Натуральні способи швидше відростити волосся

Натуральні способи швидше відростити волосся
Натуральні способи швидше відростити волосся

Останнє оновлення: 12 грудня, 2018

Багато жінок хочуть мати густе та довге волосся, як у принцеси Рапунцель. Але іноді починає здаватися, що цей день ніколи не настане.

Читайте в нашій статті про прості та натуральні секрети, використання яких допоможе відростити волосся.

Ви одна з тих, хто відчуває розчаровання, адже ваше волосся росте настільки повільно, що здається, ніби воно не відростає зовсім, тоді читайте далі.

Для того, щоб швидше відростити волосся, уникайте впливу тепла

втрата волосся

Коли ви нагріваєте волосся, то навіть не усвідомлюєте, що завдаєте йому шкоди. Хоча в певних випадках цього не уникнути, коли є можливість, дайте своєму волоссю висохнути природним чином.

Якщо щодня використовувати фени та прасочки, це негативно вплине на ріст волосся.

Регулярно підрізайте кінчики

Якщо ви хочете, щоб волосся швидше відростало, час від часу підрізайте його. У цілому, для здорового росту потрібно зістригати посічені кінчики кожні два або три місяці.

Змініть зачіску

Якщо хочете мати довше волосся, цілком можливо, прийшов час змінити зачіску. Коли ви фіксуєте його в певному положенні на тривалий час, це може спричиняти пошкодження.

Регулярно змінюйте стиль укладки, щоб уникнути постійного навантаження на одну й ту саму зону волосся. Так ви зробите його сильнішим і позбудетеся посічених кінчиків.

Завжди використовуйте кондиціонер

використовуйте кондиціонер для волосся

Кондиціонер допомагає замінити олії та білки, які містяться всередині волосинок. Завдяки цьому ви зможете запобігти пошкодженню волосся й воно відростатиме значно швидше та буде здоровішим.

Після того, як ви помили волосся, змивайте його холодною водою

Швидко змийте волосся невеликою кількістю холодної води перш, ніж виходити з душу. Завдяки цьому воно збереже природну вологу та буде значно гладкішим після висихання.

Така процедура забирає лише кілька секунд, але з часом ви зрозумієте, наскільки вона важлива для волосся.

Правильно розчісуйте волосся

Неправильне розчісування волосся може заважати йому нормально рости. Саме тому важливо спочатку розділити волосся та розчісувати його частинами, поступово рухаючись від кінчиків до коренів.

Якщо чесати в напрямку згори донизу, зазвичай утворюються маленькі клубочки, які сплутуються та пошкоджують значну частину волосся. Ось чому розчісування має бути обережним і правильним.

Не загортайте волосся в рушник

дівчина загорнула мокре волосся у рушник

Коли ви загортаєте волосся в рушник, то можете пошкоджувати його волокна. Також досить часто жінки затягують рушник занадто сильно, що теж має негативний ефект.

Така звичка ослаблює волосся та ламає найвразливіші волосини, які часто можна побачити на одязі.

Робіть масаж шкіри голови

Здорова шкіра голови є запорукою здорового волосся. Ставтеся до нього так, ніби це паросток, який виростає із землі. Якщо ґрунт поганий, рослина ростиме неправильно.

Та саме стосується волосся. Робіть легкий масаж шкіри голови, коли приймаєте душ, і це стимулюватиме притік крові й сприятиме росту волосся.

Використовуйте шовкові наволочки

Бавовняні наволочки можуть пошкоджувати волосся, тоді як шовк і сатин значно краще підійдуть для постелі, адже вони м’якіші.

Тому, якщо ви хочете, щоб волосся відростало швидше, обдумайте купівлю нових наволочок.

Харчуйтеся правильно

щоб відростити волосся, харчуйтесь правильно

Якщо організм людини здоровий, то і волосся буде здоровим. Для цього дотримуйтеся раціону харчування, багатого на вітаміни та білок.

Також постарайтеся їсти продукти з високим вмістом цинку, заліза та вітамінів (А, В, С і Е), а саме:

  • молочні продукти (молоко, сир)
  • яйця
  • курка
  • цільнозернові
  • лосось
  • авокадо
  • свіжі овочі (шпинат, броколі, цвітна капуста)

Використовуйте маску для волосся

Якщо волосся відросло до плечей, воно вже на кілька років старіше, ніж його корені й тому потребує ретельнішого догляду.

Використовуйте маску, щоб підживити волосся, щонайменше раз на тиждень, і воно скаже вам “дякую” завдяки своєму неймовірному вигляду.

Спробуйте додавати в неї ефірні олії, зокрема кокоса, жожоба та мигдалю. Вони є потужними зволожувальними засобами, які зроблять волосся сильнішим, красивішим і сприятимуть його росту.

Вживайте харчові добавки для покращення здоров’я волосся

Включити добавки у свій раціон харчування  – це чудовий спосіб сприяти росту волосся. До найефективніших із них належать: біотин, фолієва кислота, риб’ячий жир, морські водорості і льняна олія.

Радимо протягом певного часу почергово використовувати кожну з них, щоб визначити, яка саме підходить вам найкраще.  • Grimalt, Ramon. “La seguridad en los cosméticos capilares.” Piel 29.3 (2014): 184-189.
  • Margulis, Mario, and Marcelo Urresti. “Moda y juventud.” Estudios sociológicos (1995): 109-120.
  • Suárez Cortez, Ángela María, et al. “Síndrome de pelo impeinable.” Dermatología Argentina 21.3 (2016): 217-219.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.