Мій партнер ніколи не купує подарунки

Поки мої подруги отримують коштовні каблучки, красиві букети та путівки на відпочинок у райських куточках, мій партнер ніколи не дарує мені подарунки. Що мені робити, аби й надалі залишатися щасливою в цих стосунках попри брак уваги з боку другої половинки?
Мій партнер ніколи не купує подарунки

Останнє оновлення: 11 грудня, 2019

Погодьтеся, що всі жінки говорять зі своїми подругами про стосунки та проблеми у взаєминах з партнером. Вони часто дають одна одній поради, а також порівнюють своїх хлопців чи чоловіків. Звісно, під час такої відвертої розмови жінка може зізнатися подрузі в тому, що її партнер ніколи не купує подарунків.

Безумовно, якщо партнер недостатньо уважний та дбайливий, з часом це може призвести до серйозних проблем у стосунках. Для прикладу, брак бажаної уваги з боку другої половинки може викликати неприємні думки на кшталт: “Можливо, він мене більше не кохає?” або “Може, коханий втратив інтерес до мене?”

Партнер не купує подарунки: що це означає?

Перш за все потрібно зауважити, що не всі люди можуть бути настільки уважними та дбайливими, як очікують їхні другі половинки. Ба більше, навіть розвиток успішних стосунків не гарантує зміни поведінки партнера.

Годі й сперечатися, що всі люди різні. Деякі партнери дуже турботливі, а тому вони з радістю використовують будь-яку зручну можливість для того, щоб приємно здивувати другу половинку. Утім, не всі люди регулярно купують подарунки для партнера, і це зовсім не означає, що більш щедрих та уважних людей потрібно вважати кращими за інших, – вони просто демонструють іншу модель поведінки.

Безумовно, якщо ваш партнер не потішив вас подарунком на День Святого Валентина, це може бути образливо. Не потрібно одразу думати, що коханий вас розлюбив або хоче розірвати з вами стосунки. Якщо ця подія не дає вам спокою, краще відверто поговорити з партнером, а не губитися у здогадках.

Мій партнер не купує подарунки… а мені б так хотілося їх!

стосунки та подарунки від партнера

Деяким людям подобається, коли їм регулярно роблять приємні сюрпризи та цінні подарунки з особливої нагоди. Пояснити це бажання дуже просто: їм хочеться почуватися важливими для своєї другої половинки.

Навіть якщо ваш партнер не часто купує для вас подарунки, не дозволяйте цьому негативно вплинути на вашу самооцінку. Натомість краще скажіть чоловікові, як ви насправді почуваєтесь, коли не отримуєте бажаної уваги. Можливо, ваші стосунки зміняться на краще, якщо друга половинка знатиме, що вас тішить та робить щасливими. Повірте, в більшості випадків чоловік навіть не здогадується, що ображає партнерку своїми діями, і після ваших слів він з готовністю зробить позитивні висновки.

Дуже важливо завжди бути щирими та відвертими, проте не варто скаржитися або порівнювати партнера з іншими чоловіками. Нікому не подобаються докори, а тим паче порівняння з колишніми партнерами жінки або дівчини.

Мій партнер не купує подарунки, проте він завжди готовий мене підтримати

Погодьтеся, що гарний букет квітів, коробка цукерок чи будь-який інший матеріальний предмет в жодному разі не може бути єдиним можливим проявом прихильності. Вірте чи ні, але деякі люди ніколи не ходять по магазинах у пошуках подарунків. Натомість вони демонструють щирі почуття та любов до другої половинки в інший спосіб.

Погодьтеся: якщо людина зберігає вам вірність та залюбки з’являється з вами на людях, тримаючи за руку та широко усміхаючись від гордощів, це має значно більше значення, аніж оплата партнера за спільну поїздку. Повірте, що така публічна демонстрація закоханості є набагато важливішою, ніж матеріальні подарунки.

Найкращий подарунок, який може зробити вам друга половинка – це бути поруч з вами навіть у найважчі часи. Лагідні обійми, ніжні слова підтримки та терпляче вислуховування ваших скарг на усі негаразди – ось це і є неймовірно потужні прояви справжньої любові. Перш ніж вимагати від партнера будь-яких матеріальних подарунків, рекомендуємо навчитися цінувати ці милі жести.

Відколи ми почали зустрічатися, відбулося багато змін

На жаль, іноді трапляється, що партнери змінюються вже у процесі розвитку стосунків, тобто з часом вони стають менш уважними до другої половинки.

Можливо, раніше ваш коханий робив плани завчасно і завжди дивував приємними подарунками на ваш День народження, проте тепер все інакше. Ви помітили, що партнер став більш відстороненим, холодним та незацікавленим.

Пояснень такої поведінки може бути кілька. Для прикладу, вашому чоловікові стало настільки комфортно у стосунках, що він більше не відчуває потреби регулярно вас дивувати. Якщо таке відбувається з вами, рекомендуємо відверто поговорити з партнером та попросити його бути уважнішим до вас. Не забудьте сказати другій половинці, що саме її увага та турбота стали визначними факторами у процесі розвитку ваших стосунків.

Корисні рекомендації

як діяти якщо партнер не робить подарунки

Якщо ви перебуваєте у стосунках, це є свідченням особливого зв’язку між вами та вашою другою половинкою. А отже, усе, що відбувається в цих відносинах, має бути погодженим не лише з вашими пріоритетами, але й із бажаннями вашого партнера. При цьому стосунки інших людей не повинні жодним чином впливати на вашу особисту історію кохання.

Той факт, що інші люди демонструють своє захоплення партнером із допомогою подарунків, зовсім не означає, що ваша друга половинка повинна робити те саме. Кожні стосунки є особливими, а тому не варто думати, що наслідування поведінки інших людей приведе вашу пару до успіху та взаєморозуміння.

Окрім відвертої розмови із другою половинкою про свої очікування, рекомендуємо подати партнерові власний приклад. Для прикладу, якщо ви почнете регулярно робити приємні подарунки коханій людині, то вона зрозуміє натяк і почне віддячувати вам такими бажаними сюрпризами.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.