Очисна дієта з яблучним оцтом

Яблучний оцет допомагає зменшити апетит і розчинити жир, ось чому дієта з яблучним оцтом стала популярною для здорового схуднення.
Очисна дієта з яблучним оцтом

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Останнім часом яблучний оцет став популярним як ідеальний продукт для втрати ваги. Досліджень і свідчень тих, хто використовував його, щоб схуднути, було більш ніж достатньо, щоб переконати людей в його спроможності спалювати жири. Дієта з яблучним оцтом не тільки корисна для втрати ваги, але й також пропонує безліч інших важливих переваг для здоров’я.

Яблучний оцет регулює рН тіла, сприяє виведенню продуктів життєдіяльності та забезпечує хороше самопочуття, щоб ви почувалися чудово протягом всього дня. Один з найкращих способів отримання максимальних переваг від нього – дотримуватися очисної дієти з яблучним оцтом.

Як працює очисна дієта з яблучним оцтом?

Яблучний оцет спонукає організм виводити токсини й накопичені відходи, які можуть викликати затримку рідини, збільшення ваги та інші проблеми зі здоров’ям.

Ще одна причина ефективності яблучного оцту в тому, що він багатий на органічні кислоти, які допомагають придушити апетит, не даючи вам переїдати. Він також містить ферменти, які допомагають підвищити метаболізм і легше спалювати жир.

Які переваги очисної дієти з яблучним оцтом?

ваги
Окрім того, що це економний продукт, який легко знайти, яблучний оцет ідеально підходить для детоксикації організму, зниження ваги й запобігання хворобам. Як допомагає дієта з яблучним оцтом:
  • Допомагає детоксикації товстого кишківника і сприяє правильному травленню.
  • Допомагає поліпшити кровообіг і фільтрує токсини з крові.
  • Контролює рівень тригліцеридів і холестерину, регулює кров’яний тиск.
  • Підлужнює організм, що допомагає усунути кислотність, викликану споживанням певних харчових продуктів.
  • Допомагає розчинити жири, що робить його ідеальним для здорового схуднення.
  • Стимулює виведення токсинів з організму, запобігає захворюванням і поліпшує стан здоров’я в цілому.
  • Стимулює метаболізм, що полегшує спалення жиру.
  • Приносить відчуття ситості, яке не дає вам переїдати.

Інструкції з проведення очисної дієти

otset-diyeta
Перед тим, як почати, потрібно придбати пляшку органічного непастеризованого і нефільтрованого яблучного оцту. Майте на увазі, що не слід пити велику кількість, щоб скористатися його перевагами для детоксикації організму і втрати ваги. Насправді, необхідно приймати лише 2 столові ложки, розчинені в 2 склянках води, три рази протягом дня.

Вранці приготуйте воду з оцтом і пийте склянку перед кожним прийомом їжі. Для того, щоб зробити її приємнішою на смак, додайте чайну ложку меду в кожну склянку.

Інший спосіб – приготувати настій. Просто змішайте дві столові ложки яблучного оцту з окропом і медом. Добре перемішайте і додати чайний пакетик. Пийте гарячим.

Як довго дотримуватися дієти?

Дієта з яблучним оцтом не має жодних ризиків для здоров’я. Ставлячись до оцту як до природної харчової добавки, ви можете використовувати його настільки часто, наскільки бажаєте. Майте на увазі, що цей засіб не є панацеєю. Результати, які він пропонує, поступові й завжди з’являються лише тоді, коли їх супроводжує збалансована дієта і фізичні вправи.

Слід також зазначити, що на деяких людей він впливає краще, ніж на інших. Деяким людям вдається схуднути легко, тоді як інші мають більше труднощів. У будь-якому випадку, це варто спробувати.

Обов’язково пийте його принаймні два рази на день для досягнення найкращих результатів. Якщо приймати його перед їжею, він допоможе уникнути переїдання.

Запобіжні заходи при вживанні яблучного оцту

Яблучний оцет слід розвести у воді, його кислотність може погано вплинути на ваше самопочуття. Крім того, кислотність може призвести до пошкодження зубної емалі. Не варто чистити зуби протягом принаймні 30 хвилин після вживання.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.