Магній і харчування. Три причини переглянути свій раціон

Якщо ви хочете дізнатися більше про магній і харчування, неодмінно прочитайте нашу статтю. Наприклад, у випадку жінок, завдяки здатності приєднуватися до інших гормонів магній може допомогти зменшити різні проблеми, пов'язані з гормональним дисбалансом перед менструацією.
Магній і харчування. Три причини переглянути свій раціон

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Можливо, коли ви почнете ознайомлюватися з цією статтею, у вас виникне більше запитань про магній і харчування, а також вплив цього елемента на стан організму. Утім ми певні, що, прочитавши нашу публікацію до кінця, ви віднайдете для себе всі необхідні відповіді.

Сьогодні ми обговоримо магній і харчування, адже дуже важливо наповнювати свій раціон усіма необхідним компонентами.

Коли ви ходите за покупками, то, швидше за все, не замислюєтеся над тим, які елементи містяться в різних продуктах. Те саме стосується магнію.

Вплив цього елемента на організм значно суттєвіший, ніж ви можете собі уявити.

Є кілька вагомих корисних властивостей, які неодмінно варто взяти собі на замітку.

Ці переваги маловідомі й не часто згадуються, особливо, якщо порівнювати з безліччю доступної інформації про залізо та кальцій.

Насправді, деякі дослідження показують, що до 48% населення США мають дефіцит магнію. 

Попри очевидну необхідність запобігти дисбалансу, є багато інших причин включити цей елемент у свій раціон. Крім того, це досить просто, адже магній входить у склад різних сполук і міститься окремо в неймовірній кількості натуральних та оброблених продуктів.

Тим не менш, у цій статті ми хочемо розповісти 3 ключові факти про магній і харчування. Дізнавшись їх, ви неодмінно захочете переглянути свій раціон та відкоригувати його.

Загалом, причини збільшити споживання магнію різняться – від кращого засвоєння вітаміну D до лікування багатьох розладів, таких як:

  • фіброміалгія;
  • миготлива аритмія;
  • діабет 2 типу;
  • передменструальний синдром;
  • розлади серцево-судинної системи;
  • мігрені;
  • пришвидшення процесів старіння.

Так, вірите чи ні, усі ці захворювання можна вилікувати або полегшити просто завдяки збільшенню магнію в раціоні. Крім того, якщо вчасно вжити профілактичних заходів, ви зможете запобігти розвитку вказаних вище порушень.

Тепер настав час поділитися з вами списком основних причин споживати більше магнію, щоб ви краще розуміли його переваги.

Магній і харчування. Три причини переглянути свій раціон

магній і харчування

У вашому раціоні мають бути всі типи продуктів. Потрібно знати, які мінерали найкорисніші та найнеобхідніші для належної роботи організму.

В усякому разі, магній точно один із них.

Він має унікальні корисні властивості, які не можуть замінити інші елементи, такі як фосфор, кальцій, залізо, цинк, кремній чи калій.

Магній забезпечує роботу частини скелетної системи й навіть красу вашої посмішки.

1. Магній позитивно впливає на здоров’я кісток і зубів

магній і харчування

Магній і справді надзвичайно важливий для здоров’я кісток і зубів. Утім річ не лише в цьому, адже він також сприяє засвоєнню інших елементів.

Тобто якщо у вас дефіцит магнію, вам буде складно забезпечити належний рівень кальцію в організмі.

Крім того, через такий дефіцит може розвинутися остеопороз і карієс.

Саме тому, ми радимо включити у свій раціон більше продуктів із магнієм, зокрема молочних продуктів і фруктів, багатих на вітамін D:

  • абрикоси;
  • яблука.

2. Магній полегшує симптоми передменструального синдрому

Усі жінки добре знають, скільки клопотів завдає передменструальний синдром, наскільки це важко та виснажливо.

Якщо ви шукаєте спосіб полегшити ці неприємні відчуття, магній – саме те, що вам потрібно. Він відомий своєю здатністю прикріплятися до інших гормонів та ефективно регулювати їх дію, зокрема зменшувати біль і чутливість.

У випадку менструальних судом,  якщо протягом місяця ви їли багато продуктів із високим вмістом магнію, ви помітите, що біль суттєво зменшився.

3. Він бореться з безсонням

магній і харчування

Останнім часом порушення сну стали проблемою значної частини населення.

Є багато чинників, які можуть суттєво вплинути на сон. Магній – один із них. За результатами досліджень, дефіцит цього елемента безпосередньо впливає на розвиток безсоння.

Учені зробили припущення щодо взаємозв’язку між магнієм і нормальним сном. Якщо в організмі виникає дефіцит цього елемента, він одразу впливає на здатність людини висипатися й нормально відпочивати.

Заключна інформація

У нашому блогу ми часто говоримо про харчування та даємо різні поради щодо покращення здоров’я.

Ми вважаємо правильний раціон надзвичайно важливим компонентом хорошого самопочуття та настрою.

Саме тому, хочемо ще раз наголосити на важливості магнію.

Неодмінно споживайте багато продуктів із вмістом цього мінералу. Бажано, щоб вони були органічні та здорові, адже завжди потрібно ретельно вибирати їжу та знати, яким чином вона впливає на організм.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.