Міф та правда про лазерну епіляцію

Перед тим, як вдатися до лазерної епіляції, варто дізнатися правду та спростувати міфи, які ширяться навколо цієї процедури видалення волосся, щоб знати, чого очікувати.
Міф та правда про лазерну епіляцію

Останнє оновлення: 31 січня, 2019

Чи знаєте ви, що таке лазерна епіляція? Можливо ви хотіли її провести, або вже це зробили? Якщо ви так і не наважилися на це через певні міфи, що ширяться навколо цієї процедури видалення волосся, то наша стаття саме для вас.

Проблема полягає в необізнаності, а також у наявності багатьох інших способів видалення волосся, в яких є впевненість. Можливо, така впевненість з’явилася через те, що друзі користуються цими методами.

У цій статті хочемо розповісти про метод видалення волосся, який досі невідомий багатьом людям, спростувати міфи та підтвердити правдиві факти, пов’язані з лазерною епіляцією. У такий спосіб ми розвіємо усі ваші сумніви та вагання!

Міфи навколо лазерної епіляції

Хочемо розвіяти популярні міфи стосовно лазерної епіляції, які є далекими від правди. Міфи породжують страх   та сумнів, не дозволяють людям зважитися на те, що, можливо, їх би зацікавило.

1. Лазерна епіляція викликає рак шкіри

Лазерна епіляція викликає рак шкіри

Є люди, які вірять у те, що лазерна епіляція викликає   рак шкіри , оскільки вважають цей метод агресивним для видалення волосся. Лазерна епіляція руйнує волосся, але не шкодить шкірі.

Проте правда у тому, що ті, хто хворів на рак шкіри, повинні отримати дозвіл лікаря перед проведенням лазерної епіляції.

Зважаючи на історію хвороби таких пацієнтів, ймовірно, не варто вдаватися до лазерної епіляції.

Чи знали ви Дізнайтеся, як правильно видалити лобкове волосся

2. Лазерна епіляція – це болісна процедура

Багато людей вірять у те, що лазерна епіляція – це дуже болісна процедура. Вони навіть чули, що деякі люди попередньо наносять на зону видалення волосся  крем, щоб зменшити біль. Проте все це індивідуально, залежить від рівня чутливості кожної людини. Насправді дискомфорт при проведенні цієї процедури є мінімальним.

Лазерна епіляція волосся не є болісною, може з’явитися легке відчуття тепла, але нічого такого, що не можна було б витерпіти.

3. Процедура лазерної епіляції дуже дорога

Процедура лазерної епіляції дуже дорога

Через оману, деякі вважають, що процедура лазерної епіляції дуже дорога. Проте треба дивитися на перспективу, яку відриває цей метод.

Зрештою, чи відомо вам скільки ви витрачаєте на засоби для видалення волосся ? А як щодо гоління? Скільки зусиль та часу потрібно витратити, щоб видалити волосся воском або ж завдяки голінню чи використовуючи електричний епілятор?

Лазерна епіляція – це гарна інвестиція, яка допомагає заощадити час та гроші. Після декількох сесій нам потрібно буде проводити процедуру раз на рік і все!

Все залежить від товщини волосся та їхнього росту.

Правда про лазерну епіляцію

Тепер, коли ми розглянули міфи про лазерну епіляцію, хочемо торкнутися правди.

Насправді тепер буде більш зрозуміло, що таке лазерна епіляція. Це допоможе розвіяти чимало сумнівів.

1. Людям з тонким світлим волоссям не можна проводити лазерну епіляцію

Це правда, що не всім людям підходить процедура лазерної епіляції. Людям, які мають білу шкіру та світле волосся, цей метод видалення волосся не підходить, оскільки є витратою грошей та часу.

Причина, чому ця процедура не підходить для людей з таким типом шкіри, пояснюється тим, що при низькому рівні меланіну потрібно провести більше сеансів. І навіть після них нема гарантії, що процедура буде вдалою.

Хочете дізнатися більше Суха чистка шкіри: 7 фактів про її користь

2. Перед кожним сеансом лазерної епіляції треба голитися

Перед кожним сеансом лазерної епіляції треба голитися

Це теж правда. Перед лазерною епіляцією варто поголитися, хоча це й не дуже зручно. Навіть, якщо волосся не багато, зону епіляції все одно треба поголити.

Варто пам’ятати, що не треба вищипувати волосся, оскільки лазер повинен діяти на волосся, ослаблюючи його, щоб воно більше не відростало. Якщо волосся немає, процедура лазерної епіляції не буде ефективною.

3. Обережно, сонце!

Багато людей знають, що після процедури лазерної епіляції не варто показуватися на сонці, але вони не знають, що до проведення такої процедури також варто ховати тіло від сонячного проміння. Рекомендовано не показуватися на сонці за 3 дні до та 3 дні після процедури лазерної епіляції .

Варто використовувати сонцезахисний крем високого рівня захисту та не користуватися жодним із засобів для засмаги. Шкіра буде чутливою, тому їй дуже легко зашкодити.

Якщо ви колись вдавалися до лазерної епіляції, нам цікаво дізнатися про ваш досвід. Якщо ви ще не випробували цей метод, спробуйте! Як вважаєте, це гарний варіант для вас?
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.