Секс і дружба можуть йти пліч-о-пліч

Секс і дружба можуть йти пліч-о-пліч, поки обидві людини мають чітке уявлення про свої почуття і жоден з них не зацікавлений більше за іншого.
 

З плином часу стосунки змінилися до того, що іноді прості дружні взаємини можуть також включати секс. Чи секс і дружба є несумісними?

Сьогодні ми дізнаємося, що це справді можливо, а іноді може навіть зміцнити дружбу.

Ми рекомендуємо: Ніхто не заслуговує на вашу любов більше, ніж ви самі

Секс і дружба – що краще?

Багато людей вважають, що суміш сексу та дружби зруйнує будь-які стосунки, які ви маєте (у цьому випадку, ваші стосунки з другом). Але … чи це правда?

Люди завжди встановлювали межі у своїх стосунках з іншими людьми, але, як ви знаєте, кордони не завжди корисні.

секс і дружба в парі

Якщо ви замислитеся над цим, романтичні стосунки завжди приймають вигляд дружби, і багато які з них починаються з дружніх стосунків.

 

То чи це не природно, коли секс і дружба ідуть пліч-о-пліч?

Реальність така, що серйозна проблема може виникнути, якщо ви хочете щось більшого ніж дружба, а інша людина не замислюється над цим.

Чи є у цього щось спільне з терміном “друзі з перевагами”? Насправді, це щось зовсім інше, і ми зупинимося, щоб поговорити про це.

Люди, які називають себе “друзями з перевагами”, іноді навіть не є друзями – вони лише дві особи, які залишаються разом, щоб займатися сексом.

Мати когось, з ким ви розділяєте лише інтимність – не те саме, що мати друга, який разом з вами для інших речей. Ця інша людина знає вас – вона ваш друг! Але такого не відбувається в інших обставинах.

 

Відкрийте для себе: Переваги кави та друзів

Перший випадок, ймовірно той, що викликає більше проблем, тому що при відсутності дружби, відмова мати щось більше є набагато сильнішою і негайною. Інша людина може навіть не зрозуміти цього, тому що вона лише хоче підтримувати ваші стосунки в певні моменти часу.

З іншого боку, якщо людина, з якою ви зазвичай займаєтесь сексом, є вашим справжнім другом, ви можете зважити можливість мати щось більше з ним, поговорити про це і зрозуміти, чому це є або не є можливим.

Усе набагато простіше: ви знаєте одне одного, ви розумієте одне одного і ви проробили довгий шлях, поділяючи справжні дружні стосунки.

 

Пари, які починають з дружби, залишаються разом довше

секс і дружба, що краще

Важливо знати, що всі стосунки, які починаються з дружби, можуть бути міцнішими через сильніший зв’язок і довіру.

Це не повинно трапитися саме так, а дружба може залишитися просто як вона є.

Велика проблема може виникнути, якщо дружба стає токсичною, тому що ви знаєте, що приховування емоцій може збити вас з пантелику. Саме тому ваше спілкування має бути вільним і щирим, і обидві людини повинні зрозуміти, що якщо щось піде не так, ви знайдете рішення.

Читайте: 7 типів токсичних людей, яких варто уникати

 

Іноді в цьому типі стосунків можуть виникнути ревнощі, або як ми вже казали раніше, одна людина може любити іншу без взаємності. Саме тут ви потрапляєте в цикл “Я люблю, але я не можу”, що не приведе вас нікуди.

Проблема сприйняття сексу та дружби як чогось негативного відбувається, тому що люди не в змозі впоратися з нею і бачать це як свого роду табу. Занадто багато помилок може статися, і ви можете опинитися в токсичних стосунках, які тільки принесуть нещастя, якого можна було б уникнути.

щаслива дівчина

Ви коли-небудь були в таких стосунках? Якою була ваша найбільша проблема? Це правда, що секс, як правило, тримається лише у межі стосунків, але, можливо, це тому що ми самі обрали цей шлях.

 

Але що, якщо секс і дружба – це добре?

Можливо, ви б мали здорові стосунки і були б набагато щасливішими. Однак щоб все відбувалося правильно, ви повинні бути чесними одне з одним увесь час.

Довіра є дуже важливою, а щирість – тим більше, якщо замішані емоції.