Симптоми ниркових інфекцій у жінок

Жінки більш схильні до ниркових інфекцій через анатомічні особливості. Проста інфекція сечових шляхів може ускладнитися, перейти в одну з нирок і викликати неприємні наслідки, про які деякі з нас, на жаль, вже знають.
Симптоми ниркових інфекцій у жінок

Останнє оновлення: 24 грудня, 2018

Якщо у вас ниркові інфекції, вони мало-помалу будуть вас уповільнювати, і ви помітите, що ваша втома поступово стає сильнішою.

1. Що викликає ниркові інфекції?

ниркові інфекції та їх симптоми
Симптоми, ймовірно, з’являються раптово, змінюючись день у день без попереджень. Більшість жінок дивуються, коли їм ставлять діагноз ниркової інфекції, але вони насправді виникають з багатьох причин. Зверніть увагу:

 • Найбільш поширеною причиною є інфекція сечового міхура, яку ніколи не можна виліковувати повністю. Іноді це відбувається тому, що ви не дотримуєтеся належного курсу лікування. Наприклад, багато жінок намагаються займатися самолікуванням, і це, безумовно, погана ідея. Існує відповідний антибіотик для кожного типу бактерій, що викликають інфекцію, вони не однакові. Тож важливо звернутися до лікаря, щоб вашу інфекцію сечового міхура повністю вилікували, перш ніж вона дістанеться нирок.
 • Жінки, як правило, більш схильні до цих захворювань. Через це важливо підтримувати належну гігієну, щоб уникнути інфекцій. Але будьте обережні – занадто ретельне очищення “там” може усунути корисні бактерії, які допомагають підтримувати природний баланс в організмі. Ви також повинні бути обережні під час сексуальної активності, щоб уникнути попадання інфекції.
 • Полікістоз нирок може бути причиною цих інфекцій.
 • Діабет є ще одним фактором, який варто розглянути.
 • Утворення каменів у нирках, безумовно, є провісником ниркових інфекцій.
 • Низький захист або ослаблена імунна система є ще одним фактором ризику.

2. Ниркові інфекції та їх симптоми

біль та ниркові інфекції

1. Незрозуміла втома

Поступово навалюється втома. Звичайно, це нормально, коли ми відчуваємо себе більш втомленим, ніж зазвичай: під час місячних, через мігрень… Але у випадку з нирковими інфекціями, ви побачите, що з часом ви втрачаєте всі свої сили. Це наче вас переїхав потяг, і вам стає легше тільки тоді, коли ви можете посидіти або полежати.

 • Втома буде прогресувати, це означає, що щодня вам буде все гірше і не буде днів, коли ви раптом відчуєте себе краще.
 • Це не пов’язано зі стресом або обсягом фізичної активності.
 • Жодні ліки не приносять полегшення, і вам важко справлятися з щоденними справами.

2. Різні типи болю

Ниркові інфекції, як правило, викликають різні види дискомфорту, які ви повинні навчитися розрізняти:

 • Біль з обох боків живота.
 • Біль, що іноді віддає в пах, а натискання на ділянку дає тимчасове полегшення.
 • Сильний біль у попереку, зазвичай з одного боку. Здається, ніби у цій ділянці гарячий диск.
 • Періодичний, але інтенсивний головний біль.

3. Зміни в сечі

 • Поширеною ознакою ниркових інфекцій є постійне бажання сходити в туалет. Кожного разу, коли ви справляєте нужду, у вас виникає необхідність зробити це знову.
 • Сеча набуває іншого кольору, як кока-кола. Це ознака того, що в ній може бути кров або гній.
 • Звичайне сечовипускання дуже болісне.

4. Остерігайтеся лихоманки

Підвищення температури тіла на кілька градусів може бути попередженням про те, що щось відбувається в організмі, зокрема інфекція. Якщо у вас є якісь з перерахованих вище симптомів плюс лихоманка, вам слід звернутися до лікаря якомога швидше. Як правило, це явна ознака того, що ви страждаєте від ниркової інфекції.

5. Втрата апетиту

Неймовірна втома здебільшого супроводжується втратою апетиту. Ви не бажаєте нічого їсти – навіть простий салат. Що більш типово – так це нестримна спрага. Це тому, що інфекція висушує тіло все більше і викликає бажання випити побільше рідини.

6. Частий пульс

Швидке серцебиття або тахікардія, є прямим наслідком лихоманки і інфекції. Організм швидко реагує на хворобу, і це змушує ваше серце працювати швидше. Вона також сприяє втомі.

7. Нудота і блювота

Якщо ви досягли тієї стадії, коли ви відчуваєте нудоту і блювоту, це є ознакою більш складної ниркової інфекції. У вас з’являться проблеми з травленням, нетерпимість до деяких продуктів харчування. Це може привести до більшої слабкості, тремтіння, втоми та ін.

Намагайтеся не дати хворобі зайти так далеко. Зазвичай ниркову інфекцію можна визначити досить рано, якщо ви відчуваєте лихоманку, втому, біль у нижній частині спини і помічаєте кров у сечі.

ниркові інфекції у жінок
Завжди пам’ятайте, що саме ваш лікар має призначити найбільш доцільний і належний курс лікування. Зазвичай потрібні антибіотики, щоб позбутися ниркових інфекцій, але незважаючи на це, завжди дотримуйтеся порад медичних працівників.

У той же час, переконайтеся, що ви правильно харчуєтеся, багато відпочиваєте, і не втрачайте надію. Ви повністю видужаєте!

Це може вас зацікавити ...
Дізнайтеся, як природно очистити нирки
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Дізнайтеся, як природно очистити нирки

Ваші нирки є органами в формі бобів, розташованими поблизу середини спини нижче ребер. Іноді потрібно очистити нирки природним шляхом.