Найціннішими в житті є емоційні зв’язки

2 Січня, 2019
Настає момент у житті, коли матеріальні речі припиняють мати значення, і ми розуміємо, що найціннішим у житті є наші емоційні зв'язки з людьми.

Ми справді почуваємося як вдома в оточенні людей, які нам справді цікаві. Найцінніше в житті – не матеріальне майно, а емоційні зв’язки.

Ми можемо про це забувати, або виникають певні моменти, коли ми не надаємо надто великого значення цьому факту. Однак врешті-решт, стає легше, коли хтось поруч із нами.

Емоційне серце, багате на любов та дружбу, справді має значення, коли йдеться про нас самих чи про інших людей. З плином часу ви навчитеся цінувати те задоволення, яке спонукає вас любити, підставляти плече, щоб поплакати, і руки, щоб тепло обійняти.

Емоційні зв’язки є основою розвитку

емоційні зв’язки та любов
Емоційні зв’язки формуються з тих задовільних, здорових та взаємних стосунків, які виникають на нашому життєвому шляху.

Друзі та сім’я мають різну важливість у різних життєвих етапах, які ведуть до емоційного зростання.

Коли ви це розумієте, ви знаєте, що немає нічого за межами тих стосунків, яких ви повинні прагнути.

З віком гроші, робота або ідеальна фігура вже не мають такої ж важливості, як колись у нашому уявному списку основних речей, які ми хочемо в житті.

як зміцнити емоційні зв'язкиНаш перелік пріоритетів змінюється протягом усього життя

Наше ставлення визначається цими пріоритетами. Ось чому, коли ми дивимося назад, ми думаємо: “Все так сильно змінилося!”

Ми – люди, і, за визначенням, ми мінливі істоти, які набувають досвід у всіх сферах нашої реальності.

Різний досвід допомагає нам зрозуміти, наскільки короткочасне життя. Отже, поступово ми все більше оцінюємо досвід спілкування з іншими людьми, емоційні зв’язки та людей, з якими можна посміятися або поплакати.

Нам потрібні соціальні зв’язки, щоб почуватися повноцінними, і тому ми розуміємо, що це те, що гроші ніколи не зможуть купити. Ми не багаті, поки не маємо ЛЮДЕЙ у глибині серця.

“Є чарівні люди. Я справді їх бачив. Вони сховані в усіх куточках планети. Маскуються під звичайних. Приховують свій особливий спосіб буття.

Вони намагаються поводитися як усі інші. Ось чому іноді їх так важко знайти. Але коли ви їх знайдете, то шляху назад не буде. Ви не зможете забути про них.

Нікому не кажіть, але ці люди мають настільки сильну магію, що якщо вони доторкнуться до вас один раз, це назавжди”.

-Невідомий автор-

метелик на руціЄ “чарівні люди”, які оточують нас скрізь

“Чарівні люди” – це ті, хто приносять щастя в наше життя. Ті, хто допомагають нам літати, блищати й вивантажувати з нашого емоційного багажу ті непотрібні камені, які ми накопичуємо на цьому шляху.

З ними ми почуваємося, як вдома. Це здорові, взаємні стосунки, які утворюють прекрасний зв’язок між нами та нашим оточенням.

Щирі погляди цих чарівних людей полегшують наше горе й допомагають позбутися перешкод, з якими ми стикаємося. Ці стосунки допомагають нам бути більш зрілими, більш чутливими, більш емоційно та соціально вправними.

Це пов’язано з тим, що є певні речі, які ми можемо усвідомити тільки через емоційні зв’язки, які встановлюємо. Наприклад, ми дізнаємося, як важливо співпереживати, слухати, дозволяти іншій людині сказати те, що вона хоче сказати, встановлювати добрі стосунки, враховувати думку інших та будувати живий і ефективний обмін.

Знову ж таки, секрет у тому, щоб відмовитися від несуттєвих потреб і знайти час для зміцнення емоційних зв’язків, тому що робота над зв’язками урізноманітнює наше життя. Це спонукає нас до кращого і проганяє тіні, які затьмарюють наше повсякденне життя.

Чудово мати щирі стосунки з людьми, з якими можна побудувати дружбу, вільну від егоїзму, лицемірства та поганих почуттів.

Це непросто. Однак ми всі зрештою відчуваємо, що насправді важливо залишатися в місці, яке стає домом завдяки навколишнім людям.

Отже, любіть і бережіть тих людей, які є частиною вашого життя, ніби ваше власне життя залежить від цього. Єдиний шлях відчути гармонію в повсякденному житті пролягає через ваші емоційні зв’язки.