Найкращі природні афродизіаки

Найкращі природні афродизіаки
Найкращі природні афродизіаки

Останнє оновлення: 23 жовтня, 2018

Згідно з психологією, афродизіак – це речовина або їжа, що підвищує сексуальні бажання. Не вдаючись до крайнощів, багато пар використовують їх, щоб розпалити пристрасть. Дізнайтесь про найбільш популярні та кращі природні афродизіаки з усього світу.

Що потрібно знати про афродизіаки

У теорії, афродизіаком вважають будь-який елемент, який підвищує сексуальний апетит. Назва походить від імені грецької богині кохання Афродіти, котра змусила піднятись море, коли Кронос убив свого батька та кинув його геніталії в океан. Деякі афродизіаки працюють, стимулюючи почуття, інші споживають з напоями, продуктами харчування або приправами.

Вони відомі у всіх цивілізаціях, а особливо в Індії, де згадуються в книзі “Камасутра”. На сторінках цієї книги згадано різні способи збільшення сексуальної майстерності, наприклад, за допомогою таких продуктів харчування, як мед або молоко.

флакони з жасминавою олією

Традиційна китайська медицина використовує також такі афродизіакальні засоби, як трава на основі женьшеню, вважають, що це підвищує сексуальне довголіття та майстерність. Араби ж наголошують на парфумерії, ароматичних засобах та косметиці, щоб збільшити задоволення у спальні. Щодо до англосаксів, то вони використовують такі рослини, як моркву та спаржу, адже вони вважають, що ці овочі сприяють поліпшенню сексуальної продуктивності.

Сучасна наука визнає тільки речовини з повноваженнями афродизіаків. Одним із них є “Spanish fly” – іспанська мушка. Це алкалоїд, так званий кантаридин, який має значний наривний вклад, якщо його застосовувати в контрольованих кількостях, він розширює кровоносні судини, які викликають набряк (тривалу ерекцію у чоловіків). Цю речовину вважали афродизіаком аж до сімнадцятого століття, та через велику кількістю отруєнь зі смертельними наслідками, цей метод відкинули. Тож ми не пропонуємо його вживати, адже це може бути небезпечно – він дуже токсичний.

Найкращі природні афродизіаки

Усе більше і більше людей зізнаються в проблемах  у спальні. Це може статись через втому, проблеми, стрес або навіть, проблеми у стосунках. Якщо це не через хворобу або фізичні проблеми, то можна скористатись перевагами таких позитивних природних афродизіаків:

 • Гінкго Білоба: це один з найкращих афродизіаків, що існують, тому що він тримає чоловічий статевий орган у прекрасному стані та збільшує статевий потяг.
 • Маточне молочко: це стимулятор нервової системи, а також статевих органів. Результати можуть зайняти деяких час, щоб проявитись, але воно безпечне та його можна довго використовувати.
 • Коричневий цукор: це причина того, щоб скуштувати звичайний десерт після романтичної вечері. Його гіперглікемічний вміст справляє прекрасний вплив на кохання. Нестача цукру, з іншого боку, спричиняє збільшення виробництва адреналіну, який блокує гормони, що відповідають за статевий потяг.
тістечка
 • Селера: вона діє в сечових органах і перетворюється на помірний афродизіак, якщо ви п’єте її як суп. У поєднанні з буряком, ви отримаєте більший ефект, але ви не повинні змішувати її з салатом, тому що це призведе до скасування її властивостей.
 • Фундук: кажуть, що всі сухофрукти – афродизіаки, також горіхи використовують в деяких традиціях. У певних громадах фундук подають на бенкеті чи весіллі і навіть у кошиках поруч з ліжком молодят для покращення їхньої шлюбної ночі.
 • Цибуля: Можливо, ви й не їсте цибулю (або часник) зі своїм партнером в один і той самий час, адже сильний запах вашого подиху, звичайно, може зруйнувати ваші романтичні плани. Проте араби часто використовують цибулю в своєму харчуванні, очевидно, вони знають, як зробити своїх партнерів щасливими.

 

цибуля
 • Гвоздика: спеція з дуже сильним смаком та ароматом, але якщо її використовувати як напій, вона дасть вам гарні результати.
 • Малина: прекрасно підходить для жінок, тому що діє, як м’язовий вирівнювач в області статевих органів та сприяє романтичним зустрічам.
 • Женьшень: його вважають “королем афродизіаків”. Теплий чай за п’ятнадцять хвилин до сну є прекрасним зіллям. Його використовували китайці та корейці потягом століть.
 • Фіга: ще один цікавий варіант для десерту. Солодкий, наче розпалені пристрасті. Єгиптяни та греки вважали фігове дерево священним. Є також багато звичаїв пов’язаних з цим фруктом, наприклад, покласти інжир на двері будинків самотніх жінок, щоб вони могли швидко знайти собі чоловіка.
плоди фігового дерева
 • Мальва: це корисна трава для тих випадків, коли вас турбує занепокоєння та здали нерви. Крім того, трохи розслаблюючи вас, вона дозволяє підвищити рівень пристрасті.
 • Горіх: це сухофрукт, який навіть сьогодні подають до весільних ночей у багатьох народів, а також додають до різних китайських десертів.
 • Перець: це надійний та швидкий афродизіак. Хіба ви не зможете швидко приготувати обід, який би містив перець, а також помідори. Пам’ятайте про специфіку свого організму, інакше вживання перцю може викликати зовсім інший ефект і ви можете зруйнувати свій вечір.
 • Петрушкадодайте трохи цієї рослини, до ваших страв, свіжих чи приготованих і після цього ваша ніч кохання стане незабутньою.
листя петрушки
 • Фісташки: вони доволі дорогі та їх важко знайти. Ви можете змішати їх з іншими сухофруктами (мигдаль, інжир). Проте, приготуйтесь до позитивних наслідків.
 • Розмарин: разом із м’ятою, він діє наче “Тонік – Підготовка” після вечері. Приготуйте настій з обох трав.
 • Пилок: це один з найкращих афродизіаків. Його дія буде помітною після п’яти днів від початку його використання. Ви можете почати підготовку після романтичного вікенду з понеділка. На порожній шлунок їдять маленьку ложку пилку, змішаного з апельсиновим соком та йогуртом. Ви також можете зробити пасту з чистого бджолиного меду, нехай пилкові зерна промокнуть у ньому.
 • Авокадо: використовують як стимулятор у Мексиці, а також як один з основних інгредієнтів у стравах. Його можна ідеально поєднати з перцем на ніч задоволення, хоча ви завжди повинні бути обережними із кількістю, щоб уникнути проблем.
 • Шоколад: він має багато властивостей та ефектів на нервову систему та бере участь у виробництві ендорфінів (гормонів щастя). Саме тому його рекомендують, коли вам сумно чи ви у депресії. Шоколад може бути смачним десертом, після якого ви зробите “щось” набагато краще.
шоколадна плитка

Зображення люб’язно надані  Eric Molina, Naomi King, Opacity, ilovebutter, Marc Kjerland, Alice Henneman та Jacinta Iluch Valero. • Shamloul, R. (2010). Natural aphrodisiacs. Journal of Sexual Medicine. https://doi.org/10.1111/j.1743-6109.2009.01521.x
 • Ali, J., Ansari, S., & Kotta, S. (2013). Exploring scientifically proven herbal aphrodisiacs. Pharmacognosy Reviews. https://doi.org/10.4103/0973-7847.112832
 • West, E., & Krychman, M. (2015). Natural Aphrodisiacs-A Review of Selected Sexual Enhancers. Sexual Medicine Reviews. https://doi.org/10.1002/smrj.62
 • Singh, B., Gupta, V., Bansal, P., Singh, R., & Kumar, D. (2010). Pharmacological potential of plant used as aphrodisiacs. International Journal of Pharmaceutical Sciences Review and Research.
 • Pratap, S. A., & Rajender, S. (2012). Potent natural aphrodisiacs for the management of erectile dysfunction and male sexual debilities. Frontiers in Bioscience (Scholar Edition).
 • Kim H; Lee G; Kim J. The Effects of Ginseng Saponin on Rabbit Cavernosal Smooth Muscle Relaxation in vitro. Korean Journal of Urology. 1998: 443-449.
 • Castaño Corredor M. Maca (Lepidium peruvianum Chacón): composición química y propiedades farmacológicas. Rev. fitoter. 2008; 8(1): 21-28.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.