Секс і дружба можуть йти пліч-о-пліч

Секс і дружба можуть йти пліч-о-пліч, поки обидві людини мають чітке уявлення про свої почуття і жоден з них не зацікавлений більше за іншого.
Секс і дружба можуть йти пліч-о-пліч

Останнє оновлення: 22 грудня, 2018

З плином часу стосунки змінилися до того, що іноді прості дружні взаємини можуть також включати секс. Чи секс і дружба є несумісними?

Сьогодні ми дізнаємося, що це справді можливо, а іноді може навіть зміцнити дружбу.

Секс і дружба – що краще?

Багато людей вважають, що суміш сексу та дружби зруйнує будь-які стосунки, які ви маєте (у цьому випадку, ваші стосунки з другом). Але … чи це правда?

Люди завжди встановлювали межі у своїх стосунках з іншими людьми, але, як ви знаєте, кордони не завжди корисні.

секс і дружба в парі


Якщо ви замислитеся над цим, романтичні стосунки завжди приймають вигляд дружби, і багато які з них починаються з дружніх стосунків.

То чи це не природно, коли секс і дружба ідуть пліч-о-пліч?

Реальність така, що серйозна проблема може виникнути, якщо ви хочете щось більшого ніж дружба, а інша людина не замислюється над цим.

Чи є у цього щось спільне з терміном “друзі з перевагами"? Насправді, це щось зовсім інше, і ми зупинимося, щоб поговорити про це.

Люди, які називають себе “друзями з перевагами", іноді навіть не є друзями – вони лише дві особи, які залишаються разом, щоб займатися сексом.

Мати когось, з ким ви розділяєте лише інтимність – не те саме, що мати друга, який разом з вами для інших речей. Ця інша людина знає вас – вона ваш друг! Але такого не відбувається в інших обставинах.

Відкрийте для себе: Переваги кави та друзів

Перший випадок, ймовірно той, що викликає більше проблем, тому що при відсутності дружби, відмова мати щось більше є набагато сильнішою і негайною. Інша людина може навіть не зрозуміти цього, тому що вона лише хоче підтримувати ваші стосунки в певні моменти часу.

З іншого боку, якщо людина, з якою ви зазвичай займаєтесь сексом, є вашим справжнім другом, ви можете зважити можливість мати щось більше з ним, поговорити про це і зрозуміти, чому це є або не є можливим.

Усе набагато простіше: ви знаєте одне одного, ви розумієте одне одного і ви проробили довгий шлях, поділяючи справжні дружні стосунки.

Пари, які починають з дружби, залишаються разом довше

секс і дружба, що краще

Важливо знати, що всі стосунки, які починаються з дружби, можуть бути міцнішими через сильніший зв"язок і довіру.

Це не повинно трапитися саме так, а дружба може залишитися просто як вона є.

Велика проблема може виникнути, якщо дружба стає токсичною, тому що ви знаєте, що приховування емоцій може збити вас з пантелику. Саме тому ваше спілкування має бути вільним і щирим, і обидві людини повинні зрозуміти, що якщо щось піде не так, ви знайдете рішення.

Іноді в цьому типі стосунків можуть виникнути ревнощі, або як ми вже казали раніше, одна людина може любити іншу без взаємності. Саме тут ви потрапляєте в цикл “Я люблю, але я не можу", що не приведе вас нікуди.

Проблема сприйняття сексу та дружби як чогось негативного відбувається, тому що люди не в змозі впоратися з нею і бачать це як свого роду табу. Занадто багато помилок може статися, і ви можете опинитися в токсичних стосунках, які тільки принесуть нещастя, якого можна було б уникнути.

щаслива дівчина

Ви коли-небудь були в таких стосунках? Якою була ваша найбільша проблема? Це правда, що секс, як правило, тримається лише у межі стосунків, але, можливо, це тому що ми самі обрали цей шлях.

Але що, якщо секс і дружба – це добре?

Можливо, ви б мали здорові стосунки і були б набагато щасливішими. Однак щоб все відбувалося правильно, ви повинні бути чесними одне з одним увесь час.

Довіра є дуже важливою, а щирість – тим більше, якщо замішані емоції.

Це може вас зацікавити ...
Поради для покращення сексуального життя
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Поради для покращення сексуального життя

Секс. Про нього іноді важко та ніяково говорити. До того ж з цією темою пов’язано чимало міфів, далеких від правди, які ширяться через сором та зніяковіння щось спитати.