Софі Лорен: можна бути сексуальною і у 81

22 Січня, 2019
Відсвяткувавши 80-річний ювілей, акторка Софі Лорен досі залишається втіленням класичної краси та елегантності, які вона зберігає протягом більше шести десятків років.

Софі Лорен, одна з найбільш елегантних і красивих зірок світового кіно, як і раніше є наочним прикладом збереження жіночої краси всупереч рокам.

Софі Лорен більше не та красива молода жінка, яка підкорила світ своїм талантом, фігурою та елегантністю. Проте вона, а саме зараз їй 81 рік, досі має статуру, що вигідно вирізняє її як “одну з 10 найсексуальніших жінок в світі“.

Вона розділяє цю нагороду з іншою вічною красунею, яка також старша за 80 років і була іконою в той самий час – Бріджит Бардо (народилася в Парижі в 1934 році).

Щоб відсвяткувати це і її 81-ий день народження, відомий дует стилістів Дольче і Габбана створили помаду під назвою “Софі Лорен № 1”. Вона має вишневий відтінок, дотик елегантності й одночасно досить природно виглядає.

Доменіко Дольче і Стефано Габбана кажуть, що “Софі Лорен № 1” – це “жест любові” до Лорен, а також до “всіх жінок”.

У рекламній кампанії можна побачити усміхнену Лорен у чорній мереживній сукні. А також у прикрашеному дорогоцінним камінням намисті з вишневою помадою відповідного кольору (вона сама обрала колір).

Досвід був корисним для актриси, яка визнає, що 80-річній жінці незвично бути центральною фігурою рекламної кампанії.

Проте вона відмовляється бути іконою краси минулого і, не вагаючись, приймає нові виклики сьогодення.

Стилісти, які зробили їй цю данину, сказали, що це їхній “спосіб подякувати”. Алже Лорен – “улюблений образ кіно та італійської краси. Вона є невичерпним джерелом натхнення”.

Вічна молодість Софі Лорен

Софі Лорен
Софія Віллані Шіколоне, відома у всьому світі як Софі Лорен, народилася в Римі 20 вересня 1934 року. За її спогадами, її інтерес до акторства був натхненний нагальною потребою уникнути голоду, який був результатом Першої світової війни.

Врешті-решт вона взяла участь у кількох конкурсах краси, завоювавши титули. Серед них міс Елегантність в 1950 році, і стала фіналісткою конкурсу “Міс Італія” в 1951 році.

Проявивши талант і красу, вона увійшла в світ кіно, роблячи свої перші кроки в кар’єрі, яка триває й досі.

У своїх інтерв’ю вона завжди пишається тим, що як і раніше почувається підлітком, навіть коли їй 81 рік.

молода Софі Лорен
У чому її секрет? Він не має нічого спільного з лосьйонами або іншими методами омолодження. Софі Лорен зізнається, що для того, щоб подолати старість, необхідно опанувати свій розум. А також не забувати виявляти весь свій талант і творчі здібності.

Плин часу не став для італійської акторки причиною для занепокоєння або тривоги. Проте і вона інколи відчувала невпевненість у той чи інший момент в своїй довгій кар’єрі.

Страхи Софі Лорен

Вона боролася зі своїми страхами, завжди намагалася почати нові проекти й отримати з них максимум.

Софі Лоен написала мемуари “Вчора, сьогодні, завтра”, які були опубліковані у видавництві “Люмен”. В них вона зазначила, що стала першою акторкою, яка виграла премію “Оскар” за гру в неангломовному фільмі (в 1961 році за фільм “Дві жінки”). Вона каже, що “старіння може бути приємним, навіть веселим. Головне що потрібно знати – чим зайняти більшу частину часу, якщо ви задоволені тим, чого досягли, і якщо ви й надалі втілюєте свої мрії”.

Після понад сотні фільмів і кар’єри, яка охоплює більше ніж 60 років, Софі Лорен зберегла себе. Саме тому її називають “найсексуальнішою жінкою у світі”, і сьогодні вона залишається однією з головних образів жіночної елегантності.

Поряд із Софі є й інші літні зірки, яких також залученали в рекламних кампаніях, спрямованих на вшанування цих ікон моди та краси.

Серед них співачка Джоні Мітчелл (71 рік, Saint Laurent), письменниця і журналістка Джоан Дідіон (80 років, Céline), Джейн Фонда (78 років, L’Oreal Paris) і Катрін Деньов (72 роки, Louis Vuitton).