Поради для того, щоб мати плоский живіт

Поради для того, щоб мати плоский живіт
Поради для того, щоб мати плоский живіт

Останнє оновлення: 09 січня, 2019

Багато людей мріють мати підтягнутий та плоский живіт, і це важливо не тільки для вашої зовнішності, але й для вашого здоров"я. 

Однак для багатьох людей  дуже важко досягнути бажаних результатів, адже тільки мріяти про гарну зовнішність не достатньо, слід прикласти чималі фізичні зусилля та дотримуватись порад дієтологів у харчуванні і тоді, не сумнівайтеся, гарний вигляд та хороше здоров’я вам забезпечене.

Для того щоб досягнути своєї мрії та мати плоский живіт, потрібно витратити багато часу і сил. Для цього недостатньо тренувати прес кожного дня по двадцять раз.  Вам необхідно виконувати цілі комплекси фізичних вправ, щоб усе тіло відчувало навантаження і м’язи скорочувались, для цього було б добре захопитися заняттями з аеробіки.

За таких умов, виконуючи всі поради: комплекс вправ та правильне збалансоване харчування – ви запобігаєте накопиченню жиру в області живота.

Для того щоб зробити абдомінальні м"язи сильними, потрібен цілий комплекс різних і постійних вправ для схуднення живота. Коли ви починаєте виконувати вправи для внутрішніх м’язів живота, намагайтесь приділити увагу усім чотирьом групам м’язів, а не витрачати весь свій час тільки на один їх вид.

Послідовність навантаження –  ключове завдання, якщо ми хочемо досягти своєї мети. Почніть з декількох повторень і виділіть до двадцяти хвилин на тренування, поступово збільшуючи навантаження та час.

Чому жир накопичується на животі?

У результаті поганого харчування: надавання переваги продуктам з високим вмістом жиру, недостатня кількість випитої рідини щодня, відсутність свіжих фруктів і овочів – все це, як правило, призводить до того, що жир накопичується навколо живота. Це один фактор.

А другий – це стрес, гормональний дисбаланс і сидячий спосіб життя, які також можуть призвести до накопичення жиру в ділянці живота.

Щоб допомогти організму позбутися жиру, який накопичується на животі, у нас є кілька спеціальних порад, які ви можете почати використовувати вже сьогодні, щоб отримати плоский живіт.

Корисні поради, щоб мати плоский живіт

жир в ділянці живота

  • По-перше, жир на животі шкідливий для здоров’я, оскільки іноді він може навіть свідчити про небезпечні захворювання, а по-друге, виглядає, погодьтеся, не дуже красиво. Якщо ж ви вже остаточно вирішили раз і назавжди позбутися набридлого жиру на животі, в такому випадку, щоб зусилля ваші не були даремними, варто приділити увагу всього лише двом важливим звичкам: харчуванню і вправам.
  • Отже, щоб мати плоский живіт слід виключити зі свого раціону харчування всі продукти із високим вмістом жиру. Віддайте перевагу здоровим продуктам, таким як фрукти та овочі.
  • Регулярно виконуйте фізичні вправи. Вони вам зможуть допомогти втратити вагу або, принаймні, звести до мінімуму рівень жиру, який накопичується.
  • Уникайте великих порцій під час прийому їжі. Краще їсти маленькими порціями, але п’ять разів на день. Не забувайте вибирати поживні продукти і з низьким вмістом калорій.
  • Пийте від шести до восьми склянок води в день, щоб уникнути зневоднення організму.
  • Намагайтеся уникати таких продуктів, як соуси, майонез, шоколад і морозиво, оскільки вони мають великий вміст жиру. Радимо їсти більше горіхів, риби та оливкової олії.
  • Зменште споживання солодких продуктів і газованих напоїв.
  • Особливості людського організму такі, що чим ближче до вечора, тим гірше перетравлюється їжа. І, відповідно, чим важча їжа, тим більш небажано вживати її в пізній час. Ті люди, яким важко терпіти тривалий час без їжі, можуть дозволити собі перехопити щось за пару годин до сну. Але якщо ви задумалися про те, як скинути жир з живота, від такого пізнього вживання їжі доведеться відмовитися зовсім. Ваш останній прийом їжі, має бути не менше двох годин перед сном, а їжа повинна бути легкою і низькокалорійною, переважно овочі. Наприклад, смачний салат буде ідеальним варіантом.
  • Найкраще виконувати фізичні вправи з аеробіки вранці.

Не забудьте!

виконуйте фізичні вправи щоб мати плоский живіт

Важливо пам"ятати, що жир, з яким ви щойно розпрощалися, може повернутися назад швидше ніж він зник за умови, якщо ви нехтуєте тренуваннями  і повернулися до старих звичок.

Краще всього, щоб виглядати гарними, стрункими із підтягнутим животом, слід бути послідовними і забути про лінь, тому що результат вартий такої жертви. При виконанні цих рекомендацій, для вас перестане бути таємницею те, як зробити живіт плоским та підтягнутим за один чи два тижні і зберегти отриманий ефект на довгі роки.

Це може вас зацікавити ...
Прості звички, щоб мати плоский живіт
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Прості звички, щоб мати плоский живіт

Збалансоване харчування важливе, щоб мати плоский живіт, також необхідно робити фізичні вправи та уникати певних продуктів, які можуть викликати здуття.