Натуральні олії для очищення обличчя

Натуральні олії чудово підходять для очищення як жирної, так і комбінованої шкіри. Усе, що потрібно для того, аби отримати від цих продуктів максимальну користь - це регулярно наносити ефірні олії у помірній кількості. Переконайтеся в ефективності цих засобів на власному досвіді!
Натуральні олії для очищення обличчя

Останнє оновлення: 04 січня, 2019

Якщо ви хочете, щоб шкіра мала ідеальний стан та природний тон, необхідно регулярно про неї піклуватися.

Одним з найкращих натуральних засобів є натуральні олії для очищення обличчя, про ефективність яких чомусь дуже часто забувають.

Ефірні олії мають цілу низку переваг для шкіри:

 • Вони чудово зволожують шкіру
 • Ефірні олії глибоко очищують шкіру та пори
 • Вони діють як натуральний засіб для зняття макіяжу та чудово підходять до всіх типів шкіри.

Це неймовірно, але натуральні олії пропонують цілу низку неймовірних переваг для очищення шкіри обличчя. До того ж ці продукти є дуже доступними та простими у використанні.

На жаль, дуже багато людей відмовляються від використання натуральних олій через небажання мати надто жирну шкіру. Втім, необхідно звернути увагу, що це побоювання немає жодного логічного підґрунтя.

Попри популярні міфи, натуральні олії підходять не тільки для сухої шкіри. Їх можна також регулярно використовувати для очищення комбінованої та жирної шкіри.

Які олії для очищення обличчя необхідно регулярно використовувати?

ефірні олії для очищення обличчя

Якщо ви хочете мати здорову та гарну шкіру, необхідно використовувати тільки рослинні та ефірні олії. Саме ці засоби є не тільки ефективними, але й найбільш безпечними для делікатної шкіри обличчя.

Перед використанням цих засобів необхідно обов’язково переконатися, що вони є максимально натуральними. На жаль, у продажу є дуже багато олій комерційного походження, які проходять багато етапів обробки. Таким чином ці олії втрачають всі свої корисні властивості.

Не варто також використовувати мінеральні олії для очищення обличчя. Ці засоби хоч і є натуральними, проте зовсім не підходять для шкіри дорослих людей.

Повірте, серед натуральних олій є чимало засобів з неймовірними перевагами для шкіри. Зверніть увагу, що найкращими ефірними оліями для очищення обличчя є такі:

Ви також можете використовувати ефірну олію чайного дерева або мигдалю. На бажання можна також власноруч виготовляти засоби для очищення шкіри, змішуючи кілька рослинних олій.

Як правильно використовувати натуральні олії для очищення обличчя?

Олії потрібно підбирати відповідно до особливостей шкіри обличчя, а саме:

 • Для сухої шкіри. Їх можна використовувати щодня для очищення обличчя від макіяжу або глибокого зволоження шкіри.
 • Для нормальної та комбінованої шкіри. Застосовувати ефірні олії необхідно не більше трьох разів на тиждень.
 • Для жирної шкіри. Очищувати та зволожувати обличчя за допомогою олій необхідно лише один раз на тиждень.

Вірте чи ні, але натуральні олії не тільки очищують пори, а й чудово знімають залишки інтенсивного макіяжу. Ви також можете використовувати ці засоби для зволоження шкіри після тривалого перебування на сонці.

Усе, що вам знадобиться – це налити кілька крапель натуральної олії на ватний спонж та обережно нанести засіб на шкіру.

Корисні властивості натуральних рослинних олій

Ефірні олії чудово зволожують шкіру та повертають їй привабливий зовнішній вигляд. Проте не всі вони мають спільні властивості, тому дуже важливо вміти розрізняти та правильно використовувати ці натуральні засоби.

Ми пропонуємо детально засвоїти, якими перевагами володіє той чи інший засіб, та як обрати ті, які найкраще задовольнять ваші потреби.

1. Кокосова олія

кокосова олія для очищення обличчя

Цей продукт володіє неймовірними антибіотичними властивостями, завдяки чому кокосова олія запобігає розвитку шкірних інфекцій та допомагає боротися з їхніми симптомами.

За допомогою кокосової олії можна зберегти в організмі належну кількість колагену та еластину. Звідси можна зробити висновок, що кокосова олія запобігає утворенню зморщок.

Цей продукт чудово підходить власникам чутливої шкіри обличчя. Завдяки неймовірним властивостям кокосової олії можна захистити шкіру від подразнення та запалення.

2. Оливкова олія

Цей засіб допомагає пошкодженій шкірі швидше відновлюватися. Саме тому ми рекомендуємо регулярно використовувати оливкову олію для боротьби зі струпами на ранах, шрамами та слідами на шкірі. До того ж за умови застосування натуральної оливкової олії ви зможете не тільки зволожити шкіру, але й поповнити запаси необхідних вітамінів в організмі.

Оливкова олія є неймовірно ефективним засобом для профілактики появи ознак передчасного старіння шкіри. Вона допомагає зберігати шкіру еластичною, гладенькою та підтягнутою якомога довше.

3. Рицинова олія

рицинова олія для очищення обличчя

Цей продукт є неймовірно ефективним для покращення кровотоку, завдяки чому ви зможете підвищити еластичність шкіри. До того ж рицинова олія має цілу низку інших неймовірних переваг:

 • Вона допомагає зменшувати мішки під очима
 • Рицинова олія стимулює ріст вій та брів.

Простий рецепт засобу на основі олій для очищення шкіри

Далі ми розповімо, як легко та просто змити залишки макіяжу та очистити обличчя перед сном. За допомогою цього засобу на основі олій ви зможете зберегти шкіру у відмінному стані якомога довше.

Інгредієнти:

 • 4 краплі мигдальної олії
 • 2 краплі рицинової олії

Необхідне приладдя:

 • Ватні спонжі

Спосіб застосування:

 • Нанесіть на чистий ватний спонж 2 краплі мигдальної олії.
 • Легенько натріть ватним спонжем обличчя обережними круговими рухами. Почніть наносити засіб з чола, поступово рухаючись вниз до щік, області навколо губ та шиї.
 • За потреби повторіть процедуру ще раз. Потрібно очищувати шкіру доти, поки не залишиться жодних слідів макіяжу.
 • Опісля очистіть шкіру навколо очей. Для цього нанесіть на ватний спонж по 2 краплини рицинової та мигдальної олій.
 • Цим спонжем протирайте повіки до повного усунення залишків макіяжу. Будьте обережними, щоб засіб не потрапив вам в очі.
 • Після використання натуральних олій неодмінно скористайтеся своїм звичним зволожувальним кремом.

Тепер вам відомо все про неймовірні корисні властивості рослинних олій. До того ж, ви також дізналися, як задовольнити потреби свого організму та як правильно використовувати ті чи інші ефірні олії для очищення обличчя.

Перші позитивні результати ви помітите всього за декілька тижнів. Не забувайте, що для отримання бажаного ефекту необхідно обирати тільки натуральні продукти.

Придбати такі засоби можна як в аптеках, так і у спеціалізованих магазинах. Не варто купувати олії для очищення обличчя в супермаркетах, адже саме там рідше трапляються засоби органічного походження. • Lin, T. K., Zhong, L., & Santiago, J. L. (2018). Anti-inflammatory and skin barrier repair effects of topical application of some plant oils. International Journal of Molecular Sciences. https://doi.org/10.3390/ijms19010070
 • Nevin, K. G., & Rajamohan, T. (2010). Effect of topical application of virgin coconut oil on skin components and antioxidant status during dermal wound healing in young rats. Skin Pharmacology and Physiology. https://doi.org/10.1159/000313516
 • Viola, P., & Viola, M. (2009). Virgin olive oil as a fundamental nutritional component and skin protector. Clinics in Dermatology. https://doi.org/10.1016/j.clindermatol.2008.01.008

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.