Що можуть розповісти нігті про особливості характеру?

Зізнайтеся, вас заінтригувала назва цієї статті? Тоді читайте далі, і ви дізнаєтеся, що саме можуть розповісти колір та форма нігтів про особливості характеру людини.
Що можуть розповісти нігті про особливості характеру?

Останнє оновлення: 25 січня, 2019

А ви знали ви, що улюблений колір лакового покриття та навіть форма нігтів можуть чимало розповісти оточенню про особливості характеру тієї чи іншої людини?

У цій статті ми детальніше пояснимо, що саме можна дізнатися про людину, поглянувши на її манікюр.

Про які особливості характеру можуть розповісти нігті?

Колір лакового покриття

Під час фарбування нігтів більшість жінок навіть не замислюється над тим, що обраний ними відтінок може чимало розповісти іншим людям про особливості їхнього характеру, а даремно.

Ось які риси характеру жінки можна розпізнати за кольором лаку на її нігтях:

  • Синій. Якщо жінка обрала лакове покриття синього кольору, це свідчить про її впевненість у собі, вірність своїм словам та чудові манери. Звісно, синій колір лаку до вподоби не всім, тож зазвичай він притягує до себе увагу лише сильних особистостей.
  • За власницею манікюру чорного кольору ховається містична особистість. Як і у випадку з синім кольором, чорний лак також не всім до смаку, проте його дуже часто обирають допитливі та розумні жінки. Чорне лакове покриття є ознакою того, що власниця подібного манікюру є сильною, елегантною та стриманою.
  • Коричневий колір не часто можна побачити на нігтях, саме тому власницю такого манікюру дуже легко виокремити з натовпу. Зазвичай цьому відтінку надають перевагу ті жінки, які цінують простоту у всьому, легко заводять нові знайомства, проте потребують багато часу для того, щоб довіритись співрозмовнику.
  • Лак сріблястого кольору зазвичай обирають загадкові натури, які мають сильну вдачу, проте водночас є неймовірно емоційними та жіночними. Манікюр такого відтінку часто асоціюють із жінками, що володіють сильною інтуїцією. Зверніть увагу, що власниці сріблястого лаку на нігтях ніколи не обманюють своїх друзів.
  • Рожевий колір лаку – це, безумовно, яскрава ознака грайливої та життєрадісної вдачі. Жінки, що обирають цей відтінок, підсвідомо не готові розірвати зв’язок зі своїм дитинством. Також рожевий колір свідчить про жіночну, ніжну та позитивну натуру.
як правильно обирати лаки для нігтів
  • Одним з найпопулярніших відтінків лаку для нігтів є червоний. Безумовно, всі ми знаємо, що червоний – це колір пристрасті. Його обирають жінки, які впевнені у собі, проте водночас неймовірно романтичні та чуттєві.
  • Жовтий колір лакового покриття – це справжнє сонце у мініатюрі. Саме тому його зазвичай обирають життєрадісні, щасливі та позитивно налаштовані особистості. Власниці жовтого манікюру завжди випромінюють радість та тепло.

Форма нігтів

Насправді форма нігтів, як і їхній колір, також може чимало розповісти про особливості характеру жінки. У природі існує 7 різних форм нігтів, і кожна з них є ознакою певних рис особистості.

Прямокутні та пласкі нігті

Перш за все довгі нігті прямокутної форми свідчать про веселу вдачу та високу самооцінку своєї власниці. Така жінка не боїться пізнавати світ та завжди готова до нових відкриттів. Зверніть увагу, що власниці такої форми нігтів зазвичай є дуже скрупульозними, тож вони завжди намагаються зробити все бездоганно.

Прямі нігті прямокутної форми зазвичай належать жінкам-трудоголікам, які впевнено стоять на ногах. Вони є природженими лідерами і завжди вміють брати на себе відповідальність за власні вчинки. Такі жінки повсякчас готові виконати завдання будь-якої складності, причому вони завжди доводять розпочаті справи до кінця. У процесі роботи такі жінки ні на мить не відволікаються на відпочинок, допоки завдання не буде виконаним бездоганно.

Широкі та пласкі нігті дуже часто свідчать про ясний аналітичний склад розуму своєї власниці. Жінки, які мають таку форму нігтів, дуже добре розбираються у людях та твердо знають, кому можна довіряти, а кому ні. До того ж такі жінки є дуже старанними.

Більшість з них має хист до рукоділля та обожнює створювати цікаві вироби власноруч. Вони завжди нададуть перевагу практичним речам, а не красивим. Власниці широких пласких нігтів дуже полюбляють ставити перед собою складні завдання, які потребують тривалих роздумів.

Короткі та круглі нігті

Трапляється й така форма нігтів, яка зазвичай свідчить про сильний та водночас творчий характер жінки. Власниці круглих та коротких нігтів дуже рідко драматизують без приводу. Завдяки своїй енергійності та дружній вдачі вони дуже легко заводять нові знайомства. Такі жінки зазвичай полюбляють пригоди, а ще вони є сміливими та безстрашними.

Люди, які часто гризуть нігті, зазвичай мають коротку та викривлену форму нігтів. Такі жінки вміють співчувати чужим проблемам та люблять спостерігати, а не активно діяти. Вони завжди є абсолютно відвертими зі своїми співрозмовниками. Саме деформована форма нігтів є віддзеркаленням їхньої емоційної та нервової вдачі, адже поки зовні такі жінки намагаються залишатися спокійними, всередині у них вирує цілий вулкан емоцій.

особливості характеру за манікюром

Трикутні та овальні нігті

Коли мова йде про трикутні нігті, то варто згадати, що ця форма свідчить про сміливий та водночас виважений характер. Власниці трикутних нігтів є пристрасними та наполегливими, а ще вони завжди знають, чого хочуть. Трапляються періоди, коли такі жінки втрачають контроль над емоціями, проте вони швидко опановують себе та радо приймають будь-які виклики.

Тим часом довгі овальні нігті є ознакою неймовірно креативної особистості, яка має тісний зв’язок із природою. Власниці цієї форми нігтів обожнюють красиві речі, а ще вони є дуже відповідальними по життю. Якщо така жінка береться за якусь роботу, то повністю у ній розчиняється. Вона обожнює дарувати любов, і завжди робить це щиро, усім серцем. У подібних жінок немає напівтонів, вони завжди викладаються на повну у будь-яких ситуаціях.

Насправді чимало аспектів зовнішності людини можуть розповісти про її вдачу. А ви раніше здогадувалися, що за нігтями можна розпізнати певні особливості характеру людини? Здивовані? Поділіться своїми враженнями у коментарях!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.