Підберіть форму брів, яка найкраще пасуватиме до вашого обличчя

Чи знали ви, що форму та вигляд брів потрібно підбирати до форми свого обличчя? Дізнайтеся, яка форма брів вам підійде найкраще, а також як правильно за ними доглядати.
Підберіть форму брів, яка найкраще пасуватиме до вашого обличчя

Останнє оновлення: 19 листопада, 2018

Брови є невіддільною частиною зовнішності людини. Вони допомагають висловлювати емоції, стають гарним обрамленням обличчя та роблять зовнішність виразною, привертаючи увагу оточення та підкреслюючи природну красу людини. До речі, у кожної людини своя неповторна форма брів.

Тому немає єдиного стандарту, як потрібно висмикувати чи розчісувати брови, адже кожна людина індивідуальна.

Стилісти наголошують на тому, що кожній людині форму брів потрібно підбирати відповідно до форми її обличчя. Саме тому ми підготували для вас статтю, у якій навчимо правильно підбирати форму брів.

Оскільки у сучасному світі доглядом за обличчям займаються не лише жінки, ми вважаємо, що питання належного догляду за бровами та підбору їхньої форми відповідно до форми обличчя буде цікавим як жінкам, так і чоловікам.

Іноді достатньо ледь помітної зміни, щоб ваше обличчя засяяло, а зовнішність стала виразнішою. Саме тому ми певні, що вам стануть у нагоді наші поради!

1. Форма брів для круглого або квадратного обличчя

обличчя жінки

Мабуть, ви розумієте, що риси круглого та квадратного обличчя кардинально відрізняються. Люди з круглим обличчям мають більш виражені риси, особливо підборіддя та щелепи.

Попри цю суттєву різницю, людям з круглим і квадратним обличчям підходить одна й та ж форма брів.

Ось декілька цікавих хитрощів:

 • Як круглому, так і квадратному обличчю більше пасують довгі та злегка вигнуті брови, які мають майже трикутну форму.
 • Зверніть увагу, що брови повинні бути густішими біля перенісся та звужуватися до скронь.
 • Головна хитрість, яка надасть вашим бровам чарівливого та довершеного вигляду – це довжина, адже довгі брови зроблять кругле та квадратне обличчя більш привабливим.

2. Форма брів для серцевидного обличчя

форма обличчя

Серцевидна форма обличчя, безсумнівно, є однією з найбільш привабливих та правильних, адже людям з таким обличчям пасуватиме будь-яка стрижка, а гарні брови лише підкреслять природну красу власника серцевидної форми обличчя.

 • Брови на серцевидному обличчі повинні мати форму арки, проте не варто робити їх такими ж трикутними, як для круглого та квадратного обличчя.
 • Густота брів на обличчі такої форми може бути різною – ви можете зробити їх тонкими або ж віддати належне нинішній моді та залишити брови густими.
 • Зверніть увагу, що вигнута, аркоподібна форма брів зробить ваші скроні більш виразними.

3. Форма брів для видовженого обличчя

чоловік

Видовжена форма обличчя також є однією з найбільш витончених.

Якщо ви є щасливим власником видовженого обличчя, м’яких рис та слабо виражених вилиць, вам варто підсилити свою природну красу за допомогою чітко окреслених брів.

Ось деякі поради, які варто взяти до уваги:

 • Видовженому обличчю більше пасують прямі горизонтальні брови.
 • Довжина не повинна бути надмірною, адже за допомогою середніх, не вигнутих дугою брів, ви зможете надати обличчю округлішої форми.
 • Ця порада стане у нагоді не лише жінкам, але й чоловікам.

4. Форма брів для овального обличчя

Овальна форма обличчя є однією з найбільш універсальних, адже її щасливим власникам пасує практично будь-яка стрижка та форма брів.

Ось кілька хитрощів, на які варто звернути увагу людям з овальним обличчям:

 • Ви можете надати бровам будь-якої форми, адже вам однаково пасуватимуть як аркоподібні, так і прямі брови.
 • Єдине, на що варто звернути особливу увагу – це товщина брів. Не робіть брови надто тонкими чи густими, адже овальному обличчю найбільше підійдуть брови середньої товщини.
 • Не надавайте бровам різко окресленої загостреної форми. Краще зробити вигин брови плавним.

Корисні поради для красивих брів

форма брів

Звісно, кожна людина сама знає, що їй пасує, а що – ні. 

Тобто незалежно від думки стилістів та трендів, які часто диктують правила моди та догляду за собою, вибір завжди залишається за вами.

За допомогою цієї статті ми лише хочемо розширити ваш кругозір та запропонувати кілька нових порад для догляду за собою. Можливо, вам вдасться обрати серед них ту, яка найкраще підкреслюватиме не лише зовнішність, але й вашу особистість.

Щойно ви підберете ту форму брів, яка вам найбільше пасує, вам стануть у пригоді поради, як правильно доглядати за ними.

Якщо ви хочете зберегти бездоганний зовнішній вигляд, радимо взяти на озброєння декілька порад.

Поради для догляду за бровами:

 • Завжди приділяйте особливу увагу кінчикам брів: тонка частина, яка знаходиться біля скронь, повинна бути охайною, тож ми радимо регулярно вищипувати зайві волосинки.
 • Усі проміжки, де волосся не росте, заповнюйте спеціальним олівцем для брів або тінями для очей. Його тон повинен бути максимально наближеним до кольору брів.
 • Ту ділянку брів, яка розташовані найближче до перенісся, потрібно зачісувати вгору.
 • Якщо ви хочете зробити брови більш виразними, вам на допомогу прийде хайлайтер. Наносити його потрібно на завершення макіяжу, у такий спосіб брови виділятимуться ще більше, а ваш образ стане довершеним.
 • У самому кінці нанесіть прозору маску для брів. Завдяки цьому засобу ви не лише закріпите форму брів, але й надасте їм блиску.

Зверніть увагу, що з роками шкіра під повіками має здатність обвисати та втрачати пружність. Однак, якщо ви регулярно доглядатимете за бровами та шкірою обличчя, то зможете подовжити свою молодість та красу.

Випробуйте наші поради на практиці, і ви обов’язково переконаєтесь у їхній ефективності!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.