Найвідважніший крок - це відпустити

Є різні засоби від врослого волосся, які використовують для його видалення і зниження ризику інфікування та запалення на ділянці.
Найвідважніший крок - це відпустити

Останнє оновлення: 01 лютого, 2019

Відпустити страшно, однак це одне з найбільш правильних рішень, які ви могли б прийняти, бо іноді це надзвичайно важко.

Минуле вас стримує, ваші страхи не дозволяють вам прийти до цього необхідного висновку. Може, ви почуваєтеся невдахою.

Але ви не програли, ви перемогли.

Ви повинні бути дуже сильними та усвідомлювати, що жаль і сумніви заполонили ваш розум, заплутуючи вас і змушуючи повернутися назад.

Пам’ятайте, які ви сміливі. Зрештою, щоб відпустити, потрібно більше сміливості, ніж будь-що інше.

Відпустити й позбутися того, що вам непотрібне

свобода
Ви можете це ігнорувати, але ваша залежність і страх відпустити показують, що те, що ви вважали настільки важливим, фактично непотрібне.

Наприклад, ви знаходите предмети одягу, коли прибираєте в шафі. Часто ви натрапляєте на одяг, який мали б давно вже викинути. Однак, щось змушує вас його зберігати.

Важко позбутися того, що колись було важливим для нас.

Наші соціальні стосунки вкрай важливі. Ми соціальні істоти, які потребують взаємодії з іншими людьми.

Однак стосунки супроводжуються емоціями, а це означає, що ви будете страждати. Ви насолоджуєтеся щастям, ви дбаєте про інших людей.

Завершити стосунки, які тривали протягом багатьох років, оскільки вони не склалися, не так просто, як це може здаватися. Ви думаєте про все, крізь що ви пройшли, і, в першу чергу, чому ви зійшлися.

самотність
Ви будете іноді звинувачувати себе, але пам’ятайте: якщо ви все це зробили, неможливо це втримати.

І що відбувається, коли інша людина вас покинула? Розставання завжди залишає розбиті серця. Це непросто, це болить, і ви хочете все повернути.

Проте ви не розумієте, що це ставлення тримає вас у минулому, яке вже не є вашим теперішнім і ніколи не буде вашим майбутнім.

Страх відпустити

Якщо у вас виникають труднощі з тим, щоб відпустити, це може бути тому, що ваші дії не допомагають, а скоріше ведуть вас в іншому напрямку.

Ви робите це несвідомо, але іноді негативні емоції ускладнюють ваше прийняття рішень. Вони змушують вас робити неправильний вибір.

Подумайте про ті отруйні стосунки, в яких ви опинилися, не в змозі вийти.

Не усвідомлюючи цього, ви, можливо, підгодовуєте свій гнів або, можливо, використовуєте ситуацію, щоб почуватися жертвою.

Щоразу, коли ви нещасні, подивіться, чи не боїтеся ви відпустити.

як правильно відпустити людину
Схоже на те, що ми маємо певну тягу до болісного досвіду. Він нас зачіпає і не дає бачити хороше в житті.

Однак ви можете вийти з цього порочного кола, в яке потрапили.

Відпускання дає відчуття полегшення

Навіть якщо це завдає болю, навіть якщо ви соромтеся прийняти рішення про те, щоб відпустити, правда, полягає в тому, що це приносить сильне полегшення.

Розгляньмо це:

  • Не бійтеся бути наодинці: насправді ви не одні, але ви можете так почуватися, адже ви просто відпустили те, що було великою частиною вашого життя. Проте у вас так багато попереду, і це почуття не триватиме довго.
  • Відпустити не означає, припинити любити: не залишатися з кимось через егоїзм – це демонстрація того, наскільки ви їх любите. Зрештою, кохати когось не означає володіти ним.
  • Ви не програли, ви чогось навчилися: іноді ми думаємо, що інші люди відповідальні за наше щастя, але такі думки – це велика помилка. Не слід дозволяти іншим керувати вашим щастям. Якщо ви це зробите, то почуватиметеся порожніми.
море
Відпустити – це рішення, яке приймають сміливі люди, і це необхідно. Це важко, але це не причина цього не робити.

У вашому бувають періоди, коли вам потрібно відпустити щось або когось, щоб рухатися вперед.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.