Як позбутися мішків під очима

· Грудень 30, 2018
Використання макіяжу – це не єдине рішення проблеми мішків під очима.

Мішки під очима – це явна ознака втоми, стресу і виснаження. Через них ваше обличчя виглядає старше, саме тому, щойно ви їх помічаєте, ви намагаєтеся приховати цю частину ока за допомогою макіяжу. Тим не менш, існують деякі натуральні методи, які є дуже ефективними й корисними для поліпшення зовнішнього вигляду цієї важливої частини вашого обличчя.

Нижче наведені певні дуже важливі рекомендації щодо домашніх засобів, які можна використовувати для усунення мішків під очима. Вони також допоможуть вам виглядати набагато менш втомленими і більш молодими.

Картопля

картопля прибирає мішки під очима

Загальновідомо, що картопля– це природний засіб для лікування й усунення мішків під очима. Для того, щоб приготувати цей засіб, наріжте скибочками сиру картоплю. Покладіть її в холодильник на годину, а потім розмістіть скибочки на очах.

Тримайте очі закритими й переконайтеся, що картопля повністю покриває мішки під очима. Залиште її на п’ятнадцять хвилин. Це лікування допоможе цілком позбутися жахливих кіл.

Огірок

Огірки – ще один домашній засіб, який рекомендується від мішків під очима.

Для приготування засобу на основі огірків, наріжте огірок, так само як і картоплю. Скибочки повинні бути дуже добре охолодженими. Потім покладіть їх на очі і залиште на 25 хвилин. Ви можете трохи подрімати протягом цього часу, що зробить цей засіб набагато більш ефективним.

Огірки дуже ефективно усувають мішки під очима, оскільки вони наділені величезними протизапальними властивостями.

Ложки і холодна вода

Холодна вода

Для цього домашнього засобу візьміть крижану склянку води і чотири ложки та покладіть їх у воду на декілька хвилин. Візьміть дві ложки і відразу ж притисніть їх до очей.

Тим часом тримайте інші дві ложки в воді, а потім змініть їх, щойно дві перші нагріються. Робіть далі цю процедуру протягом близько 20 хвилин. Запалення швидко зникне, тому що холодна вода допомагає розширити кровоносні судини.

Зелений чай

Заваріть два пакетики зеленого чаю. Коли температура пакетиків наблизиться до кімнатної температури, покладіть їх на очі на 15 хвилин. Лікувальні властивості зеленого чаю допоможуть дуже швидко позбутися від кіл навколо очей.

Вітамін Е – ваш помічник, щоб побороти мішки під очима

Щоб зробити цей лікувальний засіб, налийте кілька крапель олії вітаміну Е в миску з холодною водою. Ретельно перемішайте до повного розчинення. Потім змочіть ватяний диск у цій суміші і притисніть до очей на 20 хвилин.

Ви відразу ж помітите зміни на шкірі, тому що, крім зниження запалення і позбавлення від мішків під очима, він живить шкіру і робить її набагато більш гладкою.