Стосунки на відстані: як здивувати партнера

Підтримувати стосунки на відстані непросто. Дізнайтеся кілька порад та підказок, щоб полегшити та зберегти пристрасть та стосунки здоровими та живими.
Стосунки на відстані: як здивувати партнера

Останнє оновлення: 04 листопада, 2019

Стосунки на відстані підтримувати досить важко. Однак при достатній відданості та спілкуванні можна сформувати міцніші стосунки – іноді навіть міцніші, ніж у тих пар, які живуть поруч.

Часто перебування вдалині від партнера може змусити вас цінувати його чи її ще більше. Ви почнете помічати все, що вони роблять для вас, і не зважатимете на всі їх маленькі примхи. Крім того, так ви виховуєте довіру і вчитеся бути більш креативними, коли справа доходить до сюрпризів.

Що можна зробити, щоб оживити стосунки на відстані? Як підтримати інтерес?

Сьогодні це навіть простіше з технологіями.

Читайте далі, щоб дізнатися кілька порад, які можуть допомогти здивувати партнера, коли ви далеко від нього.

Здивуйте свою близьку людину в стосунках на відстані

1. Організуйте романтичну вечерю

Сьогодні є безліч способів відчути себе близьким зі своїм партнером, навіть якщо ви перебуваєте у стосунках на відстані. Хоча приємно повечеряти разом особисто, ви все одно можете організувати романтичну вечерю в кілометрах один від одного.

Як?

Відеодзвінок!

За допомогою Інтернету ви можете миттєво побачити іншу людину та поговорити з нею, майже так, ніби вона насправді поруч. Це ідеально підходить для романтичного вечора або для особливої ​​ночі, коли ви перебуваєте у стосунках на далекій відстані.

Поради

 • Якщо ви хочете, щоб вечеря була більш особливою, ви можете прикрасити кімнату свічками або іншими романтичними предметами.
 • Обов’язково вибирайте їжу, яку люблять їсти обидва.

2. Присвячуйте пісні одне одному

Ваш партнер почуватиметься щасливим і здивованим, дізнавшись, що ви думаєте про нього чи неї протягом дня. Тому присвячення пісні може бути способом здивувати свого партнера, коли він чи вона найменше цього очікує і змусить вашого партнера відчути себе особливим.

Є багато романтичних пісень, які можуть висловити багато почуттів і здатні вповні висловити ваші сильні почуття любові, попри те, що ви далеко від цієї людини.

Поради

 • Виберіть спеціальну пісню, яка найкраще виражає те, як ви почуваєтеся.
 • Зателефонуйте на радіостанцію, щоб присвятити пісню, щоб зробити це більш захопливим та особливим.
 • Потім зателефонуйте своєму партнерові, щоб він почув, як про це оголошують по радіо.
 • Опублікуйте це в соціальних мережах або надішліть у повідомленні.

3. Напишіть вірш про кохання

як підтримувати стосунки на відстані
Ви можете надсилати своєму партнерові романтичні повідомлення, вірші про кохання або любовні пісні.

Не всі з нас є талановитими поетами, але ви можете черпати натхнення з ваших романтичних почуттів, щоб написати вірш чи пісню для своєї особливої ​​людини.

Бути далеко один від одного важко, але написання вірша своїми словами та почуттями може бути найкращим способом повідомити партнеру про те, наскільки він важливий у вашому житті.

Поради

 • Відкрийтеся своїм емоціям і нехай ці почуття перенесуться у ваші слова.
 • Не всі вірші мають римуватися. Важливо те, що це романтично і щиро.
 • Якщо вам потрібна допомога, ви можете пошукати в Інтернеті поради щодо покращення стилю.

Можливо, вас також зацікавить: Чи є намагання залишатися разом ознакою любові?

4. Надішліть кумедне відео

Сьогодні є багато додатків, щоб зробити відео смішним без особливих зусиль. Крім того, для того, щоб надіслати та отримати відео потрібно лише кілька хвилин.

Оберіть будь-яку тему. Ви можете надіслати кумедне відео з жартами або смішною поведінкою, або ви можете надіслати збірку щасливих моментів і спогадів про ваші стосунки.

Поради

 • Завантажте відео додаток на свій телефон.
 • Якщо ви не хочете записувати себе, ви можете зібрати фотографії та написати романтичні повідомлення або записати свій голос як супровід до фотографій.
 • За бажанням, ви можете завантажити його на YouTube або у ваші соціальні мережі, щоб ваш партнер міг почуватися особливим.

5. Здивуйте свого партнера подарунком

як оживити стосунки на відстані
Здивуйте свого партнера подарунком, доставленим до його будинку.

Якщо у вас є домашня або робоча адреса партнера, ви можете надсилати подарунок, коли захочете. Є кілька сервісів, які вручать людям подарунки в руки.

Ви також можете знайти місцеві фірми, які доставлять ваш сюрприз.

Поради

 • Виберіть подарунок, який сподобається вашому партнеру: одяг, плюшевого ведмедика, книгу від його улюбленого автора тощо.
 • Не чекайте, коли прийде особливий день. Надсилайте його в будь-який день, щоб ваш партнер ще більше здивувався.

6. Пікантні відеодзвінки

Коли ви вже досягли високого рівня довіри зі своїм партнером, ви можете зробити свої відео-розмови ще цікавішими.

Якщо ваш партнер не бере на себе ініціативу, ви можете здивувати його або її, одягнувши щось сексуальне для наступного відеодзвінка.

Поради

 • Одягніть щось відверте. Ви можете вдягти спідню білизну або щось, у чому ви почуваєтесь сексуально.
 • Скажіть щось сміливе чи ризиковане, щоб розпочати гру з партнером.

Якщо ви відчуваєте, що вас та вашого партнера затягує рутина, коли ви перебуваєте далеко одне від одного, або якщо ви хочете зберегти пристрасть та інтригу, коли ви не поруч, пам’ятайте ці поради та завжди дивуйте свого партнера.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.