Природні способи боротьби з мішками під очима

Мішки під очима утворюються, коли там накопичується рідина. Не забувайте часто моргати, щоб очі були зволоженими, а ці природні рідини розповсюджувалися належним чином.
Природні способи боротьби з мішками під очима

Останнє оновлення: 04 грудня, 2018

Мішки під очима – це ознака виснаження. Вони утворюються, коли рідина накопичується в цій ділянці. Це може бути викликано нестачею сну, стресом, алергією тощо.

Якщо опухлі очі є частиною вашого повсякденного життя, то перше, що вам потрібно зробити, це знайти причину. Мішки під очима є одним із способів, за допомогою яких ваш організм просить вас щось змінити і більше відпочивати. Щоб їх позбутися, спробуйте використовувати ці природні засоби.

Яєчні білки

Яєчні білки не тільки підходять для здорового сніданку. Ви можете також додати їх у косметичні процедури від мішків під очима. Все, що вам потрібно, це білок одного яйця і невеликий пензлик.

Використовуючи пензлик, нанесіть яєчний білок на шкіру і дайте висохнути (близько 20 хвилин). Почекайте, поки яйце повністю висохне і набуде білуватого кольору. Змийте теплою водою і насолоджуйтеся більш зволоженою шкірою в тонусі.

Скибочки огірка для зменшення запалення

Класичний метод – покласти шматочки огірка на кожне око. Це не тільки дає свіже приємне відчуття, але й допомагає усунути мішки під очима.

Огірок допомагає боротися із затримкою рідини завдяки вітаміну С і вмісту кремнезему. Просто візьміть два шматочки цього овоча, покладіть їх в морозильну камеру на кілька хвилин, поки вони не охолонуть, і помістіть на кожне око на 10 хвилин.

Уникайте солі

Через сіль організм зберігає більше води, ніж зазвичай. Це призводить до здуття, яке стосується кожної частини тіла, в тому числі очей. Усунути з раціону сіль не так просто, але це принесе незліченні переваги для здоров’я і краси.

Не забувайте перевіряти інформацію про склад на упаковках харчових продуктів, які ви купуєте. Намагайтеся уникати продуктів, які містять велику кількість натрію.

Часте моргання

часто кліпати очима

Протягом найглибші стадії сну очі моргають швидше, ніж зазвичай. Це моргання підтримує зволоження очей, поки ви спите. Але якщо ви не отримуєте глибокий сон або не моргаєте достатньо часто протягом дня, природні рідини в очах не поширюються належним чином.

Це загальна, але часто невідома, причина утворення мішків під очима. Спробуйте моргати більш свідомо протягом всього дня.

Ромашковий і зелений чай

Ромашковий і зелений чай – це дуже заспокійливі напої. Цей ефект позначається не тільки на настрої, але й на очах. Після того, як вип’єте чай, залиште пакетики та покладіть їх у морозильну камеру. Після того, як вони охолонуть, покладіть їх на очі й залишіть протягом 10-15 хвилин. Це швидка допомога, яка принесе вам відчуття свіжості.

Підтримуйте рівень зволоження

недостатня кількість води
Якщо ви не п’єте достатньо води, у вас зрештою з’являться мішки під очима, а також суха шкіра. Намагайтеся пити не менше двох літрів води на день. Так ви підтримаєте красу і здоров’я шкіри, а також поліпшите загальну роботу організму.

Якщо ви помітили утворення прикрих мішків під очима, зверніть увагу на те, скільки води ви п’єте. Пам’ятайте, що магазинні соки та кава не входять до згаданої кількості води.

Картопля

Якщо у вас немає під рукою огірка, ви можете замінити його на сиру картоплю. Зробіть ту ж саму процедуру, яку ви робили зі скибочками огірка. Активний інгредієнт в цьому овочі – крохмаль, який добре впливає на шкіру.

Молоко зменшує мішки під очима

молоко від мішків під очима

Молоко є ще одним корисним продуктом, який ви можете використовувати, щоб боротися з мішками під очима. Просто вмочіть два ватних диски або тканину в невеликій кількості теплого молока. Покладіть їх на шкіру під очима, але так, щоб молоко не потрапляло в очі. Залиште протягом 15-20 хвилин, щоб зняти стрес і напругу. Потім добре промийте теплою водою.

Використайте дві холодні ложки

Якщо ви виявите, що проблема не зникла, спробуйте цей спритний трюк з ложками. Вам потрібно взяти дві чисті металеві ложки й покласти їх в морозильну камеру. Залиште їх там на ніч або принаймні протягом 5 годин.

Покладіть ложки на мішки під очима і залишіть, поки вони не нагріються до кімнатної температури. Якщо робитимете це кожні два тижні, ви побачите результати.  • А.В.Кононенко, С.М.Дроговоз, Н.В.Грищенко, Л.Б.Іванцик, Н.Я.Асадуллаєва, А.Л.Штробл. (2016). Карбокситерапія – інноваційний метод у косметології.Клінічна фармація.
  • В. Шивельбуш (2007). Смаки раю: Соціальна історія прянощів, збудників та дурманів. Критика.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.