Попрощайтеся з врослим волоссям

14 Січня, 2019
Не використовуйте пінцет для видалення врослого волосся, адже неправильний процес може призвести до інфекції.

Багато хто з нас готові віддати все, що завгодно, щоб волосся перестало вростати, а шкіра була красивою та гладенькою. Тому для видалення небажаного волосся потрібно використовувати правильний спосіб.

Проблема з більшістю технік видалення волосся полягає в тому, що вони можуть подразнювати шкіру і призводити до появи врослих волосинок, які виглядають некрасиво та ще й болісні.

Щоб волосяний фолікул проріс на поверхню, він пробивається через досить товстий шар шкіри, який покриває його. Утім так виходить не завжди, адже іноді волосся занадто тонке або шкіра затовста. Коли волосина не може вибратися назовні, вона росте далі під шкірою в напрямку, протилежному природньому росту. Саме тоді виникає вросле волосся.

Видалити його не так вже й просто, а якщо робити це неправильно, то навіть болісно. Тому ми поділимося деякими секретами, як розпрощатися з такою неприємною проблемою.

Виберіть правильний спосіб видалення волосся

Видалення воском або інші техніки, під час яких волосся висмикують, асоціюються з різними дерматологічними проблемами, зокрема з врослим волоссям.

Хоча це і справді простий і ефективний спосіб видалення небажаного волосся, коли ситуація стає проблемною, краще знайти альтернативний метод.

Якщо у вас схильність до врослого волосся, обирайте гоління або креми для депіляції. Вони менш жорстко впливають на шкіру і знижують ризик появи врослого волосся.

vydalennia-volossia

Регулярно відлущуйте шкіру

Один із основних способів боротьби з врослим волоссям – регулярне відлущення шкіри, щоб видалити мертві клітини, які накопичуються та блокують фолікул.

Можна використовувати магазинні засоби, натуральну косметику або спеціальну рукавичку.

В ідеалі це потрібно робити двічі або тричі на тиждень, тоді волосся не вростатиме.

Зволожуйте шкіру кожного дня

Щоденне зволоження не дасть шкірі пересушуватися та стане профілактикою поширених проблем із нею.

Якщо шкіра суха та жорстка, у вас більше шансів на те, що волосся почне вростати, адже воно не зможе пробитися на поверхню через епітелій.

vazhlyvist-zvolozhennia

Гаряча вода

Цей спосіб добре використовувати перед видаленням волосся, адже так шкіра зволожується і гаряча вода відкриває пори, що збільшує ефективність процедури.

Якщо воно вже вросло, можна зробити компреси з гарячої води, щоб пом’якшити шкіру та допомогти волоссю вибратися на поверхню.

Смажена цибуля

Якщо волосся вже вросло і ви переживаєте через ґульку, яка утвориться на поверхні шкіри, посмажте трохи цибулі та прикладіть її до проблемної зони (старайтеся, щоб вона була теплою).

Цей засіб допоможе ґульці тріснути, і вросле волосся вийде назовні.

tsybulia

Не використовуйте пінцет

Коли волосся не може дістатися поверхні, кожній хочеться спробувати висмикнути його. Це досить небезпечно, адже при неправильному вищипуванні можна занести інфекцію або призвести до інших проблем, які в подальшому залишать шрами.

Якщо ви все ж використали пінцет і хвилюєтеся через інфекцію, візьміть гліколеву кислоту, щоб продезінфікувати та вилікувати пору. Якщо виникло запалення – зверніться до дерматолога якомога швидше.

Використовуйте лікування від акне

У цілому проблема врослого волосся схожа до акне, особливо, якщо воно гнійне. Тому її можна вирішити за допомогою засобів тим самих засобів, наприклад, пероксиду бензоїлу або саліцилової кислоти.

Поєднання таких препаратів з якісним відлущенням шкіри може бути достатнім для вирішення проблеми та зняття запалення. Так волосся матиме більше місця, щоб безперешкодно вибратися на поверхню.