Погані люди vs хороші люди, які приносять щастя

Давати та отримувати дуже важливо. Ми маємо відмежуватися від людей, які приносять дискомфорт, і відповідати взаємністю, коли хтось допомагає нам розвиватися як особистостям.
Погані люди vs хороші люди, які приносять щастя

Останнє оновлення: 01 січня, 2019

Погані чи хороші люди перед вами, як їх розпізнати? Почнемо з того, що ніхто не є ані хорошим, ані поганим. З наукової точки зору ніщо не може виміряти добро або зло.

Але одне правильно: кожен із нас знає про позитивну і негативну енергію, які деякі люди і стосунки нам приносять.

Іноді люди діють зі своїх власних інтересів. І коли вони починають ставити себе в пріоритет над іншими, ображають і вводять в оману, можна сказати, що вони негативно впливають на інших.

Це ті люди, які будуть вас відчитувати. Однак у всіх нас є інші люди, які забезпечують позитивні взаємини зі смиренним серцем і щирістю, які ніколи не заподіють нам шкоди. Ці люди розуміють взаємність і повагу. Вони приносять щастя.

Люди, які читають нотації та залишають шрами

Можливо, ви подумали про конкретних людей, які зіграли роль у вашому минулому, коли прочитали цей підзаголовок. Але ви також повинні запитати себе, чи ви самі заподіяли шкоду комусь іншому.

  • Ви не зобов’язані налагоджувати стосунки з усіма. І іноді ви можете розчарувати людей, які вас оточують.
  • Якщо ви колись були змушені прийняти рішення, що, як ви знаєте, так чи інакше матиме наслідки для іншої людини, ви повинні пояснити, чому ви це зробили. Одним із прикладів може бути розрив стосунків, тому що ви нещасні, оскільки розлюбили другу половинку.
  • Деякі рішення треба прийняти, навіть якщо ви знаєте, що вони завдадуть шкоди. Це той випадок, коли певна ситуація викличе лише більше страждань, ніж принесе користі.

Отже, це означає, що всі ми так або інакше здатні поводитися так, що інші можуть сприйняти негативно. Кожна ситуація має відтінки, а також різні рівні.

divchyna-dyvytsya-na-vosmynoha
  • Деякі люди просто не припиняють так діяти протягом життя. Такі люди завжди намагаються задовольнити власні потреби, розуміючи, що вони завдають шкоди іншим.
  • Такі люди так проводять все своє життя і час від часу залишають шрами на інших людях. Таким чином, ви просто маєте вилучити їх зі свого повсякденного життя і в першу чергу з вашої голови.

Інакше ви завжди будете в полоні їхніх дій.

Є також люди, які просто не знають, як будувати позитивні стосунки. Їм не вистачає особистої й емоційної зрілості. Їм не вистачає поваги та співпереживання, і часто вони не усвідомлюють свої слова або дії.

Подивіться на ці моменти не як на драми або невдачі, які змінюють ваше життя. Сприймайте їх як уроки, які допоможуть вам стати впевненішими й набути самовладання.

Прості люди, які приносять щастя це хороші люди?

Деякі хороші люди – це просто скромні люди. На диво, вони не знають, як бути егоїстами або лукавити. Мабуть, ви знаєте таких людей.

Їх не так багато, але вам не потрібно багато, тому що вони принесуть вам все.

Значення взаємності

Варто пам’ятати, що все, що дають, треба повертати. Якщо хтось добрий до вас, ставтеся до них точно так само. Ви стаєте командою, необхідно збалансувати це так, щоб ніхто не програв і ніхто не виграв.

Взаємність – це знати, як повністю зрозуміти іншу людину. Ви розумієте, що вона заслуговує на повагу, ви цінуєте її як частину себе і цінуєте все, що вона робить для вас.

І це завжди буде підштовхувати вас поводитися таким же чином.

Довіра не зраджує, а утворює зв’язки

Хороші люди, які збагачують ваше життя, допомагаючи вам ставати кращими щодня, будують з вами дуже інтимний і особливий зв’язок.

  • Вони сприймають вас як сильну і поважну людину, яку підтримують інші.
  • Люди, які люблять, не засуджують вас, вони не намагаються змінити вас або зрадити. Вони думають про вас, як про себе, вони є чуйними та емоційно зрілими.

Коротко кажучи, ви зустрічаєте хороших і поганих людей протягом усього життя. І ви маєте вчитися у кожного із них.

zhinka-z-troyandoyu-v-rutsi-1

Скиньте тягар, який не допомагає вам, а навпаки тільки обмежує особистий розвиток. Нехай все погане пройде, вчіться на ньому й оберіть новий шлях.

Світ повний хороших людей, і якщо з якихось причин ви не можете знайти їх, ніколи не забувайте бути одним із тих хороших людей. Будьте найкращими.  • Bigman, Y. E., & Tamir, M. (2016). The road to heaven is paved with effort: Perceived effort amplifies moral judgment. Journal of Experimental Psychology: General, 145(12), 1654.
  • Ni, P. (2004). How to successfully handle manipulative people. Preston Ni Communication.
  • Ni, P. (14). Signs of psychological and emotional manipulation. Psychology Today.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.