Що ваша хода говорить про вас

Хода багато говорить про ваше здоров'я, і ​​треба звернути на це увагу, щоб уникнути проблем у майбутньому.
Що ваша хода говорить про вас

Останнє оновлення: 12 жовтня, 2022

Ви часто бачите людей, які йдуть дуже швидко по вулиці, та можете подумати, що це багато говорить про те, ким вони є. Це дуже зверхня оцінка. Залежно від точки зору, ваша хода багато говорить про те, що ви робите чи ким ви є.

Можливо, людина, яку ви бачите, мчить, тому що вона в надзвичайній ситуації. З іншого боку, можливо, ви йдете за підлітком зі згорбленими плечима, і думаєте, що у нього проблеми з почуттям власної гідності.

Проте під іншим кутом, можливо, видно, що підліток просто набирає щось на своєму смартфоні на ходу.

Насправді, вона може сказати вам, що відбувається всередині. Це може вказувати на будь-що, починаючи від ризику постраждати від певних розладів, завершуючи фазою менструального циклу.

Ви поспішаєте

Якщо ви неспокійна людина, це може змінити вашу ходу. Журнал Cognition опублікував недавнє дослідження, що стосується рівнів хвилювання.

Дослідження було проведено в Університеті Кента. Там спостерігали за поведінкою людей із зав’язаними очима.

що ваша хода може розповісти

Учасникам дослідження сказали йти прямо до мішені, яку вони раніше бачили. Вони також завершили обстеження, щоб оцінити, чи були вони знервованими або більш розслабленими.

У дослідженні прийшли до такого висновку: знервовані люди частіше звертають наліво, ніж розслаблені.

Вважають, що активність у правій півкулі головного мозку, що пов’язана з підвищеною тривожністю, несе відповідальність за це відхилення вліво.

У вас високий ризик розвитку деменції

Ваша хода може підказати вам, що ви перебуваєте на ранніх стадіях деменції.

Згідно з даними недавнього дослідження, дослідники школи медицини Альберта Ейнштейна визначили стан, відомий як синдром когнітивного ризику.

Він характеризується когнітивними порушеннями. Вони пов’язані зі зменшенням пам’яті й повільнішою ходою.

У дослідженні взяли участь 26,802 людини у віці 60 років або старше. Було виявлено, що 10% з них відповідали критеріям для цього синдрому. Після того, як зробили це спостереження, дослідники стежили за нормальними дорослими й тими, хто мав синдром когнітивного ризику.

Учасники, яким діагностували синдром, мали в двічі більше шансів на розвиток недоумства в найближчі 10 років, в порівнянні з тими, кого вважали здоровими.

Ви відчуваєте оргазми

Обійми
Що?! Правильно. Ваша хода багато говорить про ваше сексуальне життя.

Команда дослідників в Бельгії виявила, що те, як жінка переміщує тіло при ходьбі, може вказувати, чи був є неї недавно (або, можливо, буде скоро) вагінальний оргазм.

Дослідження було опубліковане в журналі Journal of Sexual Medicine. Науковці досліджували сексуальну історію здорових жінок і намагалися “вгадати”, чи відчули вони вагінальний оргазм чи ні.

Сексологи досліджували поставу жінок і спромоглися правильно вгадати історію оргазму в 81,25%.

Дослідники вважають, що цілком можливо, що жінки, які мали або мають можливість досягти вагінального оргазму, мають більший діапазон руху і довший крок.

У вас овуляція

дівчина танцює
Інші люди можуть помітити, коли ви знаходитеся в фазі зачаття менструального циклу на основі вашої ходи.

Журнал Personality and Individual Differences опублікував дослідження, припускаючи, що чоловіків більше приваблюють рухи жінки, особливо якщо вона танцює або ходить, під час найбільшої ймовірності завагітніти.

Німецькі дослідники набрали 46 жінок і записали, чи були вони в фертильній фазі чи ні. Потім дослідники записали відеоролики з жінками, які танцювали або гуляли.

Група чоловіків продивилася записані відео. Чоловіки оцінили рух жінок у фертильній фазі привабливішим.

Дослідники дійшли висновку, що результати свідчать про те, що жінки в цій стадії менструального циклу посилають певні сигнали через рухи тіла.

Що ваша хода може сказати

Як бачите, хода говорить досить багато про те, що відбувається всередині, від тривожних медичних аспектів, таких як деменція, до менш тривожних, таких як сексуальність.

Пам’ятайте, що хода – це не просто активність. Вона дійсно може допомогти поліпшити стан здоров’я.  • Pando-Orellana LA, Vera-García F, Lecumberri-Salazar B. Estudios de electroencefalografía en pacientes con trastorno de ansiedad. Rev Mex Neuroci. 2013;14(6):335-340.
  • Weick, M., Allen, J. A., Vasiljevic, M., & Yao, B. (2016). Walking blindfolded unveils unique contributions of behavioural approach and inhibition to lateral spatial bias. Cognition, 147, 106–112. https://doi.org/10.1016/j.cognition.2015.11.006
  • Verghese, J., Annweiler, C., Ayers, E., Barzilai, N., Beauchet, O., Bennett, D. A., … Wang, C. (2014). Motoric cognitive risk syndrome: Multicountry prevalence and dementia risk. Neurology, 83(8), 718–726. https://doi.org/10.1212/wnl.0000000000000717
  • Nicholas, A., Brody, S., De Sutter, P., & De Carufel, F. (2008). A Woman’s History of Vaginal Orgasm is Discernible from Her Walk. The Journal of Sexual Medicine, 5(9), 2119–2124. https://doi.org/10.1111/j.1743-6109.2008.00942.x
  • Fink, B., Hugill, N., & Lange, B. P. (2012). Women’s body movements are a potential cue to ovulation. Personality and Individual Differences, 53(6), 759–763. https://doi.org/10.1016/j.paid.2012.06.005

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.