Натуральні засоби для обвислих повік

Чи знаєте ви, що існують натуральні засоби для обвислих повік?
Натуральні засоби для обвислих повік

Останнє оновлення: 29 листопада, 2018

Обвислі або опущені повіки не лише візуально додають зайвих років своїм власникам, але й можуть спричинити у них погіршення зору. Статистичні дані стверджують, що кожного року близько сотні тисяч людей намагаються вирішити проблему обвислих повік хірургічним шляхом.

Але якщо ви прочитаєте наші рекомендації, ви знайдете там поради, які допоможуть вам уникнути операції. Ця стаття стане особливо пізнавальною для людей, які погано реагують на анестезію або не можуть піти на хірургічне втручання через інші проблеми зі здоров’ям. Саме наші поради допоможуть вам дізнатися про низку натуральних методів боротьби із обвислими повіками.

Обвисання повік може бути тривалим, тимчасовим (зникає так само раптово, як і виникло) або ж досягати критичного стану. Ця проблема може вразити як обидва ока, так і одне. Причину обвислих повік легше визначити, коли воно вражає лише половину обличчя, і набагато важче це зробити, якщо обвисають обидві повіки.

Якщо людині потрібно підіймати брову або відкидати голову назад для того, щоб дивитися з-під обвислих повік, це може надати їй надзвичайно стомленого або сонного вигляду. Варто пам’ятати, що проблема обвисання повік може бути не лише вродженою, але й виникнути на певному етапі життя.

Хоча обвисання повік і не є саме по собі серйозною проблемою, вам все-таки слід проконсультуватися із лікарем, щоб визначити можливу причину виникнення цього негаразду.

Що спричинює обвисання повік?

Обвисання повік може бути викликане багатьма факторами: звичайне старіння клітин, діабет, параліч, синдром Бернара-Хорнера (хвороба, яка вражає м’язи очей та обличчя), пухлина головного мозку, чи будь-яке інше захворювання, яке негативно впливає на роботу м’язів та нервів.

Обвисання обидвох повік

 • Медичні ускладнення. Наприклад, обвисання повік може відбутися, якщо ви страждаєте на злоякісну міастенію – нервово-м’язове захворювання, яке вражає очні м’язи та інші м’язи обличчя.
 • Природний процес старіння.
 • Природні зміни функціонування повік.

Обвисання однієї повіки

 • Пухлина в районі ока – візуально нагадує ячмінь.
 • Проблеми з іншими органами.
 • Травмування нерва.
 • Природний процес старіння.
 • Природні зміни функціонування повік.

Натуральні засоби для обвислих повік

огірки
 • Засіб № 1 – Використовуйте пакетики ромашкового чаю, оскільки у ньому містяться протизапальні речовини, що допомагають полегшити перебіг захворювання. Покладіть пакетики у холодильник перед тим, як почнете прикладати їх до очей. Залиште чайні пакетики на обличчі на півгодини. Якщо регулярно повторювати цю процедуру, можна вже за короткий час помітити її позитивний ефект.
 • Засіб № 2 – Приготуйте власноруч лосьйон для відновлення роботи очей з натуральних складників. Цей засіб є дуже простим у приготуванні. Вам слід просто змішати 4 столові ложки натурального йогурту, 4 столові ложки м’якоті алое, 2 ст. л. вівсяних пластівців та 5 кружалець почищеного огірка. Зробіть із цієї суміші пюре. Коли засіб набуде однорідної консистенції, залиште його на обличчі на 20 хвилин, а потім змийте прохолодною водою.
 • Засіб № 3 – Огірки є чудовим лікувальним засобом при обвислих повіках. Просто покладіть на повіки кружальця попередньо охолодженого огірка та залиште їх на 15-20 хвилин.
 • Засіб № 4 – Дуже ефективною є також крижана вода. Вмийте обличчя дуже холодною водою, щоб стягнути шкіру та підняти опущені повіки.
 • Засіб № 5 – Споживайте багато винограду, оскільки великий вміст ресвератролу у ньому уповільнює процес старіння клітин. Не забувайте про виноград у своєму раціоні, і ви одразу відчуєте позитивний вплив його корисних складових!

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.