Природні способи мати довші вії

Кожна жінка хоче виглядати спокусливою і привабливою. Безсумнівно, ідеальні очі та вії одразу привертають увагу. Але підтримувати їх гарний вигляд нелегко.
Природні способи мати довші вії

Останнє оновлення: 13 лютого, 2019

Тривале застосування туші, макіяжу та інших косметичних засобів зрештою послаблює ці тонкі волосинки, через що вони випадають частіше, ніж зазвичай. Щоб звести шкоду до мінімуму, сьогодні ми розкажемо вам про деякі природні способи, за допомогою яких можна виростити довші вії.

Продукти, які ми рекомендуємо

Як і волосся на голові, вії ростуть сильними або слабкими, залежно від того, як ви за ними доглядаєте.

Здорове і збалансоване харчування має важливе значення. Щодня треба з’їдати не менше п’яти порцій сирих овочів.

Ще одна хороша ідея – їсти різні види фруктів. Це допоможе вам отримати необхідні поживні речовини не тільки для волосся і вій, але й для міцних зубів і нігтів.

Важливий продукт харчування, який слід додати до раціону, – овес. Він багатий на кремній, що допоможе віям рости сильнішими. Його легко включити в інші страви: просто додавайте овес в супи і коктейлі або поєднуйте зі звичайним борошном у випічці.

Попрощайтеся зі стресом!

жінка стресується
Намагайтеся уникати стресових ситуацій. Звичайно, ви можете поцікавитися: як стрес пов’язаний з віями? Можливо, ви помічали, що коли ви перебуваєте у стресових ситуаціях, волосся на голові слабшає і легше випадає, ніж зазвичай. Те ж саме відбувається з віями – вони слабшають і випадають. Це важче побачити, але це відбувається з тією ж швидкістю, як і у випадку з волоссям.

Побільше вітаміну Н

Вітамін Н, відомий як біотин, допомагає значно зміцнити вії і сприяє швидшому зростанню. Можна отримати цей вітамін з певних продуктів. Оскільки це один з вітамінів групи В, він міститься у таких продуктах, як-от:

Рекомендуємо звикнути до ранкових перекусів, які складаються з:

 • Мигдалю
 • Арахісу

Антиоксиданти і вітамін С

ківі та сік з ківі
Антиоксиданти, по суті, складаються з вітамінів С і Е. Ці вітаміни відповідають за боротьбу з вільними радикалами. Вони сприяють зростанню і зміцненню волосся та вій. Якщо ви не отримуєте достатньо вітаміну C, ви помітите, що волосся стає сухим і починає розщеплюватися. Вітамін Е у свою чергу покращує кровообіг в шкірі голови.

Ви можете знайти ці вітаміни в таких продуктах, як-от:

 • Цитрусові (лимони, апельсини, мандарини)
 • Ківі (дуже велика кількість)
 • Авокадо
 • Зелені овочі

Цитрусові легко включити до раціону – просто випийте склянку соку за сніданком! Це зміцнить ваші вії та збагатить поживними речовинами, яких потребує ваш організм.

Не залишайте макіяж на ніч

Не забувайте змивати макіяж наприкінці дня. Це особливо важливо, якщо ви користуєтесь тушшю і підводкою для очей. Вони містять хімічні речовини, які роблять очі яскравішими, але якщо залишати їх на тривалий час, вони можуть послабити ваші вії. Також непогано було б використовувати туш з м’якою щіточкою, яку потрібно часто мити.

Окрім туші, сьогодні доступно чимало інших засобів, щоб зробити очі виразними. Є навіть природні варіанти. Спробуйте деякі з них, щоб самостійно перевірити їхню дію. Пам’ятайте, що практично неможливо побачити ріст вій.

Оливкова олія

оливкова олія
Оливкова олія діє як природний кондиціонер для вій. Втирайте кілька крапель в повіки щовечора. Промийте вранці прохолодною водою. Після повторення цієї процедури протягом місяця або двох ви помітите, що вії зростають сильнішими і здоровішими.

Жир ему

Жир ему для вій – це те саме, що бензин для автомобілів. Він дає їм багато енергії і робить їх густими та сильними. Ви повинні наносити жир ему ватним тампоном від кореня волосся до кінчиків. Він чудово підходить для косметичного використання в цілому, тож його можна застосовувати не лише на ніч, але й вдень, і насолоджуватися додатковим блиском очей.

Вазелін

Вазелін – ще один природний кондиціонер для вій. Ви можете застосувати його і залишити на ніч або промити через 15 хвилин. Як і оливкову олію, його слід наносити на корені вій. Ви помітите результати протягом кількох тижнів.

Ми сподіваємося, що ці процедури виявляться для вас корисними, але пам’ятайте, що їх слід застосовувати в поєднанні з правильним харчуванням, щоб отримати найбільші переваги для вій і організму загалом. • Almohanna, H. M., Ahmed, A. A., Tsatalis, J. P., & Tosti, A. (2018). The Role of Vitamins and Minerals in Hair Loss: A Review. Dermatology and Therapy, 9(1), 51–70. https://doi.org/10.1007/s13555-018-0278-6
 • Araújo, L. A. de, Addor, F., & Campos, P. M. B. G. M. (2016). Use of silicon for skin and hair care: an approach of chemical forms available and efficacy. Anais Brasileiros de Dermatologia, 91(3), 331–335. https://doi.org/10.1590/abd1806-4841.20163986
 • Farooq, M. A., & Dietz, K.-J. (2015). Silicon as Versatile Player in Plant and Human Biology: Overlooked and Poorly Understood. Frontiers in Plant Science, 6, 994. https://doi.org/10.3389/fpls.2015.00994
 • Hodson, M. J., White, P. J., Mead, A., & Broadley, M. R. (2005). Phylogenetic Variation in the Silicon Composition of Plants. Annals of Botany, 96(6), 1027–1046. https://doi.org/10.1093/aob/mci255
 • Jurkić, L. M., Cepanec, I., Pavelić, S. K., & Pavelić, K. (2013). Biological and therapeutic effects of ortho-silicic acid and some ortho-silicic acid-releasing compounds: New perspectives for therapy. Nutrition & Metabolism, 10(1), 2. https://doi.org/10.1186/1743-7075-10-2
 • Liu, N., Wang, L. H., Guo, L. L., Wang, G. Q., Zhou, X. P., Jiang, Y. et al (2013). Chronic restraint stress inhibits hair growth via substance P mediated by reactive oxygen species in mice. PLoS One, 8(4): e61574. https://doi.org/10.1371/journal.pone.0061574
 • Shatalebi, M. A., & Rafiei, Y. (2014). Preparation and evaluation of minoxidil foamable emu oil emulsion. Research in Pharmaceutical Sciences9(2), 123–133. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4311290
 • Wickett, R. R., Kossmann, E., Barel, A., Demeester, N., Clarys, P., Vanden Berghe, D., & Calomme, M. (2007). Effect of oral intake of choline-stabilized orthosilicic acid on hair tensile strength and morphology in women with fine hair. Archives of Dermatological Research, 299(10), 499–505. https://doi.org/10.1007/s00403-007-0796-z

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.