Чи є намагання залишатися разом ознакою любові?

Чи є намагання залишатися разом ознакою любові?

Останнє оновлення: 24 березня, 2019

Намагання залишатися разом може вважатися дуже романтичним. Однак коли доходить до цього, чи дійсно варто боротися за любов, чиї дні лічені?

Які причини боротьби?

Можливо, ситуація полягає в тому, що ваш партнер нехтує вами, але ви з цим змирилися, тому що ви хочете, щоб стосунки тривали.

Чи завжди має сенс намагання залишатися разом? Багато людей говорять, що любов не має бути боротьбою. Любов вибудовується день за днем, і обидва партнери беруть участь у цьому процесі.

Коли триває боротьба, стає зрозуміло, що щось не так. Однак ви можете не захотіти це прийняти. Ви наполягаєте на спробі зламати стіну, що виросла між вами.

Намагання залишатися разом потребують зусиль

чи виправдані намагання залишатися разом
Важливо мати на увазі, що боротьба за стосунки може бути величезною втратою енергії. Ви вкладаєте весь свій час і зусилля у стосунки, які на межі розриву.

Можливо, ви розлучалися і мирилися багато разів з тією ж людиною. Це те, що ми називаємо «переривчастими стосунками».

Можливо також, що ваш партнер живе далеко, а відстань ускладнює ситуацію. Проте ви в нижній частині тріщини, досі сподіваєтеся і маєте нереалістичні очікування.

Хоча ви повністю здатні припинити намагання залишатися разом, ви знаєте, що багато інших людей ведуть таку ж боротьбу. Ви не хочете робити цей крок на всякий випадок.

Здається, кохання виправдовує майже все, і ви думаєте, що ви повинні боротися за нього. Але чи це дійсно так?

Деякі пари в переривчастих стосунках, здається, не розуміють, що між ними завжди буде те саме.

Можливо, це стосунки на великій відстані, і здається, що ви ніколи не будете назавжди. Як довго ви обидва матимете нереальну надію, що все буде рухатися вперед?

Боротьба за любов

боротьба за любов
Часто здається, що нам даруються стосунки, і не потрібно працювати над ними. Однак це не завжди так.

Коли ми боремося за стосунки, ніколи не можна миритися зі зловживанням, зневажанням або приниженням. Ми також не повинні миритися зі зрадою.

Є дещо у стосунках, що треба пережити, але це ніколи не повинно означати, що одній людині можна змушувати страждати іншу.

Наприклад, якщо одна людина втрачає роботу, можуть виникнути фінансові труднощі, або діти можуть також викликати проблеми…

У цих ситуаціях доводиться докладати зусиль, тому що стосунки повинні рухатися вперед і є певні обставини поза вашим контролем.

Однак, якщо інша людина завдає болю, нащо з цим миритися? Щоб дати знищити себе?

Намагання залишатися разом не завжди виправдані

щасливі стосунки
Коли вам доводиться боротися, щоб залишитися разом, настав час переосмислити, чи ваші стосунки дійсно варті того.

У прикладах, які ми вже описали, іноді стосунки суперечать здоровому глузду. Проте ви досі рухаєтеся в ім’я любові.

Але ви не повинні забувати, що любов – це не все, любов не може усього. Ви можете закохатися в когось, хто зрештою зробить вам боляче, але це не означає, що ви повинні з цим змиритися.

Пам’ятайте, що ви на першому місці. Зрештою, ваше щастя є найважливішою справою, і якщо ви боретеся марно, то настав час припинити самообман і здатися.

Ба більше, ви повинні навчитися сприймати ситуацію в перспективі, щоб прийняти найкращі рішення у своїх стосунках.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.