Найкращий дім - той, де кожен відчуває любов і повагу до себе

Бажано, щоб усі члени сім'ї відчували себе впевнено та вільно. Це дозволяє їм висловлювати свої думки та емоції. І навіть краще, коли вони не бояться осуду.

Останнє оновлення: 20 січня, 2019

Дім – це місце, де змішуються водночас багато різних енергетик. Серед цих потоків енергії найкориснішими є повага, взаємність та емоційний інтелект.

Правильне застосування  цієї енергії допомагає будувати щасливі та значущі зв’язки.

Цікаво, що завжди існує щось, що відбувається в кожній сім’ї. Як помітила Вірджинія Вульф в одному зі своїх особистих щоденників: «Дім, як фортеця. Після того, як ви зачинили двері та вікна, ніхто не знає, що відбувається всередині”.

Таке порівняння є водночас мирним і тривожним.

Нам усім знайоме це відчуття, коли енергія будинку не дуже хороша. Іноді вона може принести нещастя в сім’ю. Ось чому необхідно сприяти здоровому, інтуїтивному виду “енергії” вдома.

Це дозволить любові бути важливою частиною дому.

У цьому домі ми поважаємо всіх та піклуємося про кожного

Дім можна сформувати багатьма різними зв’язками. Це може бути пара, діти, брати та сестри, а також й старше покоління, бабуся та дідусь.

Зібрати всіх разом буває нелегко. Є різні енергії, інтереси та особисті потреби. Водночас, існує також різниця в силі. Ця сила виходить з необхідності захисту, дисципліни та зміцнення сімейних зв’язків.

Те, як саме ми виконуємо свої ролі, якраз і визначає атмосферу. Ми можемо створити дім, де пануватиме відчуття добробуту та щастя. Або, так само, наші будинки можуть бути місцем, де люди не зможуть зростати, як потрібно.

У цьому домі ми приймаємо всі думки

Для кожної сім’ї існує також щось, що завжди важко дається. Це стосується того, коли всі поважають думки, погляди та рішення одне одного.

  • Проблеми виникають тоді, коли хтось хоче нав’язати свої цінності всім іншим. Це особливо стосується ситуацій, коли людина починає накладати вето на будь-що відмінне від її стандарту.
  • Шанобливий дім той, де прислухаються до всіх думок і де існує свобода слова. Це будинок, де всі можуть давати та брати. І всі можуть вільно говорити.

Це зовсім не означає, що кожен повинен погоджуватися з усіма. Достатньо для всіх буде слухати, поважати та довіряти одне одному.

У цьому будинку ми покладаємося на всіх і піклуємося про кожного

У сім’ї не повинно бути відмінностей. Кожного треба розглядати однаково. Кожна людина така, якою вона є, і вона думає так, як думає.

Не повинно бути відмінності в тому, як ми виховуємо своїх дітей. Ми також повинні уникати використання стереотипів щодо дітей.

  • Треба уникати поширеної помилки, якої припускаються багатодітні сім’ї. Не варто розрізняти дітей залежно від їхнього віку. Це вимагає відповідальності від старших дітей. І водночас, допускає вседозволеність для дітей молодшого віку, тільки тому, що вони народилися пізніше. Це неправильно.
  • Ми повинні виховувати з рівністю. Але, водночас, задовольняти індивідуальні потреби.

Дім це місце де ми говоримо те, що ми відчуваємо

У щасливому будинку існує свобода слова та самовираження, а також повага до всіх членів сім’ї. Це сприяє адекватній емоційній свободі та здоровій впевненості в собі. Таким чином, коли щось турбує нас, ми можемо сказати про це.

  • Є будинки, у яких ніколи немає часу поговорити.
  • Іноді причиною, через яку ми не розмовляємо одне з одним, є брак часу. Але найчастіше це відбувається, тому що ми боїмося, що наші слова засудять.
  • Ці види невидимих “вето” закликають всіх триматися подалі. Наприклад, з часом, наші діти будуть вважати за краще залишатися в своїх будинках.

Мало-помалу, майже непомітно для нас, їхній метод спілкування зміниться. Їхній комп’ютер або мобільний телефон стане основним способом зв’язком з людьми за межами сім’ї. Це швидко може перетворитися на проблему.

  • У шанобливому будинку кожен повинен відчувати себе комфортно, говорячи про свої емоції

Це правда, що ми недостатньо говоримо про публічні прояви почуттів, як-от обійми. І всі ми знаємо, що ці прояви прихильності переважно не зручні для дітей.

  • Тож не хвилюйтеся, якщо вони раптом перестануть любити так, як раніше. Найголовніше те, що вони показують вам емоційну близькість. Це може виражатися у висловленні вам їхніх думок і турбот.

Найкращий дім – не той, де є всі види розкоші. І це навіть не великі будинки з красивими садами.

Найкращий будинок – це той, де любов і повага дані всім. Неважливо, чи це будинок на дереві, будинок на колесах або навіть крихітна квартира.

Це може вас зацікавити ...
Mejor con SaludLeerlo en Mejor con Salud
Поради для видалення негативної енергії з вашого будинку

А ви знали, що для видалення негативної енергії важливо правильно провітрювати будинок, підтримувати його в чистоті та порядку, слухати заспокійливу музику?