Не стримуйте почуття, висловлюйте свою любов!

Якщо ви хочете отримувати від інших любов, важливо також висловлювати свої почуття. Якщо ви цінуєте свого партнера, то повинні своїми вчинками та словами підтверджувати свої відчуття, і тоді ви зробите свою другу половинку щасливою!
Не стримуйте почуття, висловлюйте свою любов!

Останнє оновлення: 05 лютого, 2019

Ми певні, що на цьому етапі свого життя ви вже знаєте, що відчувати любов до когось і висловлювати свої справжні почуття – це дві різні речі. 

Часто люди не знають, як правильно висловити свої почуття, і навіть якщо вони відчувають до когось симпатію чи закоханість, то неспроможні у цьому зізнатися. Буває ще гірше – часом люди висловлюють свої щирі почуття неправильно.

Коли ж ви розумієте, що емоції не знаходять виявлення у реальному житті, а живуть лише у вашому серці, будні наповнюються порожнечею та дискомфортом.

Вірте чи ні, проте існує величезна кількість пар, які віддаляються одне від одного не через нестачу почуттів, а через те, що один із партнерів втрачає терпець. З вами таке коли-небудь траплялося? Сьогодні ми спробуємо пояснити суть цієї проблеми.

Люди, які вас люблять, повинні висловлювати свої почуття

І це не означає, що люди, які вам симпатизують, зобов’язані обіцяти золоті гори, робити заради вас один героїчний вчинок за іншим та щомиті говорити про свої відчуття. Найцікавіше, що людина може вас щиро любити, але ніяк цього не висловлювати. А буває і навпаки – вас можуть засипати зізнаннями у коханні, проте не любити вас усім серцем та душею.

  • Ключем до успішних стосунків є щирість. Ви повинні сприймати свого партнера таким, яким він є.
  • Кохати та бути коханим – це запорука емоційного здоров’я, проте стан закоханості позитивно впливає і на фізичне самопочуття людини.
  • Не можна змушувати когось демонструвати свою любов. Потрібно вміти бути спонтанним та дозволяти всьому відбуватись у свій час. Магія кохання полягає саме у сюрпризах – іноді потрібно просто зачекати, щоб сталося щось прекрасне. Не забувайте, що взаємні та щирі почуття не лише надають наснаги, але й приносять у життя справжній сенс.

Кохання, симпатію та турботу можна висловлювати по-різному, проте усі способи вираження почуттів повинні бути значущими для вас та зрозумілими для вашого партнера. Деякі люди вважають, що їхній спосіб зізнаватися у коханні є єдиним правильним, часто при цьому ігноруючи потреби та бажання своєї другої половинки.

почуття кохання

Деякі люди не люблять висловлювати свої почуття через обійми, пестощі та зізнання у коханні. Вони виражають свою симпатію до партнера іншими шляхами – залишаються у нього (неї) на ніч, роблять подарунки або просто тішать своєю присутністю.

Проте не завжди достатньо “просто бути присутніми”. Найгірше, це коли людина почувається неймовірно самотньою поруч із партнером, який завжди поруч, проте неспроможний висловити свої почуття.

Усі ми потребуємо кохання, розуміння, близькості та пристрасті, адже саме ці фактори є запорукою здорових, стабільних та довготривалих стосунків. Якщо ж у ваших взаєминах немає розуміння або регулярного вираження почуттів, такі стосунки приречені на крах.

Важливість вираження емоцій

Коли людина чогось прагне, зазвичай вона виробляє декілька стратегій досягнення своєї мети. А що трапляється тієї миті, коли бажану річ нарешті отримано? Ось у чому питання.

Щойно ви досягли ідеального періоду у стосунках, зробіть усе можливе для того, щоб зберегти такий стан речей.

Не всім відомо, як правильно підтримувати стосунки, леліяти свого партнера, налагоджувати контакт та створювати простір для власного особистісного розвитку в межах стосунків і поза ними.

Звісно, нікому достеменно не відомі правила успішних стосунків, адже у всіх вони розвиваються по-різному. Проте якщо ви закохалися, то потрібно врахувати існування певних факторів, які допоможуть вам налагодити стосунки з будь-якою людиною.

  • Якщо ви хочете, щоб вас цінували, навчіться цінувати інших.
  • Якщо ви хочете, щоб вас хвалили за ваші вчинки, навчіться отримувати схвалення від самих себе.
  • Якщо ви хочете, щоб вас любили, навчіться любити себе й ви.

Не так просто налагодити стосунки з людьми, які самі не знають, ким вони є та чого хочуть від життя.

Незрілі особистості, яким не вдалося подорослішати в емоційному плані, які досі не визначили свої потреби та життєві пріоритети, зазвичай звинувачують у своїх поразках інших людей.

Саме у цьому й полягає проблема. Для того, щоб розібратися у цьому, розгляньмо, як саме має висловлювати свої почуття людина, яка у вас закохана. Також ми розповімо, що потрібно робити парі, яка хоче мати стабільні та щасливі стосунки.

ніч

Захоплення

Ваш партнер повинен бути не лише вашим союзником, товаришем та коханцем, дуже важливо, щоб ця людина поважала вас та захоплювалася вами. І саме ці почуття він (вона) повинен (-на) висловлювати, щоб ви були певні у серйозності намірів своєї другої половинки.

Ми повинні відчувати захоплення до свого партнера, адже саме коханням ми збагачуємо своє життя. Хіба ж не для цього ми будуємо стосунки?

Щире захоплення проявляється у малих деталях

Людина, яка вас щиро кохає, буде якимось чином висловлювати свої почуття щодня. Для цього не потрібно робити дорогих подарунків та вигадувати цілі спектаклі. Слід навчитись помічати приємні дрібниці навколо, адже саме вони і є найважливішими складовими справжнього щастя.

Радимо вам не лише бути поруч зі своїм партнером якомога частіше, ви повинні виражати свої почуття через пестощі, компліменти, слова підтримки та схвалення, обійми. Повірте, це не так уже й складно, ви нічого не втратите, якщо почнете висловлювати своє захоплення партнером частіше.

Якраз навпаки: з кожним зізнанням у коханні ви почуватиметеся більш піднесено і повноцінно, а ще ви обов’язково віднайдете гармонію з самими собою та навколишнім світом.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.