Схудніть за допомогою корму для птахів

Схудніть за допомогою корму для птахів

Останнє оновлення: 11 лютого, 2019

Корм для птахів добре відомий у всьому світі з тієї простої причини, що багато власників домашніх тварин годують своїх птахів в домашніх умовах. Проте мало хто знає, що насіння для птахів – прекрасна їжа для всіх, і сьогодні воно також відоме своїми властивостями для втрати ваги.

Згідно з дослідженнями, корм для птахів містить ферменти, які допомагають зменшити запалення в таких органах, як печінка, нирки і підшлункова залоза. Один з цих ферментів називається липаза, саме вона прискорює розчинення накопиченого жиру в організмі.

Які властивості має корм для птахів?

Корм для птахів широко використовують як гіполіпідемічний агент для зменшення жирових рівнів в крові. Він має пом’якшувальні та протизапальні властивості, а також потужну сечогінну дію. На Канарах цей продукт також використовують при проблемах з сечовим міхуром, каменях в нирках і проблемах з сечовими шляхами.

Чому корм для птахів корисний для втрати ваги?

prychyny-z-yakykh-vy-ne-khudnete-500x333

Як ми всі знаємо, скинути вагу дуже складно. Це вимагає хорошого харчування, фізичної активності та інших звичок, що також призводять до поліпшення якості життя. Як і інші продукти харчування, корм для птахів є базою для вашої дієти. Він прискорює розчинення жирів і має інші чудові властивості для схуднення.

Корм для птахів містить багато ферментів, серед яких вирізняється ліпаза, яка відповідає за ліквідацію надлишкових жирів, що накопичуються в організмі. Для того, щоб скористатися цією перевагою, фахівці рекомендують пити молоко з корму для птахів, яке можна отримати, замочивши насіння на принаймні 8 годин.

У природі є багато продуктів, які можуть допомогти схуднути, але ніщо не може зрівнятися з насінням для птахів. Попри те, що воно не дуже часто трапляється у відомих дієтах для схуднення, ті, хто його спробували, отримали хороші результати і стверджують, що воно корисне, смачне і посутньо допомагає схуднути.

Корм для птахів також багатий на антиоксиданти, що запобігають старінню клітин, покращують здоров’я шкіри, а також запобігають появі передчасних мімічних зморшок.

Як і будь-яке рослинне молоко, молоко з корму для птахів має багато переваг для здоров’я, окрім сприяння у втраті ваги. Серед них: профілактика атеросклерозу, позитивний вплив на усунення сечових інфекцій, таких як цистит, а також запобігання артеріальній гіпертензії й ожирінню.

Його протизапальні властивості покращують здоров’я печінки, нирок і підшлункової залози. Крім того, діабетики, які п’ють молоко з корму для птахів, також відчувають поліпшення.

Як приготувати молоко з корму для птахів для схуднення

nasinnya-dlya-ptakhiv-dlya-skhudnennya
Приготувати це молоко дуже легко. Ви отримаєте рослинне молоко з м’яким і приємним смаком, воно допоможе вам схуднути. Також поповнити організм ферментами, які стимулюватимуть здоров’я.

Інструкція для приготування молока з корму для птахів

  • Якщо у вас є корм для птахів, покладіть 5 столових ложок в склянку води і дайте постояти протягом ночі або 8 годин.
  • Наступного дня покладіть насіння в блендер разом з великою кількістю води і змішайте протягом декількох хвилин.
  • Після цього процідить, щоб позбутися лушпиння, і пийте кілька разів на день.

Пам’ятайте!

  • Для того щоб отримати хороші результати, дуже важливо додати корм для птахів в раціон, бажано пити склянку натщесерце і перед кожним прийомом їжі.
  • Майте на увазі, що немає жодного диво-продукту, який допоможе схуднути. Потрібно буде докласти багато зусиль, щоб побачити результати. Молоко з корму для птахів є великою підмогою, щоб схуднути за менший час. Але дуже важливо правильно харчуватися і виконувати фізичні вправи.


  • Passos CS., Ribeiro RS., Rosa TS., Neves RV., et al., Cardiovascular and renal effects of birdseed associated with aerobic exercise in rats. Med Sci Sports Exerc, 2016. 48 (10): 1925-34.
  • McGlory C., Calder PC., Nunes EA., The influence of omega 3 fatty acids on skeletal muscle protein turnover in health, disuse, and disease. Front Nutr, 2019.
  • Stanhope KL., Sugar consumption, metabolic disease and obesity: the state of the controversy. Crit Rev Clin Lab Sci, 2016. 53 (1): 52-67.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.