Про рисове молоко і його користь

Рисове молоко забезпечує нас енергією, покращує травлення та сприяє росту клітин, що у свою чергу сповільнює процес старіння та збільшує приплив крові.
Про рисове молоко і його користь

Останнє оновлення: 22 грудня, 2018

Іноді найефективніші лікувальні засоби приховані в найпростіших продуктах. А чи знаєте ви, що рисове молоко чудово підходить для покращення функціонування травної системи? Воно є дуже смачним та легким у приготуванні. У нашій статті ви дізнаєтесь про користь, яку ви можете отримати, включивши рисове молоко у свій раціон.

Яку користь ви можете отримати від рисового молока?

молоко у склянці

Хочете пораду? Ніколи не виливайте воду після приготування рису, оскільки рис містить багато вітамінів та мінералів, які чудово підходять для всієї родини, і це абсолютно неймовірно, що ви можете отримати таку користь досить простим та дешевим способом.

Злийте воду після приготування рису, додайте до неї трохи кориці та залиште настоюватися у скляному посуді. Цей напій дуже смачний, однак він не містить кальцію, який є причиною того, чому найбільші комерційні виробники рисового молока збагачують свої продукти цим мінералом.

Але не хвилюйтеся про це – ви можете отримати кальцій з овочів та горіхів (як ви пам’ятаєте, коров’яче молоко є не зовсім корисним, як це вважалося раніше). Так чому б не почати пити рослинне молоко вже сьогодні? А ми, в свою чергу, пояснимо, чому вам слід включити рисове молоко у свій раціон та яку користь ви від цього отримаєте.

1. Рисове молоко корисне для вашої шкіри

Це правда, і відбувається це головним чином завдяки параамінбензойній кислоті, одного з компонентів, які допомагають захистити шкіру від негативних променів сонця. Рисове молоко є антиоксидантом та діє як потужний протизапальний засіб для вашої шкіри. Пам’ятаєте, в першу чергу ми повинні дбати про себе зсередини.

2. Бореться з передчасним старінням

Чи знали ви, що рисове молоко багате інозитолом, що сприяє здоровому росту клітин та затримує процес старіння, нормалізуючи циркуляцію крові. Воно робить нашу шкіру яскравіше, більш пружною та еластичною. Цей напій є економічним варіантом, тому безумовно його варто взяти до уваги.

3. Забезпечує нас енергією

Рисове молоко є повноцінним джерелом енергії. Його особливо рекомендують вживати під час хвороб та втрати апетиту, необхідно пити дві склянки на день, щоб отримати велику кількість поживних речовин та нормалізувати водний баланс організму. Рисове молоко особливо підходить для дітей та літніх людей. До того ж, лікарі вважають, що цей напій дуже корисний для жінок у період годування, оскільки воно стимулює та посилює лактацію.

4. Покращує травлення

Рисове молоко є корисним природним способом для покращення роботи травної системи. Воно змушує наш кишечник працювати більш ефективно, підтримуючи здорову флору кишечника та запобігаючи здуттю живота, яке може виникнути після деякої їжі. Ось побачите, ви будете почувати себе чудово, тому в жодному разі не пропустіть таку можливість.

Рисове молоко корисне для всієї родини та чудово підходить для пиття вдень і ввечері. Але вам слід пам’ятати, що воно не містить всі необхідні мінерали, як наприклад кальцію.

Напої з горіхів та вівса мають більше поживних речовин, тому рекомендовано використовувати це молоко в якості додаткового напою до вашого щоденного раціону.

Рисове молоко буде забезпечувати вас енергією та сприяти гарному травленню, тільки не забувайте додавати до нього горіхи, овочі, свіжі соки, клітковину та білок. Рисове молоко також корисне для жінок, особливо для щоденного догляду за шкірою.

Сподіваємось ви отримаєте неабияку користь від рисового молока та сповна скористаєтесь його перевагами для свого здоров’я!

3-korutchnevyu-rus

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.