Ви відчуваєте гіркий присмак в роті, прокидаючись вранці?

Липень 23, 2015

Таке, можливо, вже траплялось з вами, як тільки ви прокидаєтеся вранці, ви відчуваєте кислий або гіркий присмак в роті. Чому це відбувається? Це явище насправді – більш звичайне, ніж ви собі уявляєте. Хоча насправді  нічого серйозного в ньому немає, проте іноді гіркий присмак в роті може вказувати на щось у вашому тілі, на що вам слід звернути увагу, наприклад, не достатньо повноцінне харчування або збільшення кількості бактерій… Зараз ми пояснимо вам все, щоб у вас не виникало зайвих тривог.

Простий факт полягає в тому, що майже всі з нас прокидаються з дивним смаком у роті. На нашому язику накопичується певна кількість бактерій, які там зберігаються протягом ночі та викликають неприємний запах з рота. Звичайно, що ми почуватимемось через це незручно, особливо, коли ми прокидаємося поряд з кимось надто важливим для нас. Неприємний запах з рота – нормальне явище, однак, лікарі кажуть, що іноді це може бути ознакою якоїсь хвороби. Тож варто знати, чому у нас неприємний запах чи гіркий присмак у роті вранці.

Причини поганого запаху з рота вранці

prokydannya

Бактерії

Такий кислий і гіркий смак в роті , як правило, спричиняють так звані анаеробні бактерії, які знаходяться на задній частині язика і виробляють незначні  виділення сірки. Якщо у вас немає таких неприємних відчуттів протягом дня, то це тому, що ваша слина бореться з цими бактеріями та їх виділеннями, руйнуючи їх. Але в нічний час виділення слини різко знижується і тому ці елементи залишаються на вашому язиці, що і спричиняє цей неприємний присмак. Так відбувається в кожному роті.

Синусит

Якщо ви страждаєте від синуситу, він зазвичай викликає такий цікавий ефект. Носовий слиз людини є більш чутливим до різних подразників, отже, виділяється в більших кількостях ніж слина коли ми спимо, а саме тому деяка невелика кількість його попадає в ротову порожнину під час сну. Носовий слиз багатий білками і являє собою хороший грунт для тих же ж бактерій, які ми згадували раніше. Вони розмножуються і з’являються в більших кількостях, і, в результаті, далі виробляють більше сірки, яка й викликає цей неприємний присмак у роті.

Стравохід

Якщо ми страждаємо від підвищеної кислотності в стравоході, який може виникнути в наслідок якогось запального процесу, то травлення стає повільнішим і їжа важче перетравлюється. Ця кислотність годує бактерії нашого язика, і, таким чином, присмак буде особливо кислим.

Проблеми з печінкою

Ви вже знаєте, що ваша печінка відіграє важливу функцію очищення організму від токсинів, шкідливих і отруйних елементів, поряд з виконанням інших спеціальних механізмів у метаболізмі ферментів. Саме ці функції печінки очищення організму і можуть викликати особливий гіркий присмак в роті зранку, якщо раптом печінка посилено працювала над якоюсь проблемою очищення від більшої кількості токсинів ніж зазвичай.

Жовтуха

Жовтуха відбувається, якщо організм має проблему з метаболізмом білірубіну, дисфункцією, що також пов’язана з вашою печінкою. Такий стан викликає зміни в червоних кров’яних тільцях, що в свою чергу викликає ряд проблем у організмі людини. Найбільш очевидними симптоми є жовтий колір шкіри, а також гіркий присмак у роті, що стає сильнішим вранці.

Засоби для запобігання гіркого присмаку в роті

buryakovyisik

Найкраще,що можна зробити в такій ситуації це звернутись до продуктів, які допомагають очищувати ваш організм. Щоб зробити це, вам слід здійснити такі кроки:

  • Почніть свій день, з’ївши зубчик часнику натщесерце. Якщо ви послідовні і не забудете зробити це кожен день, ви, безумовно, виграєте від використання найкращого природного засобу очищення, який взагалі існує. Не вагайтесь спробувати це.
  • Очищаючий сік на обід: Запам’ятайте рецепт цього соку, який, для вашого ж добробуту, ви повинні звипивати на обід, принаймні, 8 днів поспіль один раз на місяць. Буряк, зубчик часнику, сік з половини лимона, гілочка петрушки і чайна ложка меду. Покладіть всі ці інгредієнти в блендер і ви отримаєте добре змішаний сік. Це допоможе вам очистити ваше тіло, виводить токсини і бактерії, і ви будете прокидатися з кращим присмаком в роті.
Вас також можуть зацікавити