Наркотичні речовини та еректильна дисфункція

Еректильна дисфункція є проблемою, яка вражає багатьох людей. Чи пов’язані препарати та еректильна дисфункція? Дізнайтеся відповідь у цій статті!
Наркотичні речовини та еректильна дисфункція

Останнє оновлення: 14 липня, 2019

Різні розлади можуть впливати на сексуальну функцію і перешкоджати насолоді від сексу. Одним із таких розладів є еректильна дисфункція. Однак, враховуючи багато різних чинників, які можуть впливати на організм, ви можете запитати себе, чи пов’язані певні препарати та еректильна дисфункція.

Коли чоловік звертається до лікаря, тому що він не в змозі підтримувати повну ерекцію під час сексу, він повинен пройти як фізичну, так і психологічну оцінку, щоб виключити можливість того, що період стресу або тривоги викликає його еректильну дисфункцію.

Після всіх необхідних аналізів, якщо фахівець діагностує, що пацієнт страждає від еректильної дисфункції, її класифікують відповідно до етіології: нейрогенна, ендокринологічна, васкулогенна або індукована лікарськими засобами.

Негативна дія наркотичних речовин

еректильна дисфункція та наркотичні речовини
Хоча вам на думку можуть прийти тільки «жорсткі» наркотики, алкоголь і тютюн також можуть вплинути на ваше сексуальне здоров"я.

У цьому сенсі є й інші «наркотики», які люди часто не вважають такими, що впливають на сексуальність.

Наприклад, алкоголь і тютюн негативно впливають на ваше здоров"я. Крім того, антидепресанти, гормональні препарати і медикаментозні засоби можуть також бути пов"язані з еректильною дисфункцією.

Ця стаття може вас зацікавити: 9 порад, щоб покращити сексуальні стосунки

Наркотичні речовини та еректильна дисфункція

Нижче ми проаналізуємо взаємозв"язок між ліками та еректильною дисфункцією за результатами, наведеними в статті «Ліки та сексуальність: непримиренні вороги» (іспанською мовою). Ми також згадаємо про звичайні препарати, які можуть негативно вплинути на сексуальну активність.

  • Транквілізатори: Найбільш популярні препарати для лікування тривоги або стресу – це бензодіазепіни, такі як діазепам. Вони можуть зменшити збудження або запобігти оргазму, особливо високі дози.
  • Синтетичні гормони: їх треба вводити тільки під наглядом лікаря, інакше вони можуть вплинути на ерекцію.
  • Антидепресанти: Низькі дози можуть допомогти поліпшити сексуальну активність людини, яка страждає від депресії. Однак у багатьох випадках потрібні вищі дози, які можуть впливати на сексуальність, що може призвести до зменшення збудження і еректильної дисфункції.

Шкідливі субстанції та секс

проблеми з сексом через еректильну дисфункцію
Уникнення токсичних звичок є першим кроком для зменшення проблем зі здоров"ям, особливо коли йдеться про сексуальність.

Багато препаратів, про які ми не згадували вище, можуть впливати на сексуальну активність. Ви, напевно, пам"ятаєте фільми, в яких пара курить після сексу. Хоча це може здатися нешкідливим, це може призвести до еректильної дисфункції.

  • Тютюн: у молодих людей це може впливати на ерекцію під час статевого акту, якщо немає інших причин (наприклад, депресії або тривоги). Викорінення цієї звички може призвести до поліпшення.
  • Героїн: цей «жорсткий» наркотик є депресантом центральної нервової системи. Отже, він викликає втрату лібідо, а залежність від нього може призвести до повної втрати інтересу до сексу.
  • Марихуана: зловживання нею може призвести до втрати інтересу до сексу, як у попередньому випадку. Її вплив не дає займатися чимось, що вимагає концентрації та координації, тому вона може впливати на сексуальну активність.
  • Стероїди: за тривалого застосування стероїдів збільшується розмір простати, зменшується розмір яєчок і виникають проблеми з ерекцією.

Висновки

Це лише деякі приклади субстанцій, які можуть викликати порушення ерекції. Усі ці наркотичні речовини можуть завдати шкоди вашому здоров"ю та завадити сексу. Тому виробіть здорові звички та знайдіть терапію, щоб подбати про своє психічне здоров"я. Знайте, що шкідливі препарати та еректильна дисфункція справді пов’язані.

Це може вас зацікавити ...
Як покращити ерекцію партнера
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Як покращити ерекцію партнера

Чи знаєте ви, що здоровий спосіб життя може бути важливим чинником хорошого сексуального життя? Поліпшення кровообігу також може покращити ерекцію чоловіка.