Ви досі вірите в ці 5 міфів про секс?

Існує безліч міфів про секс, які ґрунтуються на соціальних стереотипах. Однак ми не можемо сказати, що вони на 100% неправдиві, оскільки вони можуть бути частково правильними.
Ви досі вірите в ці 5 міфів про секс?

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Ми вважаємо, що наші погляди на секс нічим не зумовлені, але є ще низка міфів про секс, які наявні на підсвідомому рівні в нашій свідомості.

Це впливає на наші стосунки, на те, як ми сприймаємо людину, яку кохаємо, на те, як партнери взаємодіють тощо.

Що ми можемо зробити? Перше – це визнати й ідентифікувати кожен з міфів про секс, які існують. Після цього ми можемо позбутися від них.

Ви будете вражені багатьма переконаннями, які ми досі вважаємо справжніми.

1. Чоловіки більш схильні до зрад

міфи про секс
Чоловіки справді зрадливі? Ми віримо, що чоловіки мають надмірно високе лібідо, тому вони більш схильні до невірності.

Однак це помилкова думка. Хоча ми вважаємо, що люди за природою моногамні, це неправда. Навіть якщо ми вибираємо бути тільки з одним партнером, ми хочемо мати стосунки з іншими.

Ця реальність призвела до відкритих стосунків і широкої особистої свободи, що дозволяє нам розкрити найприродніші інстинкти.

Чи існують відмінності між чоловіками та жінками? Насправді, ні. Усе це залежить від того, як ми ставимося до стосунків, як ми ставимося до обману і що вважаємо правильним або неправильним.

2. Порно знімають для чоловіків

Скільки разів ми питали жінок, чи дивляться вони порно, і вони відповідали “ні”. Подібний випадок з питанням, чи вони мастурбують.

Цей міф виник тому, що чоловіки легко визнають, що вони дивляться порно. Натомість жінки тримають це в таємниці.

Порно знімають для всіх статей, і будь-який охочий може насолодитися порнографічним фільмом.

Крім того, сьогодні існує багатий вибір, тож ви можете дивитися порно, яке збуджує вас найбільше. У деяких навіть є історія, тож ситуація не виглядає холодною і нереальною.

3. Афродизіаки стимулюють сексуальне бажання

Науковці не знайшли жодних доказів того, що якась їжа або напій можуть стимулювати сексуальне бажання.

Шоколад, полуниця – ці продукти завжди вважали афродизіаками, які допомагають збільшити пристрасть у стосунках і сексуальний потяг.

Однак це не так. Ці продукти створюють ефект плацебо. Ми вважаємо, що вони збільшують статевий потяг, значить, вони мають бажаний ефект, коли ми їх споживаємо.

Але цей ефект виникає не через їжу, а через наш власний розум.

4. Чоловіки шукають у стосунках секс, а жінки – кохання

Є також жінки, які шукають тільки секс, і чоловіки, які шукають у стосунках тільки кохання. У всіх різні потреби. Ось чому не варто робити узагальнень щодо того, що чоловіки та жінки шукають у стосунках.

Ми завжди вважали, що чоловіки хочуть тільки сексу, тому що вони нібито більш схильні обманювати своїх половинок.

Як чоловіки, так і жінки можуть мати бажання займатися сексом, шукати кохання, просто мати стосунки, засновані на сексі.

Усе залежить від особистих обставин, досвіду і вподобань, а не від статі.

5. Великі руки = великий пеніс

секс та стереотипи
Люди завжди кажуть, що треба дивитися на чоловічі руки, щоб визначити розмір пеніса. Це досі популярний міф.

Якщо у чоловіка великі руки, це не означає, що все інше також велике. Більш того, ви можете бути здивовані.

Пеніс – це як жіночі груди. Наш розмір тіла, розмір рук і вага неважливі, коли справа доходить до розмірів цих частин тіла.

Розмір не має нічого спільного з цим, тож не вірте в цей міф!

Ви вірили в ці міфи про секс? Ми всі вважали, що вони правдиві. Тепер, коли ви знаєте, що вони помилкові, саме час викинути їх зі свідомості!

Міфи про секс – це просто міфи. Ми не усвідомлюємо, яку шкоду вони можуть заподіяти, поки вони не впливають на стосунки та наше ставлення до інших.

Якщо ви знаєте якісь міфи про секс, поділіться ними з нами!  • Exploring scientifically proven herbal aphrodisiacs. Sabna Kotta, Shahid H. Ansari, and Javed Ali. Department of Pharmaceutics, Jamia Hamdard, Hamdard Nagar, New Delhi, India. (2013). https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3731873/
  • Barash, D. P., & Lipton, J. E. (2003). El mito de la monogamia: la fidelidad y la infidelidad en los animales y en las personas. Siglo XXI de España Editores.
  • Watts, M. (2003). THE MYTH OF MONOGAMY; FIDELITY AND INFIDELITY IN ANIMALS AND PEOPLE. Australian Science Teachers Journal, 49(4), 37.
  • Documentary — Amanda de Cadenet. Retrieved 12 September 2020, from https://amandadecadenet.com/documentary/
  • Bohl, M. The strange science behind why (some) aphrodisiacs work.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.