Менопауза: 4 переваги цього етапу життя

Менопауза не є "прокляттям", як вважають багато жінок. Насправді, це чудовий час змін, який має свої власні переваги. Читайте про це далі!
Менопауза: 4 переваги цього етапу життя

Останнє оновлення: 28 листопада, 2018

Менопауза – досить велика зміна для жінки. У багатьох випадках це призводить до таких симптомів, як приливи крові, втома та втрата волосся.

Крім того, насамперед, є безліч емоцій, які можуть принести приємні моменти та багато хорошого, якщо знати, як збалансувати їх.

Відкрийте для себе чотири великі переваги менопаузи, прочитавши цю статтю.

Менопауза – це новий етап, коли жінка починає любити себе більше, краще піклуватися про себе і насолоджуватися досвідом і мудрістю, які вона набула за життя. Не бійтеся і насолоджуйтеся цим!

менопауза - старіння

Менопауза та її прийняття

Менопауза передбачає зникнення циклів овуляції у жінок.

Попри все, жінки не повинні стикатися з цим неминучим моментом як з травмою або чимось негативним. Кожен етап життя – особливий, і ми повинні насолоджуватися ним завжди.

Водночас, важливо впоратися з симптомами, наскільки це можливо. Замість того, щоб скаржитися на цю неминучу зміну, треба навчитися зосереджуватися і бути позитивними.

Ось декілька порад:

1. Це привід навчитися більше цінувати життя

привід цінувати життя

Страх старіння закладено в наш менталітет. Ми всі маємо нескінченне бажання бути молодими попри час.

На жаль, ця думка лише викликає конфлікт і внутрішній біль. Оскільки ми бачимо зміни, які тіло переживає з віком, ми починаємо боротьбу зі старінням.

Тим не менше, треба навчитися старіти. Важливо прийняти і жити спокійно і інтенсивно, незалежно від свого року народження.

Одержимість бути молодшою за свій вік робить життя складнішим. Прийняття менопаузи налаштує вас на те, що це абсолютно нормальний етап життя, і водночас зробить симптоми менш складними.

2. Це нагадує нам, що про своє тіло треба піклуватися і балувати його

піклуватися про себе

Коли починається менопауза, це ідеальний момент звернути увагу на своє здоров’я. Це може бути прекрасною можливістю подбати про себе і побалувати себе. Таким чином, ми дізнаємося про ознаки змін, які зазнав організм і зможемо знайти чудові засоби та природні методи лікування.

Саме в цей час ви повинні витрачати більше часу на себе. Зупиніть нескінченний список повсякденних зобов’язань і краще подбайте про себе.

Як щодо відвідування спа-центру раз на тиждень? Як щодо уроків йоги? Заняття плаванням? Бальні танці? Подбайте про своє тіло і відпочивайте!

3. Цей час допоможе вам навчитися керувати своїми емоціями

керувати емоціями

Це правда, що гормональні зміни викликають збільшення емоцій. Усе стає інтенсивнішим: щось кращим, а щось гіршим.

  • Навчіться контролювати розчарування, зміни в планах, руйнівні емоції та перервану ейфорію.
  • Спробуйте зрозуміти ці зміни в період менопаузи, щоб не створювати проблем більше, ніж є. Насолоджуйтесь життям із радістю та спокоєм.

Спробуйте побачити речі з новою перспективою, зосереджуючись на кожній миті. Заспокойтеся і будьте терплячими з собою і з усіма змінами, до яких ще треба пристосуватися.

4. Цей період підвищить вашу самооцінку як дорослої людини

підвищити самооцінку

Плин часу також залишає свої сліди як на тілі, так і на душі. Не завжди легко визнати те, що вже відбулося.

Ось чому менопауза також час, щоб підвищити свою самооцінку.

Зрілість повинна йти рука об руку з самооцінкою. Тіло є важливим, але ми вже дізналися, що це не єдина важлива частина життя. Тому дозвольте собі полюбити себе ще більше, насолоджуйтесь власною компанією, своїми жартами. Усе, що ви подолали, є достатньою причиною для того, щоб ваша самооцінка була високою.

Менопауза також є моментом, щоб відновити те, чого не вистачало протягом багатьох років. Хто сказав, що коли ви старієте, ви не можете змінити кар’єру, навчитися керувати власним бізнесом або подорожувати там, де завжди хотіли?

То чого ви чекаєте? Насолоджуйтесь цим новим дивовижним етапом свого життя!    • Wulf Rössler et al. “Does menopausal transition really influence mental health? Findings from the prospective long‐term Zurich study”, World Psychiatry. 2016 Jun; 15(2): 146–154.
    • Joyce T. Bromberger et al. “Mood and Menopause: Findings from the Study of Women’s Health Across the Nation (SWAN) over ten years”, Obstet Gynecol Clin North Am. 2011 Sep; 38(3): 609–625.
    • Amanda J. Shallcross et al. “”Getting better with age: The relationship between age, acceptance, and negative affect”, J Pers Soc Psychol. 2013 Apr; 104(4): 734–749.
    • National Institute of Aging. ¿Cuáles son las señales y síntomas de la menopausia?. (2017). Recuperado el 22 de mayo de 2020. https://www.nia.nih.gov/health/cuales-son-senales-sintomas-menopausia

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.