Погані звички, які можуть здаватися хорошими

Продукти, розігріті в мікрохвильовій печі, можуть призвести до дисбалансу ендокринної системи, а також різних типів раку внаслідок акумуляції хвиль. Краще використовувати звичайну плиту.
Погані звички, які можуть здаватися хорошими

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Деякі переконання привели наше суспільство до того, що протягом багатьох років стверджувалося, що деякі звички можуть бути добрими для нашого здоров’я, коли насправді вони просто є результатом успішної реклами і маркетингу. Ця стаття розповість вам про погані звички, які повинні бути змінені або виключені з вашого життя.

Міфи про погані звички

Ароматизовані води не рекомендується вживати

Коли ви йдете в ресторан, легко думати, що замовлення ароматизованої води замість безалкогольних напоїв – це корисна альтернатива. Почасти це вірно, але почасти помилково. Ці напої містять цукор, добавки та інші інгредієнти, які не надто добре впливають на здоров’я. Немає нічого кращого, ніж природна вода або свіжовичавлені соки домашнього приготування.

соки

Злакові батончики сприяють ожирінню

Ви, напевно, час від часу їсте злакові батончики, думаючи, що зерна корисні, однак, вони також містять велику кількість цукру і навіть шоколад. Вони зроблені спеціально, щоб дати організму сплеск калорій, тому їх зазвичай їдять спортсмени. Те ж саме відбувається з білковими батончиками, які продаються в тренажерному залі. Краще обрати корисну і домашню закуску, яка містить білки, мінерали і клітковину.

Додаткові вітаміни не приносять позитивний ефект

Було доведено, що вітаміни у формі ліків не обов’язково добре впливають на організм, особливо коли їх забагато. Подекуди їх пов’язують з серцевими захворюваннями і раком. Вони також не дають метаболізму можливості скористатися вітамінами, які містяться в їжі (звідки ви дійсно повинні їх отримати), або, іншими словами, з природних джерел.

погані звички пов'язані з вітамінами

Пиво має багато калорій

Багато хто почав пити пиво замість інших “міцніших” напоїв з більшою кількістю калорій. Тим не менш, через ячмінь і алкоголь це недоречна альтернатива, якщо ви намагаєтеся сісти на дієту або схуднути. Менший вміст алкоголю, як правило, не дає відчуття задоволення, і зрештою ви випиваєте більше.

Рибний жир корисний

На відміну від м’яса корів, свиней або курей, риба має властивості, завдяки яким утворюється корисний жир. Ви, певно, чули про омега-3 жирні кислоти. Наприклад, ви не повинні видаляти жир з лосося, тому що так ви втратите велику кількість поживних речовин, які покращують розумові здібності і зменшують ризик хронічних захворювань.

лосось

Не пропускайте прийоми їжі

Багато хто вважає, що пропуск сніданку або обіду допомагає схуднути. Тим не менше, такий підхід є контрпродуктивним з багатьох причин. Перш за все, коли нарешті приходить час поїсти, ви будете голодними і їстимете з тривоги і відчаю, що означає, що ви будете менше піклуватися про те, що саме ви їсте. По-друге, організм буде використовувати збережені жири для виконання повсякденних завдань. Ви можете подумати, що це добре, але це не так, це більше схоже на погані звички.

Не пийте воду з (пластикових) пляшок

Ви читали сотні разів про те, як важливо пити два літри води на день. Після великого опору ви нарешті вирішили купити пляшку води, щоб взятися до справи. Це поширена помилка. Ця вода вступає в контакт з бактеріями і вірусами, які знаходяться в пляшці, а пластик має токсини, які потім можуть бути виявлені у воді. Більш того, грибок і цвіль можуть утворюватися на стінках пляшок. Краще випити склянку води з очисника або купити пляшку води зі скла.

пиття води

Не утримуйтеся від десерту

Якщо ви дійсно хочете шматок пирога з фруктами і збитими вершками, не чиніть опір своєму бажанню. Чому? Якщо ці бажання накопичаться, ви не просто з’їсте один або два шматочки, а весь торт! Краще позбутися тривоги, з’ївши небагато конкретної їжі, просто, щоб втамувати потяг. Це також стосується і солоної їжі.

Не пийте безалкогольні напої

Так само, як ароматизовані води або магазинні соки, безалкогольні напої повні шкідливих інгредієнтів і підсолоджувачів. Дослідження показали, що ці продукти можуть викликати той самий або потенційно гірший стан здоров’я, що й «звичайні» напої. Завжди обирайте корисні альтернативи, наприклад, ті, що були згадані раніше.

безалкогольний напій

Не розігрівайте їжу в мікрохвильовій печі

Ніхто не може заперечити той факт, що цей винахід спростив життя домогосподаркам і холостякам, які не вміють готувати. Але якою ціною? Хвилі, випромінювані цією побутовою технікою, дійсно шкодять здоров’ю і навіть можуть викликати рак або дисбаланс ендокринної системи. Зайве згадувати, що ви використовуєте її для розігріву напівфабрикатів і заморожених продуктів, куплених в магазині. Ви також не повинні нагрівати продукти в їх пластикових контейнерах. Найкращий варіант: використовувати традиційні плити. Це займе трохи більше часу, але, безсумнівно, ви отримаєте кращий і нетоксичний смак.

Дослухайтесь до наших порад та забудьте про будь-які погані звички!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.