Новий препарат, щоб вилікувати мігрень

Тільки ті, хто страждає від мігрені, можуть описати інтенсивність її симптомів. Цей стан турбує їх усе життя. Але може з'явитися новий препарат для лікування, що є дуже обнадійливим фактом для мільйонів людей.
Новий препарат, щоб вилікувати мігрень

Останнє оновлення: 03 грудня, 2018

Нещодавно  Управління продовольства і медикаментів США (УПМ) затвердило новий лікарський препарат. Це курс ін’єкцій, який має здатність вилікувати мігрень, його потрібно щомісяця.

Назва цього препарату Аймовіг, хоча його зазвичай називають еренумаб.

Що таке мігрень?

Додатковий варіант лікування мігрені є чудовим рішенням для тих, хто страждає від тривожних наслідків цього стану.

Хоча для багатьох людей це здається незрозумілим, але якщо залишитися самому в темній і безшумній кімнаті для поліпшення нестерпного болю від мігрені, це ніяк не допоможе.

Мігрень – це настільки серйозний стан, що в 2012 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про те, що ця хвороба може зробити людину недієздатною.

До того часу вважалося, що мігрень це простий головний біль, і люди повинні терпіти поки він пройде. Проте насправді це зовсім не так.

Це захворювання має значний генетичний корінь: насправді в основному воно зустрічається у жінок. Отже, вона з’являється не через певні життєві звички або стрес, як багато інших хвороб.

Тому це ще більша підстава для того, щоб лікувати цей стан.

Як діє Аймувіг?

Результати цього чудового препарату були продемонстровані на щорічній конференції Американської академії неврології.

В основному, згідно з спеціалізованим цифровим журналом IFL Science, його головна перевага  в тому, що він запобігає появі мігрені. На щастя, він діє до появи нападу мігрені.

як вилікувати мігрень

Вчені показали, що ефект препарату триває так довго, що пацієнти можуть приймати його щомісяця. На щастя, навіть не потрібно приймати таблетки. Усе, що вам потрібно – це щомісячна ін’єкція від 70 до 140 міліграмів.

Ця доза блокує молекули, які передають сигнали мігрені, які є причиною сильного болю, характерного для цієї хвороби.

Побічні ефекти та вартість

За даними медичних журналів, побічні ефекти цих препаратів дуже малі. Однак переваги не гарантовані всім пацієнтам однаково.

У дослідженні одна третина пацієнтів, які приймали медикаменти, мали суттєві покращення. Тим часом лише деякі сказали, що симптоми повністю зникли. Нарешті, деякі з них не зазнали покращення зовсім.

Досі немає в доступі

На жаль, перш ніж цей лікувальний засіб з’явиться в широкому доступі, ще пройде певний час.

Його вартість є високою, тому для тих, хто не має соціального страхування, буде непросто отримати до нього доступ.

Компанія Amgen , яка виробляє ці ліки, оголосила, що вартість кожної ін’єкції становить 575 доларів США. У Європі, т им часом, Європейське агентство з лікарських засобів веде перемовини щодо схвалення цього препарату. Якщо ваш дохід дозволяє, вартість буде залежати від угоди між Amgen та системами охорони здоров’я.

У заяві американська компанія відстояла високу вартість своєї продукції. Вона стверджувала, що це матиме дуже позитивний вплив як на пацієнтів, так і на фахівців у галузі охорони здоров’я.

Будемо сподіватися, що цей препарат стане доступнішим найближчим часом.

Інші ліки для запобігання мігрені

Звичайно, це не перша альтернатива для запобігання мігрені. Є й інші методи, раніше схвалені УПМ, такі як препарати метисерид, пропанолол, тимолол та діалпроекс натрію.

Однак їх використання може мати побічні ефекти. Тому дуже важливо, щоб лікар оглянув вас, щоб встановити потрібну дозу, або сказав припинити приймання ліків, якщо це необхідно.

Частота мігрені

Від симптомів мігрені, зокрема нудоти, чутливості до світла та різких болей в черепі, страждає більше ніж 10% населення Європи. Ще гірше: понад 1% з них страждають від цього щонайменше один раз на три дні.

Багато з цих симптомів можна вилікувати звичайними та навіть домашніми засобами. Тим не менш, є ті, хто у своєму повсякденному житті серйозно страждають від негативного впливу цих головних болів на їхній настрій.

ліки

Ось деякі факти про це захворювання:

  • Воно є у 1 з 10 людей.
  • Воно зазвичай проявляється після 20 років, але діти також можуть страждати від нього.
  • Є кілька видів мігрені, які залежать від ділянки мозку, на яку вони впливають.
  • Найбільш важким і інтенсивним є невралгічна мігрень.
  • Хоча причина генетична, тригером може бути будь-який внутрішній або зовнішній подразник. Рекомендується звертати увагу на можливі чинники мігрені.

Враховуючи те, що мільйони людей страждають від цієї хвороби по всьому світі, треба хоч трохи зменшити ці цифри. Якщо такі альтернативи, як Аймовіг будуть й надалі з’являтися, тисячі людей зможуть жити краще.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.