Три природні засоби для очищення пупка

Пупок є частиною тіла, яку люди, як правило, ігнорують. Проте збереження його чистоти має важливе значення для запобігання інфекцій і проблем. Дізнайтеся про методи очищення пупка!
Три природні засоби для очищення пупка

Останнє оновлення: 29 вересня, 2019

Вам знайомі методи очищення пупка? Ви добре висушуєте пупок після душу? Навряд чи.

Адже це частина тіла, про яку люди часто забувають. Однак хороша гігієна цієї частини тіла може знизити ризик різних інфекцій. У цій статті ви дізнаєтеся, як очистити пупок природними засобами.

У пупку зазвичай скупчується волога і бруд, через що він стає ідеальним середовищем для розмноження бактерій. Це може призвести до омфаліту – інфекції пупкової кукси.

Що може забруднити пупок?

Деякі види тканин, пляжний пісок, мертві клітини шкіри, які відлущуються природним чином, і жир, який виробляють наші тіла, можуть забруднити цю частину тіла.

Після прийняття душу або ванни потрібно добре висушити пупок.

методи очищення пупка
Загалом, пупок є частиною тіла, яку багато людей ігнорують. Він часто накопичує жир, мертві клітини і частинки бруду.

Надлишок бруду в пупку може призвести до свербіння, почервоніння і надмірної сухості. Якщо немає гігієни, бактерії можуть розмножуватися, що призводить до появи грибків і інфекцій, які також можуть викликати погані запахи. Щоб уникнути цього, ви повинні чистити пупок щодня.

Погляньмо, як це зробити.

Способи очищення пупка

Також рекомендуємо прочитати: 8 способів позбутися здуття живота

1. Олія чайного дерева

Однією з дивовижних властивостей олії чайного дерева є те, що вона є протигрибковим засобом. Таким чином, це великий союзник для боротьби з інфекціями та грибами, які можуть виникнути, якщо ви не чистите цю частину свого тіла належним чином.

  • Найкращий спосіб використовувати олію чайного дерева для очищення пупка – це нанесення невеликої краплі на ватний диск.
  • Використовуйте її для ретельного очищення пупка.
  • Однак не перестарайтеся з  олією, оскільки вона може викликати подразнення ніжної шкіри пупка.

2. Розмариновий спирт

розмариновий спирт для очищення пупка
Розмариновий спирт є прекрасним засобом для лікування омфаліту. Якщо ваш пупок погано пахне, використовуйте розмариновий спирт, щоб очистити це місце і водночас усунути неприємний запах.

Розмарин має дивовижні ароматичні властивості, які роблять його незамінним у цих випадках. Крім того, він не пошкодить ніжну шкіру пупка.

  • Для його застосування також використовуйте ватний диск.
  • Перш ніж зробити це, ми рекомендуємо вимити пупок з милом і добре висушити.

Розмариновий спирт є одним із найкращих рішень для очищення та дезінфекції пупка. Його застосування в невеликих кількостях допомагає звільнити ділянку від домішок і неприємних запахів.

3. Кокосова олія для очищення пупка

Останнім природним рішенням, яке можна використовувати для очищення пупка, є кокосова олія. Проте ви повинні використовувати її тільки після очищення пупка олією чайного дерева або розмариновим спиртом.

Оскільки кокосова олія є дивовижним зволожувальним засобом, багато людей використовують її щодня. Однак також має властивості, які зменшують бактерії, які, можливо, поширилися в пупку. Ось чому ви повинні використовувати його тільки після очищення ділянки вищезазначеними варіантами. Таким чином, ваш пупок буде вільний від інфекцій і проблем.

Зверніть увагу на всі ваші частини тіла і очищайте свій пупок регулярно

Можливо, до цього моменту ви не усвідомлювали, що ви повністю ігнорували пупок. Проте ви повинні знати, що надзвичайно важливо добре сушити пупок після душу.

Аналогічно, якщо ви раніше страждали від подразнення, свербіння або почервоніння пупка, ми рекомендуємо вам використовувати засоби, які ми відзначили в цій статті, принаймні раз на тиждень. Так ви зменшите ризик інфекцій, які можуть вплинути на цю ділянку вашого тіла.

Якщо у вас вже є симптоми, які свідчать про те, що щось може бути не так, не вагайтеся звернутися до лікаря. Він, ймовірно, призначить відповідний крем для усунення інфекції. Не забувайте про наші поради, щоб це не сталося з вами знову.

А ви чистите пупок? Якщо так, то як ви це робите?  • Galindo, J., González, N., Delgado, D., Sosa, A., González, R., Torres, V., … & Cairo, J. (2009). Efecto del aceite de coco en la población de bacterias metanogénicas y su relación con otros grupos microbianos del rumen en condiciones in vitro. Revista Cubana de Ciencia Agrícola43(2).
  • Martinello, M.A., & Pramparo, M.. (2005). Poder Antioxidante de Extractos de Romero Concentrados por Destilación Molecular. Información tecnológica16(5), 17-20. https://dx.doi.org/10.4067/S0718-07642005000500004
  • Pérez Mendoza, Magdialis, & Berasategui Hernández, Kenia. (2015). Caracterización clínico-epidemiológica de la onfalitis en un servicio de Neonatología. Medicentro Electrónica19(3), 157-159. Recuperado en 28 de marzo de 2019, de http://scielo.sld.cu/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S1029-30432015000300004&lng=es&tlng=es.
  • Terzi V, Morcia C, Faccioli P, Valè G, Tacconi G, Malnati M. In vitro antifungal activity of the tea tree (Melaleuca alternifolia) essential oil and its major components against plant pathogens. Lett Appl Microbiol. 2007;44(6):613-618. doi:10.1111/j.1472-765X.2007.02128.x
  • Ogbolu DO, Oni AA, Daini OA, Oloko AP. In vitro antimicrobial properties of coconut oil on Candida species in Ibadan, Nigeria. J Med Food. 2007;10(2):384-387. doi:10.1089/jmf.2006.1209

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.