Справжня любов: пара, одружена 75 років, помирає в одному ліжку

Коли Джанет побачила, що стан здоров'я чоловіка лише погіршується, у неї також почали з'являтись серйозні хвороби, які згодом прикули жінку до ліжка так само, як і кохання всього її життя.
Справжня любов: пара, одружена 75 років, помирає в одному ліжку

Останнє оновлення: 01 лютого, 2019

Для багатьох “справжня любов” – це диво, яке трапляється лише в казках або книжках, адже більшість стосунків рано чи пізно розпадаються і людям доводиться зустрічатися з декількома партнерами, перш ніж вони знайдуть саме того, у кого закохаються і ким варто провести решту життя.

І хоча більшість із цих випадків правда, існує кілька дивовижних історій, які доводять, що все можливо. Двоє людей здатні кохати одне одного все життя, навіть до самої смерті, справжня любов існує.

Це випадок одруженої пари зі штату Каліфорнія, які зустрілися, коли їм було лише по 8. З того часу вони не розлучалися. Тепер, коли вони дожили до 75-ої річниці весілля, смерть, схоже, почала зазіхати на їхнє кохання.

Навіть смерть не змогла розлучити їх

Жанет і Александр Точко, пара пенсіонерів із Сан-Дієго в штаті Каліфорнія, були одружені протягом 75 років. Але найбільше дивує те, що вони померли за декілька годин одне після одного. Лежачи в обіймах, міжними була справжня любов, яка тримала їх разом до кінця. 

Цей факт задокументувала їхня донька, Еме Точко-Кашмен, яка вирішила поділитися історією і зворушити весь світ.

Читайте також статтю: Йога лікує депресію

Александр Точко і його дружина Жанет обоє походять зі штату Коннектикут, де вони зустрілися, коли їм було по 8. У 1940, коли обоє стали дорослими, вони вирішили одружитися.

За словами їх доньки: “Вони не любили бути окремо. Ніби їхні два серця билися, як одне”.

У віці 95-и років Александр дуже любив грати гольф, поки його здоров’я не погіршилося через падіння за кілька тижнів до смерті. Хоча його постійно оглядали спеціалісти, стан чоловіка погіршувався.

Коли його 96-літня дружина Жанет зрозуміла, що коханий не йде на поправку, у неї також почалися розлади зі здоров’ям, які в результаті прикули її до ліжка, як і чоловіка. Хоча жінці дуже бракувало сил, вона попросила поставити своє ліжко поруч з чоловіковим, аби мати змогу дбати про нього до останньої миті.

para-pensioneriv

Справжня любов до самого кінця

Останні години життя пари наближалися. Він не міг підвестися з ліжка, а вона перебувала у важкій депресії. Утім обоє з нетерпінням чекали 29 липня, щоб відсвяткувати 75-річницю свого весілля.

На жаль, вони так і не дожили до цього дня. Александр помер у ніч на 17 липня, а Жанет пішла за ним наступного ранку. Попри це, парі вдалося виконати свої останні бажання: він хотів попрощатися з життям в її обіймах, а вона хотіла піти за чоловіком одразу після його смерті.

Еме Точко-Кашмен, яка в цей момент була біля батьків разом із чотирма братами, також розповіла, що вона повинна була розказати сумну звістку своїй мамі. “Я повідомила їй, що тата вже немає. Вона обняла його і сказала “Бачиш? Це те, чого ти хотів: померти у моїх руках. Я люблю тебе. Зачекай, я вже скоро буду з тобою”.

Саме тоді діти вийшли з кімнати, щоб дати мамі хвильку побути наодинці з чоловіком, якого вона любила все життя.

На подив усіх, вже менше ніж через 24 години, вони виявили, що жінка також померла – їхні бездиханні тіла лежали в обіймах одне одного.

Цей момент увіковічили на фото, яке облетіло весь світ і зворушило мільйони, адже воно доводить, що любов триває навіть до останньої миті.

Жанет і Александр Точко поховали разом на національному кладовищі Мірамар у Сан-Дієго, штат Каліфорнія.  • Parkes, C. M., Benjamin, B., & Fitzgerald, R. G. (1969). Broken heart: a statistical study of increased mortality among widowers. Br med J1(5646), 740-743.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.