Суха чистка шкіри: 7 фактів про її користь

21 Січня, 2019
Ви знали, що суха чистка шкіри може допомогти позбутися целюліту, млявості та затримки рідини? Для цього її варто робити кожного дня. Докладніше в нашій статті! 
Суха чистка шкіри стала популярною серед багатьох жінок.

А все тому, що вони відкрили для себе численні переваги цієї терапії, яка потребує лише кількох хвилин на день. Крім того, суха чистка шкіри – це проста методика і для краси, і для здоров’я.

Сьогодні ми поглянемо на 7 переваг, які має суха чистка шкіри. Наприклад, ви знали, що вона допомагає позбутися целюліту, обвислої шкіри та затримки рідини?

Що таке суха чистка шкіри?

що таке суха чистка шкіри

Суха чистка – це дуже проста техніка. Потрібно потерти шкіру щіткою з натуральною щетиною, щоб стимулювати її й інші органи. Така процедура покращує циркуляцію крові.

  • Масаж потрібно робити в такому порядку: починайте зі стоп і завжди рухайтеся в напрямку серця.
  • Суха чистка шкіри має бути середньої інтенсивності. Утім вона не повинна спричиняти дискомфорт чи болісні відчуття.
  • Процедуру можна виконувати від 5 до 30 хвилин кілька разів на тиждень. Утім рекомендовано починати лише з кількох хвилин і поступово збільшувати час.
  • Ви помітите її корисні властивості із самого початку. Це буде видно з вигляду вашої шкіри та загального стану здоров’я.
  • Людям із ніжною чи чутливою шкірою потрібно робити суху чистку обережно. На початку завжди притискайте щітку дуже м’яко.

Переваги для здоров’я

Далі ми поглянемо на 7 переваг сухої чистки шкіри.

1. Допомагає очистити лімфатичні вузли

Суха чистка сприяє виведенню зайвої рідини з лімфатичних вузлів. Інакше кажучи, вона дає змогу очистити лімфатичну систему.

Ця система відповідає за виведення токсинів, які накопичилися в організмі, а також забезпечує належну роботу імунної системи.

Завдяки цьому шкіра виглядає краще. Водночас ви здобуваєте можливість позбутися маленьких токсичних часточок, які спричиняють розлади здоров’я.
Як наслідок, зміцнюється природний захист організму.

2. Виводить зайву рідину з усього організму

Ця техніка допомагає очистити не лише лімфатичні вузли, а й увесь організм. Крім того, вам не доведеться приймати сечогінні засоби.

Завдяки сухій чистці ви можете зменшити набряк певних частин тіла, наприклад стоп чи шиї. Крім того, можна також зменшити запалення суглобів.

3. Сприяє росту шкіри

суха чистка шкіри милом та щіткою

Суха чистка – це альтернатива засобам для ексфоліації.

Насправді, можна поєднати різні типи пілінгів, щоб позбутися мертвих клітин. Зокрема тих, що накопичуються на поверхні шкіри, та роблять її тьмяною, сірою і сухою.

Така чистка також сприяє росту шкіри та, як наслідок, зменшує зморшки.

Крім того, це хороший спосіб підготуватися до впливу сонячних променів. Завдяки сухій чистці засмага буде красива та здорова.

4. Бореться з целюлітом

Целюліт – це одна з численних серйозних турбот багатьох жінок. Утім суха чистка пропонує рішення цієї проблеми. А все завдяки глибокій дії на шкіру.

Під час очищення лімфатичної системи починають рухатися сполуки, які зазвичай накопичуються в тілі й роблять целюліт значно стійкішим.

5. Запобігає розтяжкам

Розтяжки пов’язують зі зневодненням, недостатньою еластичністю й ростом шкіри.

Ви можете запобігти їм і сприяти росту клітин шкіри. У цьому вам допоможе щоденна суха чистка. Після процедури нанесіть на шкіру корисні, натуральні засоби для зволоження.

Хочете дізнатися більше? Два способи позбутися розтяжок природним шляхом

6. Покращує кровотік

суха чистка шкіри та кровотік

Цей масаж шкіри з використанням щітки має ще одну перевагу – покращення кровотоку. Ефект особливо помітний, якщо виконувати чистку в напрямку, про який ми розповіли на початку статті.

Починайте зі стоп і піднімайтеся вгору. Завжди рухайтеся в напрямку серця. Тому, скрабуючи шию, опускайтеся вниз до грудної клітки.

Якщо хтось може пошкрябати вам спину, попросіть робити це знизу вверх.

Коли закінчите масаж, то відчуєте приємне поколювання по всьому тілу. Це також дарує чудове полегшення, особливо, якщо зазвичай ви страждаєте через відчуття важкості або варикоз.

7. Робить шкіру гладенькою

Миттєвий результат сухої чистки – це приємна гладкість шкіри. Така процедура також сприяє її росту.

Шкіра здаватиметься м’якшою, гладенькою та міцною. Крім того, вона буде менше обвисати.

Основне зображення люб’язно надане © wikiHow.com

  • Tom Bisio. Tratamientos y terapias de la medicina deportiva china. Disfruto y hago, 2006.
  • Mario R. Garcia Palmieri. Lo Que Debes Saber Sobre Tu Salud. La Editorial, UPR, 2000.
  • Jules M. Rothstein, Serge H. Roy, Steven L. Wolf. Manual del especialista en rehabilitación (Cartoné y bicolor). Editorial Paidotribo, 2005.
  • Nigel Palastanga, Derek Field, Roger Soames. Anatomía y movimiento humano. Estructura y funcionamiento. Editorial Paidotribo, 2007.