Неймовірні природні способи позбутися шкірних плям

Йогурт дезінфікує та пом'якшує пори, огірки багаті на вітамін Е, а помідори містять лікопін. Усі ці інгредієнти чудово підходять для того, щоб позбутися шкірних плям.
Неймовірні природні способи позбутися шкірних плям

Останнє оновлення: 03 лютого, 2019

Іноді плями на шкіри можуть бути досить непривабливими. Використовуючи ці неймовірні природні методи, ви зможете позбутися шкірних плям дуже скоро. Візьміть до уваги і спробуйте їх!

1. Рисовий крем

рисовий крем щоб позбутися шкірних плям
Для першого способу ми використаємо крем із рисового борошна.

Інгредієнти

  • 3 столові ложки рисового борошна
  • 4 столові ложки масла ши
  • 2 столові ложки апельсинового соку
  • Необов’язково: ½ столова ложка 5% перекису водню

Підготовка

  • Змішайте рисове борошно з перекисом водню, поки не отримаєте однорідну суміш. Додайте решту інгредієнтів і добре перемішайте до утворення пасти.

Як використовувати

  • Спочатку потрібно рівномірно нанести засіб на ділянки, де у вас є шкірні плями. Наприклад, якщо плями на руці, то нанесіть крем на всю руку.
  • Залиште діяти на 30 хвилин. Промийте великою кількістю води, а потім висушіть і нанесіть зволожувальним крем. Повторюйте цю процедуру один або два рази на тиждень.

2. Крем з апельсином і лимоном

Інгредієнти

Підготовка

  • Покладіть усі інгредієнти, крім лимона, в миску й добре перемішайте. Потім розріжте лимон навпіл, покладіть його в суміш і залиште там кілька хвилин.

Як використовувати

  • Візьміть суміш і нанесіть її на ділянку, яку хочете очистити. Залиште діяти 5 хвилин, а потім добре промийте ділянку водою та висушіть.
  • Зволожте шкіру кремом і повторіть ці кроки двічі на тиждень.

3. Молоко та хрін

молоко щоб позбутися шкірних плям
Змішавши такі інгредієнти, як молоко та хрін, ви отримаєте ідеальний засіб для вашої шкіри. Наприклад, його можна використовувати, щоб позбутися шкірних плям, які виникли через зміну пігментації шкіри.

Для цього змішайте молоко та хрін. Змочіть вату в розчині та нанесіть на ті ділянки, де у вас є плями та недоліки.

Щоб переконатися, що він добре працює, залиште його на всю ніч і змийте зранку.

4. Йогурт

Йогурт також може бути одним із найкращих інгредієнтів для природного усунення плям на шкірі. Він здатен очищати, дезінфікувати та пом’якшувати пори.

Усе це сприяє регенерації та підтримує зволоження. Щоб його застосувати, ви просто використовуйте його як будь-яку іншу маску для обличчя.

Спочатку вимийте обличчя, обережно висушіть його та нанесіть на йогурт пальцями. Залиште на 15-20 хвилин і змийте теплою водою.

Робіть це регулярно, і ви обов’язково помітите, що ваша шкіра поступово покращується.

5. Огірок допомагає позбутися шкірних плям

огірок допомагає позбутися шкірних плям
Огірок – ще один чудовий інгредієнт для догляду за шкірою. Він містить багато води, вітамін Е та багато натуральних олій.

Якщо ви застосуєте його як маску для обличчя, ви побачите, що це чудово підходить для пом’якшення шкіри та усунення плям і зморшок.

Вам потрібно очистити його, вийняти насіння і зробити пасту в блендері. Нанесіть її на обличчя, залиште діяти 20 хвилин, і ваша шкіра почуватиметься оновленою.

6. Помідори

Помідори є ще одним фантастичним компонентом для догляду за шкірою. Томатний сік містить велику кількість важливих поживних речовин, які добре підходять для шкіри, таких як вітаміни А, С і білки.

Вони також багаті на лікопен, що блокує дію вільних радикалів.

Щоб скористатися перевагами, просто поєднайте столову ложку лимонного соку зі столовою ложкою томатного соку й нанесіть на обличчя за допомогою ватяного диска. Ви обов’язково помітите різницю і зможете позбутися шкірних плям.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.