Точка Лін Гу: миттєве усунення сідничного болю

Ви можете практикувати цю техніку у себе вдома, натискаючи пальцями на ділянку, щоб отримати миттєве полегшення від різних типів болю, наприклад, менструального болю, головного болю або болю в спині.
Точка Лін Гу: миттєве усунення сідничного болю

Останнє оновлення: 09 лютого, 2019

Ви повинні знати, що в акупунктурі існують різні життєво важливі точки, при натисканні на які з’являється приємне відчуття і зникає біль та хвороби. Хоча повна процедура голковколювання зазвичай фокусується на декількох точках, точка Лін Гу є однією з найбільш важливих, які можуть допомогти вам позбутися деяких видів болю.

У цій статті ми поговоримо про точку Лін Гу, яка може сприяти негайному полегшенню сідничного болю та болю в спині. Дізнайтеся більше з цієї статті.

Лін Гу: важлива точка, на яку слід звернути увагу

Точку Лін Гу можна використовувати на щоденній основі для лікування низки проблем, більшість з яких стосуються болю в спині. Ось чому саме ця точка є дуже популярною серед людей, які працюють в офісі і змушені сидіти цілими днями.

Ця точка акупунктури була виявлена ​​майстром Туном – китайським лікарем, відомим по всій країні результатами пацієнтів, що були досягнуті завдяки методам, які він використовував. Він відрізнявся від інших спеціалістів з акупунктури, тому що використовував невелику кількість голок для досягнення помітних результатів.

 голковколювання

Точки, виявлені майстром Тунгом, були сімейним секретом протягом кількох поколінь, поки він не вирішив розкрити їх групі студентів. Завдяки цьому рішенню ми маємо доступ до їх переваг.

Точка Лін Гу розташована у верхній частині руки. Точніше, ви можете знайти її між першою і другою п’ястковою кісткою, або між великим і вказівним пальцем. Якщо ви покладете палець іншої руки на цю ділянку, ви зможете знайти порожній простір.

Якщо ви працюватимете з цією точкою правильно, вона може швидко полегшити сідничний біль і біль у спині. Це жахливий біль, який зазвичай сконцентрований в нижній частині спини і віддає в ноги, він не дає людям нормально пересуватися.

Щоб досягти бажаного ефекту, голка повинна бути поміщена в протилежній точці Лін Гу. Інакше кажучи, якщо ви відчуваєте біль в правій нозі, ви повинні працювати з лівою рукою. У 75% випадків людина відчуває полегшення через декілька хвилин.

Ця точка також може бути використана для лікування інших типів болю в спині, а також головного болю, болю в ногах, менструальних судом і паралічу Белла. Ефект настільки сильний, що вагітним жінкам взагалі не варто її торкатися, оскільки це може викликати перейми.

долоні

Ви можете полегшити біль, просто стискаючи руку

За словами експертів з точки Лін Гу (відомої також як Хегу), коли ви тиснете на це місце між великим і вказівним пальцем, ви можете заспокоїти тривогу і біль в спині, зокрема сідничний біль, а також головний і зубний біль. Голкотерапевти використовують голку для лікування, але ви також можете скористатися цією точкою, просто натискаючи на неї.

З більш ніж 300 точок на тілі, визнаних китайською акупунктурою, лікування за допомогою точки Лін Гу здається одним з найефективніших, особливо для полегшення болю в спині і попереку. Хоча недостатньо досліджень було проведено для того, щоб довести чи насправді це так, традиційна азійська медицина включила його в якості одного зі своїх “улюблених” методів лікування, який діє вже багато сотень років.

Ніхто не знає точно, як працює точка Лін Гу. Нещодавнє дослідження лікування за допомогою голковколювання в руки, вказує, що воно збільшує приплив крові, у такий спосіб знімаючи біль. Інші дослідження показують, що воно збільшує вироблення ендорфінів – гормонів, відомих як природні анальгетики.

долоні

Як це працює?

Голкотерапевти, як правило, працюють з точкою Лін Гу в рамках персонального плану лікування для позбавлення від болю, і цей план містити ще декілька точок по всьому тілу.

Наприклад, точки, які працюють для пацієнта, що страждає від тривожного розладу, відрізняються від тих, які працюватимуть для лікування менструальних спазмів. Тим не менш, точка Лін Гу, швидше за все, є спільним знаменником для цих двох процедур.

Спеціалісти з акупунктури пропонують покласти один палець на м’ясисту ділянку між великим і вказівним пальцем протилежної руки. Покладіть вказівний палець на бік руки і сильно натисніть. Якщо ви все зробите правильно, ви відчуєте біль.

Однієї або двох хвилин може бути достатньо, але ви побачите реальні результати після 20-40 хвилин постійного тиску. Якщо ви не відчуваєте полегшення після натискання на руку протягом певного часу, спробуйте з іншою рукою.

Річ у тому, що ви можете виконувати цю техніку самостійно, чи то вдома, чи то в офісі або по дорозі на роботу в автобусі. Ми не рекомендуємо використовувати голки без належної обізнаності та без нагляду фахівця.

Застосовуючи тиск на точку Лін Гу, ви зможете звести до мінімуму сідничний біль і біль у попереку, а також головний біль і менструальні спазми. Намагайтеся натискати на точку протягом тридцяти хвилин і не чекайте, поки біль посилиться, і ви зможете ледь рухатися.




Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.