12 порад, щоб мати гарні брови

12 порад, щоб мати гарні брови
12 порад, щоб мати гарні брови

Останнє оновлення: 13 листопада, 2018

Брови – це дуже цікава частина обличчя. Звичайно, їхня найхарактерніша функція – естетична і стосується вона в більшій мірі жінок, але брови мають також інші призначення, і деякі з них дуже важливі.

Наприклад, вони допомагають захистити очі від дощу, поту, сонячної радіації, або від будь-якого іншого шкідливого впливу, скажімо, бруду. Ось чому у нашій статті ми вам дамо 12 порад про те, що потрібно зробити, щоб мати гарні брови.

1. Ніколи не видаляйте брови повністю

Одна із дуже поширених помилок – це вищипування або повне видалення брів. Звичайно, що така процедура  може бути дуже небезпечною, а також не рекомендована і з естетичної сторони.

По-перше, пам’ятайте, що людському організму брови необхідні, тому що їх основна функція полягає у захисті очей. Ось чому вам не слід їх позбуватися. По-друге, також візьміть до уваги, що заміна природних брів на намальовані косметичним олівцем виглядає зовсім негарно.

2. Форма внутрішніх країв брів

Ви можете вищипувати брови відповідно до вашої форми обличчя або стилю  і характеристик ваших брів. У цьому випадку, ми рекомендуємо вам навчитися правильно формувати внутрішні краї брів.

Це зробити дуже легко: просто приставте вертикально косметичну щіточку на одній стороні вашого носа. Волосинки, що ростуть за межами лінії, яку утворює щіточка та яка буде для вас як точка відліку, потрібно вищипати. Таким простим способом ви сформуєте внутрішні краї брів.

3. Обережно користуйтеся деякими косметичними продуктами

макіяж брів

Багато людей застосовують косметичні продукти і не знають, що вони дуже часто шкодять бровам. Ось чому, коли йдеться про брови, ми пропонуємо уникати використання косметичних продуктів, які мають погану репутацію або виділяються низькою якістю.

Ви також можете проконсультуватися з дипломованим фахівцем, який обов’язково дасть вам кілька корисних порад. Дуже важливо знати що, якщо ви користуєтесь неякісними засобами, вони можуть нести певні ризики, навіть коли брови виглядають гарно й естетично.

4. Використовуйте всі косметичні продукти для макіяжу тільки хорошої якості

Як продовження попереднього пункту, якщо ви хочете використовувати косметику або інший продукт краси для макіяжу, користуйтеся  продуктами тільки хорошої якості. Вам добре відомі популярні  бренди на ринку, які характеризуються найкращою якістю.

У деяких випадках ці продукти є дуже дорогими. Але це того варте, щоб переконатися, що ваші брови мають гарний вигляд, і мати впевненість, що хороша косметика піклується про них.

5. Використовуйте зволожувальні креми і ті, які стимулюють ріст брів

Застосовуйте спеціальні креми для брів, які зволожують або стимулюють ріст волосинок. Ви також можете використовувати саморобні креми з натуральними продуктами. Ось кілька таких рецептів, зроблених в домашніх умовах.

Наприклад, змішайте касторове масло і галову кислоту, щоб прискорити ріст брів. Ви також можете застосовувати оливкову олію або який-небудь інший зволожувальний крем, створений спеціально для брів.

6. Очистіть ваші брови 

обличчя дівчини з макіяжем

Так само, як і за будь-якою іншою частиною тіла, вам слід слідкувати за чистотою брів, очищати або мити кожного разу, коли ви приймаєте ванну. Звісно, ви можете робити це за допомогою звичайного туалетного мила.

Запам’ятайте, і це дуже важливо, спочатку акуратно промасажуйте брови, а потім, помийте їх милом. Добре промийте їх водою, щоб добре змити залишки мила, які можуть послабити ваші брови в подальшому і в результаті  спричинять їх випадання.

7. Вищипуйте брови після душу

Одна з хороших рекомендацій, коли саме потрібно вищипувати брови: робити це бажано після теплого  або гарячого душу. Пори шкіри будуть більш відкритими і це запобігатиме почервонінню шкіри в місцях вищипування.

Пам’ятайте, що ви повинні бути обережними з інструментами, якими ви користуєтеся. Переконайтесь, що вони знаходяться в хорошому стані і чистоті. Якщо ж ні, вам може загрожувати інфекція.

8. Використовуйте тонік після вищипування

Після вищипування брів, вам слід використовувати будь-який тонік для зволоження  брів і тоді брови будь добре виглядати. Насправді, ви могли б також використовувати трохи меду. Це дозволить запобігти подразненню і, навіть, інфекції, тому що тонік має бактерицидний ефект.

9. Використовуйте зволожувальний крем для пом’якшення, щоб мати гарні брови

зволожувальний крем для пом’якшення, щоб мати гарні брови

Час від часу брови потребують пом’якшення без застосування хімічних косметичних продуктів. Інколи брови можуть мати тверду фактуру через надмірне їх використання. У цьому випадку, обов’язково користуйтеся спеціальним зволожувальним кремом, щоб пом’якшити брови. Залиште крем на бровах на деякий час.

10. Розчісуйте брови

Розчісування брів за допомогою м’якої щітки стане великою підмогою для їхньої стимуляції росту. Це також чудовий спосіб, щоб видалити волосинки які слабо тримаються. Ця процедура хороша і з естетичної сторони: брови будуть виглядати краще і привабливіше.

11. Дотримуйтесь правильного харчування

Одна загальна, проте, дуже важлива порада полягає в тому, що для того, щоб насолоджуватись здоровим виглядом, в тому числі і красивими бровами, потрібно правильно харчуватися. Здорова їжа кожного дня дозволить вам мати гарний вигляд і чудове самопочуття. А це буде відображено не тільки на обличчі.

12. Звертайтеся до професійних косметологів, якщо це необхідно

І на остаток, ми хочемо вам порадити звертатися при потребі до професійних косметологів. Ви не повинні забувати про догляд за бровами. Якщо виникає така необхідність, то краще звернутись до фахівця. Ні в якому разі не думайте, що доглядом за бровами можна нехтувати, бо вони не надто важливі. Адже гарно виглядати, до найменших дрібниць – це дуже важливо для кожного з нас, чи не так?


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.