Поради для того, щоб мати плоский живіт

Поради для того, щоб мати плоский живіт
Поради для того, щоб мати плоский живіт

Останнє оновлення: 09 січня, 2019

Багато людей мріють мати підтягнутий та плоский живіт, і це важливо не тільки для вашої зовнішності, але й для вашого здоров’я. 

Однак для багатьох людей  дуже важко досягнути бажаних результатів, адже тільки мріяти про гарну зовнішність не достатньо, слід прикласти чималі фізичні зусилля та дотримуватись порад дієтологів у харчуванні і тоді, не сумнівайтеся, гарний вигляд та хороше здоров’я вам забезпечене.

Для того щоб досягнути своєї мрії та мати плоский живіт, потрібно витратити багато часу і сил. Для цього недостатньо тренувати прес кожного дня по двадцять раз.  Вам необхідно виконувати цілі комплекси фізичних вправ, щоб усе тіло відчувало навантаження і м’язи скорочувались, для цього було б добре захопитися заняттями з аеробіки.

За таких умов, виконуючи всі поради: комплекс вправ та правильне збалансоване харчування – ви запобігаєте накопиченню жиру в області живота.

Для того щоб зробити абдомінальні м’язи сильними, потрібен цілий комплекс різних і постійних вправ для схуднення живота. Коли ви починаєте виконувати вправи для внутрішніх м’язів живота, намагайтесь приділити увагу усім чотирьом групам м’язів, а не витрачати весь свій час тільки на один їх вид.

Послідовність навантаження –  ключове завдання, якщо ми хочемо досягти своєї мети. Почніть з декількох повторень і виділіть до двадцяти хвилин на тренування, поступово збільшуючи навантаження та час.

Чому жир накопичується на животі?

У результаті поганого харчування: надавання переваги продуктам з високим вмістом жиру, недостатня кількість випитої рідини щодня, відсутність свіжих фруктів і овочів – все це, як правило, призводить до того, що жир накопичується навколо живота. Це один фактор.

А другий – це стрес, гормональний дисбаланс і сидячий спосіб життя, які також можуть призвести до накопичення жиру в ділянці живота.

Щоб допомогти організму позбутися жиру, який накопичується на животі, у нас є кілька спеціальних порад, які ви можете почати використовувати вже сьогодні, щоб отримати плоский живіт.

Корисні поради, щоб мати плоский живіт

жир в ділянці живота
  • По-перше, жир на животі шкідливий для здоров’я, оскільки іноді він може навіть свідчити про небезпечні захворювання, а по-друге, виглядає, погодьтеся, не дуже красиво. Якщо ж ви вже остаточно вирішили раз і назавжди позбутися набридлого жиру на животі, в такому випадку, щоб зусилля ваші не були даремними, варто приділити увагу всього лише двом важливим звичкам: харчуванню і вправам.
  • Отже, щоб мати плоский живіт слід виключити зі свого раціону харчування всі продукти із високим вмістом жиру. Віддайте перевагу здоровим продуктам, таким як фрукти та овочі.
  • Регулярно виконуйте фізичні вправи. Вони вам зможуть допомогти втратити вагу або, принаймні, звести до мінімуму рівень жиру, який накопичується.
  • Уникайте великих порцій під час прийому їжі. Краще їсти маленькими порціями, але п’ять разів на день. Не забувайте вибирати поживні продукти і з низьким вмістом калорій.
  • Пийте від шести до восьми склянок води в день, щоб уникнути зневоднення організму.
  • Намагайтеся уникати таких продуктів, як соуси, майонез, шоколад і морозиво, оскільки вони мають великий вміст жиру. Радимо їсти більше горіхів, риби та оливкової олії.
  • Зменште споживання солодких продуктів і газованих напоїв.
  • Особливості людського організму такі, що чим ближче до вечора, тим гірше перетравлюється їжа. І, відповідно, чим важча їжа, тим більш небажано вживати її в пізній час. Ті люди, яким важко терпіти тривалий час без їжі, можуть дозволити собі перехопити щось за пару годин до сну. Але якщо ви задумалися про те, як скинути жир з живота, від такого пізнього вживання їжі доведеться відмовитися зовсім. Ваш останній прийом їжі, має бути не менше двох годин перед сном, а їжа повинна бути легкою і низькокалорійною, переважно овочі. Наприклад, смачний салат буде ідеальним варіантом.
  • Найкраще виконувати фізичні вправи з аеробіки вранці.

Не забудьте!

виконуйте фізичні вправи щоб мати плоский живіт

Важливо пам’ятати, що жир, з яким ви щойно розпрощалися, може повернутися назад швидше ніж він зник за умови, якщо ви нехтуєте тренуваннями  і повернулися до старих звичок.

Краще всього, щоб виглядати гарними, стрункими із підтягнутим животом, слід бути послідовними і забути про лінь, тому що результат вартий такої жертви. При виконанні цих рекомендацій, для вас перестане бути таємницею те, як зробити живіт плоским та підтягнутим за один чи два тижні і зберегти отриманий ефект на довгі роки.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.