Вчені виявили продукт для профілактики раку грудей

17 Січня, 2019
Пробіотики мають здатність ефективно боротися з мікроорганізмами, які провокують появу раку грудей, та зменшувати їхню кількість в організмі людини. Утім, з профілактичною метою вкрай необхідно дотримуватися здорового способу життя.

Рак грудей є найбільш поширеним видом ракового захворювання у жінок. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), 1 з 8 жінок має шанс захворіти на рак грудей впродовж життя.

Звісно, й чоловіки також можуть захворіти на рак грудей. Здебільшого ця хвороба вражає чоловіків у віці 60-70 років, проте випадки появи злоякісної пухлини у них трапляються значно рідше, аніж у жінок.

На противагу іншим типам раку, рак молочних залоз найрідше приводить до летальних наслідків. З кожним роком усе більшій кількості людей вдається переборювати цю страшну хворобу та жити далі.

Наука не стоїть на місці, тому щороку вчені розробляють нові та ефективні засоби для боротьби з раком молочних залоз. Утім, медики не збираються зупинятися, намагаючись виявити дієві засоби для профілактики раку грудей.

У цій статті ми хочемо розповісти вам про те, як певні продукти здатні захистити вас від раку грудей.

Читайте також: Як виявити рак яєчників?

Бактерії та рак грудей

На жаль, точні причини появи злоякісної пухлини у молочних залозах достоту невідомі, тому медики не здатні визначити можливість ймовірність розвитку цієї хвороби у тієї чи іншої людини. Проте існує кілька факторів, які збільшують ризик появи канцерогенних клітин у грудях. Зокрема, генетична схильність, неправильний спосіб життя та навіть прийом гормональних препаратів під час менопаузи можуть призвести до утворення злоякісної пухлини у молочних залозах.

Ніхто не знає, що нас чекає у майбутньому і чи торкнеться нас проблема раку грудей. Саме тому ми усім рекомендуємо регулярно проходити огляд у лікаря, щоб вчасно виявити рак грудей. Не варто забувати й про необхідність вживати певних заходів для профілактики цього страшного захворювання.

Нещодавно у пресі з’явилась цікава стаття з низкою корисних порад, які стануть у пригоді тим, хто турбується про власне здоров’я та не хоче захворіти на рак грудей. Сьогодні ми детально розповімо вам про ці профілактичні заходи.

Рак грудей та бактерії

Видання “Science Daily” та “Прикладна мікробіологія навколишнього середовища” оприлюднили результати тривалого дослідження, проведеного Американською асоціацією мікробіологів.

бактерії

Результати дослідження:

 • Дослідження проводили на основі зразків тканин, взятих від 58 жінок, яким призначили мастектомію для видалення злоякісної пухлини, а також зразків від 50 жінок з доброякісними пухлинами та 23 жінок, які робили пластику грудей і добровільно віддали зразки тканин своїх молочних залоз на аналіз.
 • Головним завданням мікробіологів було дослідити всі наявні зразки тканин на наявність у них бактерій, а також визначити, чи є між ними якась різниця.
 • Результати дослідження, проведеного професором Грегорі Рейдом з Університету Огайо, довели, що у зразках тканин жінок, які страждають на рак грудей, виявили значно більшу кількість кишкових паличок та епідермального стафілокока.
 • Ці дві шкідливі бактерії призводять до розпаду ланцюжків ДНК та перекривають доступ кисню до клітин. Саме ці негативні наслідки дії бактерій часто й стають причиною розвитку злоякісних пухлин у молочних залозах.
 • Зауважте, що наявність в організмі цих двох шкідливих бактерій не означає, що ви обов’язково захворієте на рак грудей. Утім, ризик появи пухлини вони таки збільшують.
 • Якщо ж хтось із членів вашої родини хворів на рак або ж ви – затятий курець, ваші шанси захворіти на рак грудей зростають ще більше.

Для боротьби зі шкідливими бактеріями, які призводять до раку грудей, використовуйте пробіотики

Більшість людей навіть не здогадується про те, що у молочних залозах також міститься унікальна бактеріальна флора (як, наприклад, у травній системі). Цей складний та надзвичайно важливий мікробіом (у природі – сукупність представників флори та фауни, характерних для певного регіону та системи) є незамінним для цілісності внутрішніх тканин молочних залоз.

смузі з апельсином

Ця властивість організму є чудовою новиною для медиків та науковців. Одним із ефективних способів профілактики та навіть боротьби з раковими захворюваннями є зміцнення імунної системи. Для цього науковцям потрібно розробити особливий вид антибіотиків, здатний знищувати шкідливі бактерії, які призводять до розвитку злоякісних пухлин та появи раку грудей.

Дізнатись більше: Вчені розробляють вакцину для боротьби з раком

Саме тому ми радимо вам споживати більше пробіотиків.

Учені довели, що регулярне споживання пробіотиків сприяє знищенню хвороботворних мікроорганізмів.

 • Додайте до свого звичного сніданку трохи натурального йогурту зі свіжими фруктами.
 • Щодня з’їдайте 30 г чорного шоколаду.
 • Візьміть до уваги, що надзвичайно корисним продуктом є квашена капуста та салат із неї.
 • Ми радимо регулярно вживати місо-суп, адже він не лише дуже корисний, але й неймовірно смачний!
 • Пийте більше натурального напою з чайного гриба.
 • Дотримуйтесь принципів правильного харчування, не забувайте мити руки перед їжею, а також ретельно промивайте овочі та фрукти перед споживанням.
 • American Cancer Society (2007). Cancer Facts & Figures 2007. Archived from the original.
 • Watson M. (2008). Assessment of suspected cancer. InnoAiT.