Пом'якшіть шкіру стоп за допомогою двох інгредієнтів

Хоча достатньо використовувати цей засіб тричі на тиждень, для досягнення найкращих результатів це потрібно робити кожного дня. Так стопи будуть м'якими й ви назавжди забудете про мозолі.
Пом'якшіть шкіру стоп за допомогою двох інгредієнтів

Останнє оновлення: 24 листопада, 2018

Ми маємо визнати, що саме стопи – це та частина тіла, про яку ми найчастіше забуваємо, попри те, що вони виконують найважчу роботу, несучи на собі вагу всього тіла. І тому сьогодні роскажемо вам, як пом’якшети шкіру стоп.

Крім того, на них впливає пил, бруд та інші чинники з навколишнього середовища, які погіршують стан шкіри ніг.

Проблема в тому, що поступово вони втрачають свою природну вологу й починають з’являтися такі непривабливі проблеми, як тріщини, мозолі та грибкові інфекції.

Через це багато людей витрачають великі суми грошей на дорогі засоби для педикюру та професійне лікування, щоб покращити стан стоп. Утім існують на 100% натуральні альтернативи, які допоможуть відновити здоров’я ніжок у домашніх умовах, і вам не доведеться спустошувати свій гаманець.

Один із цих засобів готують лише з молока та харчової соди, яка завдяки своїм відлущувальним властивостям видаляє відмерлі клітини та пом’якшує мозолі, що робить стопи м’якішими.

Ми поділимося простим рецептом і розповімо про його переваги. Хочете спробувати?

Чому цей засіб пом’якшує шкіру стоп?

Цей натуральний засіб зробить ваші стопи сильнішими та м’якшими завдяки тому, що у ньому поєднуються властивості молока з харчовою содою, яка діє як антисептик і в’яжуча речовина.

Ці два інгредієнти повністю екологічні та їх можна дешево придбати в кожному супермаркеті.

Корисні властивості молока

Молоко

Молоко багате на жири, білки й важливі вітаміни, які відновлюють пошкоджену шкіру, зволожують її та лікують інші пов’язані проблеми.

Його активний складник, молочна кислота, регулює натуральний рівень pH шкіри, що покращує її здатність зберігати вологу та змінює середовище, необхідне грибку, щоб розростатися.

Молоко містить до 30% білків, необхідних для вироблення колагену й еластину, двох важливих для здоров’я шкіри сполук.

Якщо наносити його на стопи, це зробить їх м’якішими, відновить кутикули та створить захисний бар’єр від інфекцій.

Також варто зазначити, що молоко має освітлювальний ефект, отже воно допомагає видалити відмерлі клітини та темні плями.

Корисні властивості харчової соди

Харчова сода

Цей білий порошок є одним із найкращих натуральних засобів для пом’якшення затверділої шкіри стоп і видалення мозолів.

Завдяки своїм антибіотичним і протигрибковим властивостям він допомагає позбутися грибку шкіри та нігтів.

Харчова сода діє як ексфоліант, тобто видаляє відмерлі клітини та відновлює шкіру, щоб вона мала більш чистий і красивий вигляд.

Ви неодмінно маєте прочитати: 7 засобів від грибку нігтів

Як приготувати ванночку з молока та харчової соди, щоб пом’якшити шкіру стоп?

ванна, щоб зробити шкіру стоп м'якшою

Тепер, коли ви знаєте про всі корисні властивості цього цікавого засобу, прийшов час приготувати його, дотримуючись усіх кроків вказаних нижче.

Зазвичай цей засіб потрібно використовувати до трьох разів на тиждень, утім для лікування сухості або мозолів, це можна робити кожного дня, доки стан стоп не покращиться і вони не стануть м’якішими.

Інгредієнти

 • 3 склянки молока
 • 3 столові ложки харчової соди

Вказівки

 • Спочатку нагрійте молоко до температури, яка буде комфортною для стоп. Потім налийте його в миску та замочіть ноги на 5-10 хвилин.
 • Тепер додайте харчову соду та легенько помасажуйте стопи.
 • Якщо хочете, можете потерти їх пемзою, щоб видалити мозолі.
 • Потримайте їх у молоці ще п’ять хвилин, а потім витріть його залишки мокрою тканиною.
 • Візьміть чистий рушник і ретельно висушіть стопи.
 • Радимо використовувати цей засіб увечері перед сном, щоб уранці ноги були свіжими та красивими.
 • Щоб завершити цю процедуру, нанесіть трохи вазеліну, що посилить зволожувальний ефект.

Для досягнення найкращих результатів

 • Робіть такі ванночки кілька разів на тиждень, навіть якщо у вас немає мозолів чи схожих проблем.
 • Якщо ви хочете запобігти появі мозолів, переконайтеся, що взуття пропускає повітря та підходить вам за розміром. Затісне взуття лише погіршуватиме стан стоп.
 • Насипте трохи кукурудзяного крохмалю у взуття, щоб позбутися зайвої вологи та запобігти грибку.
 • Не забувайте, що потрібно дуже ретельно доглядати за нігтями, адже це неймовірно важливо для профілактики грибкових інфекцій.

Ваші ніжки вкриті мозолями й виглядають дуже непривабливо? Додайте цей засіб до своїх щоденних процедур для догляду за красою, щоб швидко покращити стан стоп і зробити шкіру м’якою. • Smith WP, “Epidermal and dermal effects of topical lactic acid”, J Am Acad Dermatol. 1996 Sep;35(3 Pt 1):388-91.
 • Letscher-Bru V et al. “Antifungal activity of sodium bicarbonate against fungal agents causing superficial infections”, Mycopathologia. 2013 Feb;175(1-2):153-8. doi: 10.1007/s11046-012-9583-2.
 • Manual Merck de Información Médica para el Hogar (2005-2008). Enfermedades cutáneas superficiales

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.