Переваги волоських горіхів для живота

Волоські горіхи у нас є дуже популярними. А чи знали ви, що вони надзвичайно корисні для здоров'я? Дізнайтеся далі про переваги волоських горіхів!
Переваги волоських горіхів для живота

Останнє оновлення: 04 лютого, 2019

Як правило, ми пов’язуємо споживання горіхів з поліпшенням розумової працездатності або з турботою про серцево-судинне здоров’я. Тим не менш, волоські горіхи також приносять користь нашому животу. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатись більше про переваги волоських горіхів!

Ці горіхи багаті білками високої живильної цінності, антиоксидантами, вуглеводами, омегою-3, вітаміном Е та багатьма іншими вітамінами. Регулярне споживання горіхів сприяє травленню, оскільки вони містять клітковину.

Споживання горіхів допомагає запобігти або полегшити печію. Це також допомагає розслабити та зменшити запалення сфінктера. Але це лише верхівка айсберга… Які ще є переваги волоських горіхів?

Переваги волоських горіхів для живота

переваги волоських горіхів для живота

Багато досліджень показали, що волоські горіхи мають переваги для серцево-судинного здоров’я. Насправді фахівці рекомендують щодня їсти горстку горіхів.

Чому?

Оскільки доведено, що волоські горіхи містять найбільшу кількість антиоксидантів, ніж будь-який інший вид горіхів з дерев.

Омега-3, що є у волоських горіхах, дуже добре підходить для тіла. Ця складова приносить користь для вашого здоров’я в різних аспектах. Вона допомагає оптимізувати кровообіг, підвищує рівень серотоніну в мозку і змушує вас почувати себе повними. Це означає, що вам не потрібно більше їсти, щоб почувати себе ситими.

Окрім користі омега-3, одне дослідження показує, що волоські горіхи допомагають спалювати жир, особливо в області черевної порожнини. Через це волоські горіхи, як доведено, є ідеальним компонентом у планах хорошої дієти. Тим не менш, рекомендовано споживати їх помірно.

Салат з волоськими горіхами – чудовий варіант для обіду; однак це не єдиний варіант, який буває. Спробуйте інші!

Споживання горіхів може бути дуже різноманітним. Хоча деякі люди насолоджуються натуральними волоськими горіхами, інші вважають за краще змішувати їх з фруктами або овочами.

Ви також можете насолодитися ними в численних стравах, багатих білком. Одним із прикладів цього є курка з волоськими горіхами.

Як можна споживати волоські горіхи

як можна споживати волоські горіхи
  • Вживання волоських горіхів стимулює концентрацію і покращує розумові здібності та креативність. Тому їсти волоські горіхи в дитинстві – це прекрасний вибір.
  • Також рекомендують, щоб ті, у кого робочі дні перевищують 6 годин, їли горіхи між прийманнями їжі.
  • Щоденне споживання горіхів підвищує рівень серотоніну в мозку. Цей гормон пов’язаний із щастям і задоволенням. Люди, які страждають від депресії, мають нижчий рівень серотоніну. Таким чином, споживання горіхів допомагає боротися з депресією.
  • Споживання горіхів допоможе вам почувати себе ситими. Це означає, що вам буде потрібно менше їжі, щоб заповнити шлунок. Таким чином, вам буде легше спалювати калорії.
  • Омега-3, присутня у волоських горіхів, стимулює кровообіг. Тому ця сполука здатна запобігти серцево-судинним захворюванням.
  • З точки зору зовнішнього вигляду, вживання волоських горіхів запобігає виникненню варикозного розширення вен (що зазвичай з’являється на ногах).
  • Споживання горіхів рекомендується для людей з діабетом. Це пов’язано з тим, що волоські горіхи допомагають регулювати рівень цукру в крові.
  • На думку фахівців, волоські горіхи містять антиканцерогенні властивості. Тому їхнє споживання може допомогти запобігти та боротися з раком молочної залози та простати.
  • Горіхи також допомагають фертильності у чоловіків. Це їжа, яка настійно рекомендується людям, які стикаються з такими проблемами.

Волоський горіх є найпотужнішим з усіх деревних горіхів. Його харчові компоненти роблять унікальний і потужний внесок у раціон.

Як додати переваги волоських горіхів в свою дієту

як включити волоські горіхи в свою дієту

Для тих, хто хоче схуднути, краще додавати  волоські горіхи в свій раціон помірно. З іншого боку, ті, хто хочуть зберегти здорову вагу, також можуть додавати горіхи в закуски.

Не потрібно їсти цілий пакет волоських горіхів щодня. Досить їсти лише кілька. Від 10 до 30 грамів – ідеальна кількість. Пам’ятайте, що занадто багато насправді може бути шкідливим.

Так, волоські горіхи можуть допомогти вам спалити калорії, але ми не можемо забувати, що вони містять високий рівень жирних кислот. Через це ви повинні їсти невелику кількість волоських горіхів, якщо хочете схуднути.

Щоб скласти собі здорову дієту, якщо у вас виникли сумніви або питання, кращим варіантом є проконсультуватися з дієтологом, щоб оцінити, якою буде найкраща дієта для вашого обміну речовин та складу тіла.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.