Переваги лимонної дієти: секрети схуднення

Щоб відчути переваги лимонної дієти, дуже важливо їсти багато фруктів, овочів і здорових жирів, щоб не послабити свій організм.
Переваги лимонної дієти: секрети схуднення

Останнє оновлення: 04 квітня, 2019

Ви знаєте про переваги лимонної дієти? Лимон характеризується своїм унікальним ароматом і кислим присмаком. Він визнаний одним із найбільш універсальних фруктів у світі. Завдяки своїм компонентам і властивостям він має нескінченні способи використання.

Він ідеально підходить для покращення здоров’я шкіри або підтримання бездоганної чистоти вдома. Він також допомагає оптимізувати стан здоров’я, не викликаючи побічних ефектів або небажаних сюрпризів.

Тут ми розповімо про властивості лимона для схуднення. Крім того, ми також розповімо, з чого складається лимонна дієта.

Що таке лимонна дієта

Ця дієта стала однією з найпопулярніших, оскільки дає швидкі результати з мінімальними зусиллями. Однак важливо відзначити, що багато людей звертаються до неї, тому що хочуть побачити швидкі, а не тривалі результати.

Ви не повинні довго дотримуватися лимонної дієти. Хоча переваги лимонної дієти для здоров’я справді численні, усе надмірне може бути шкідливим.

Оскільки лимон є природним сечогінним засобом, ця дієта допомагає позбутися від токсинів і зайвих рідин. На лимонній дієті можна сидіти лише на 5-7 днів. Так ваше тіло не зазнає шкоди через різку зміну споживання калорій і збільшення споживання цих фруктів.

Що робити перед початком цієї дієти

які переваги лимонної дієти
Якщо ви хочете розпочати лимонну дієту, важливо спочатку проконсультуватися з лікарем або дієтологом. Ви зможете переконатися, що ваш організм може досягти бажаних результатів і що ви не потрапите до відділення невідкладної допомоги.

Ви можете знайти багато варіантів цієї дієти в Інтернеті. Найвідоміша лимонна дієта триває 7 днів. Як ми вже згадували, важливо, щоб ви не сиділи на ній занадто довго. Крім того, ви повинні спробувати поєднати її зі збалансованим харчування.

Не пийте лимонний сік окремо

Під час лимонної дієти потрібно пити 6 склянок лимонного соку на день. Важливо супроводжувати споживання соку такими добавками як простий йогурт, фруктові або зернові батончики.

Окрім того, не забувайте їсти білки, наприклад, курячі варені яйця і, звичайно, фрукти та овочі. Ви не повинні зловживати. Важливо розподілити склянки соку протягом сніданку, обіду, полуденних перекусів і вечері.

Дозволені та заборонені продукти

заборонені продукти
Якщо ви збираєтеся сісти на лимонну дієту, дуже важливо споживати достатньо фруктів, овочів і здорових жирів. Водночас уникайте нездорової їжі, солодких газованих та енергетичних напоїв.

Досить просто правильно харчуватися, але при цьому дотримуватися цієї дієти. Якщо у вас немає здорових звичок, настав час їх виробити.

Переваги лимонної дієти

Лимонна дієта має багато переваг. Цей фрукт покращує і стабілізує травну систему, покращуючи роботу кишківника. Ось чому він може допомогти вам швидко скинути кілька кілограмів.

Лимон також допомагає зволожувати організм. Оскільки під час цієї дієти ви в першу чергу споживаєте воду, це може допомогти запобігти сухості шкіри та браку еластичності.

Вітамін С має чудовий протизапальний ефект. Таким чином, ви можете незабаром помітити полегшення затримки рідини. Це доповнюється тим фактом, що лимон також посилює імунну систему.

Недоліки

Хоча ця дієта може здатися корисною, є деякі властивості, які необхідно враховувати. По-перше, різке падіння споживання калорій може змусити вас почуватися слабкими.

Лимон може викликати роздратування шлунка і загострити деякі проблеми. Кислотний рефлюкс є розладом, який цитрусові можуть погіршити.

Результати лимонної дієти

Якщо ви вирішили спробувати цю лимонну дієту, ви можете скинути 3-5 кг. Хоча це може здатися чудовим, пам’ятайте, що ви повинні бути послідовними, коли справа доходить до правильного харчування і споживання лимонного соку.

Як вам переваги лимонної дієти? Чи спробуєте ви цю чи будь-яку іншу дієту?  • Kim, M. J., Hwang, J. H., Ko, H. J., Na, H. B., & Kim, J. H. (2015). Lemon detox diet reduced body fat, insulin resistance, and serum hs-CRP level without hematological changes in overweight Korean women. Nutrition Research. https://doi.org/10.1016/j.nutres.2015.04.001
  • Fukuchi, Y., Hiramitsu, M., Okada, M., Hayashi, S., Nabeno, Y., Osawa, T., & Naito, M. (2008). Lemon Polyphenols Suppress Diet-induced Obesity by Up-Regulation of mRNA Levels of the Enzymes Involved in β-Oxidation in Mouse White Adipose Tissue. Journal of Clinical Biochemistry and Nutrition. https://doi.org/10.3164/jcbn.2008066
  • González-Molina, E., Domínguez-Perles, R., Moreno, D. A., & García-Viguera, C. (2010). Natural bioactive compounds of Citrus limon for food and health. Journal of Pharmaceutical and Biomedical Analysis. https://doi.org/10.1016/j.jpba.2009.07.027

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.