Сильні особистості: чи є у вас їхні риси?

16 Січня, 2019
Сильні особистості не холодні чи нечутливі. Вони просто навчилися надавати кожній проблемі вагомості, на яку вона заслуговує, щоб це не вплинуло на них негативно.

Часто сильні особистості можуть викликати певну напругу чи дискомфорт.

Ми вважаємо, що люди із сильним характером, які не можуть поступитися деякими речами. Ми вважаємо, що вони іноді є егоїстичними або зважають лише на свої власні інтереси та не приймають точки зору або пропозиції від інших людей.

Це дуже далеко від правди.

Це правда, що всі особистості завжди мають багато нюансів, коли йдеться про маркування когось як “справжнього” інтроверта, екстраверта, залежної, незалежної, інтуїтивної людини.

Проте коли ми говоримо про сильних особистостей, є дещо, що ми повинні зрозуміти.

У психології цей тип характеру відомий як “стійка особистість”.

Людина може бути інтровертом або екстравертом, але передусім її характеризує здатність залишатися на плаву в розпал несприятливих обставин.

Нижче ми розповімо про 5 рис, які допоможуть зрозуміти, що означає бути сильною людиною. Ви можете їх впізнати?

1. Сильні особистості не люблять виправдання

Людина із сильним характером має дуже особливий шлях: вона навчилася на своїх помилках і успіхах. Вона діє по совісті скромно, але рішуче.

Це пояснює, чому їй взагалі не подобається половина правди або половина брехні, не кажучи вже про виправдання або людей, які нічого не роблять, окрім як зволікають.

Ці дії змушують людей із сильним характером гаяти час. Вони є перешкодами, а також способами уповільнення намірів та цілей.

У їхньому світі те, що треба зробити, треба зробити. Той, хто ставить собі за мету на горизонті, є мотиватором, за якого варто боротися.

Тобто з тими, хто щодня сповнює їх життя виправданнями та несправжніми причинами, вони почуваються дуже незручно.

Читайте також: Кохання для кожного типу особистості

2. Вони обережні з тими, кому вони дають бути частиною свого життя

маріонетки
Якщо є щось, що визначає людину із сильною особистістю, то це її здатність контролювати ситуацію, щоб виявити її внутрішні мотиви.

Вона знає, чого хоче й чого не хоче. Вона засвоїла цей урок, тому що в минулому хтось підвів її, розчарував або зрадив.

Однак, вона не закрита, не холодна й не недовірлива, а навпаки відкрита для інших, але вона не вагається застосовувати відповідний психологічний фільтр.

Вона не дасть увійти в її життя нікому, хто їй заважає або турбує її внутрішній спокій.

3. Вони не люблять нечутливих, егоїстичних або манірних людей

ознаки сильних особистостей
Попри думку багатьох, людина із сильним і стійким характером чутлива й дуже скромна.

Це тому, що вона цінує важливі речі, які не витрачають час і дають відчуття гармонії: хороші дружні стосунки, люди, які приносять світло, а не бурі, лагідні, вірні половинки, які поділяють її цінності…

Тому вона не терпить тих, хто діє егоїстично або не вміє оцінити найпростіше в житті: те, що неможливо купити, що ми всі отримуємо, живучи в повазі та щасті.

Читайте також: Цікава інформація про 3 древні секрети щастя

4. Сильні особистості навчилися на страху та нещасті

характеристики сильних особистостей
Однією з особливостей, які визначають сильних людей, є психологічна стійкість. Як ми вже знаємо, дуже мало слів є настільки точними в області особистого розвитку, як стійкість.

Це здатність, за допомогою якої вдається подолати нещастя та емоційний біль. Це також здатність вчитися на цьому досвіді.

Отже, людина із сильним характером змогла навчитися на страху, переступити цей кордон для досягнення своїх цілей.

Крім того, весь цей життєвий досвід дає їй великі психологічні інструменти, щоб рухатися вперед без страху й бути сприйнятливою до того, що приносить життя.  Водночас вона добре знає “те, чого вона не бажає прийняти”.

5. Їм не потрібно подобатися кожному

поради для сильних особистостей
Як ми вже казали на початку, людина із сильною особистістю не завжди намагається порадувати всіх. Натомість вона знає, чого хоче, і не витрачає час на людей, які цього не варті.

Мало-помалу вона дізналася, що бажання порадувати всіх і шукати схвалення від усіх викликає лише розчарування та страждання.

Це некорисно, нелогічно й нездорово.

Людина зі стійкою особистістю вирішує не турбуватися про те, якщо хтось її не приймає її.

Сильні особистості знають, що їхнє оточення – це ті, хто насправді цінні, хто заслуговує на те, щоб йти рука об руку з ними на життєвому шляху і визнають цінність їх характеру.

Загалом, більш ніж одна з цих характеристик, мабуть, здасться знайомою. Можливо, усі ми навчилися бути сильними по-своєму, або незабаром навчимося. Ми всі на шляху до розвитку сильної особистості.

Головне зображення люб’язно надано © wikiHow.com