Властивості алое: чому варто його мати вдома

Алое вера - це одна з рослин із найвигіднішими властивостями для здоров'я. Не дивно, що властивості алое відомі своєю користю.
Властивості алое: чому варто його мати вдома

Останнє оновлення: 10 січня, 2019

Алое вера – це один із найкращих природних засобів для нашої шкіри. Численні властивості алое роблять цю рослину неймовірною, тому її варто мати вдома.

1. Посилюють вашу імунну систему

Щоб ваша імунна система покращилася, ви можете приготувати напої за допомогою цих чотирьох інгредієнтів:

 • 1 лист алое вера
 • 1 склянка води
 • 1 столова ложка меду

Підготовка:

Перше, що вам потрібно зробити, це вимити лист алое вера. Обробіть його в блендері або розчавіть виделкою. Після цього додайте склянку води та мед. Це дуже просто.

2. Властивості алое відновлюють здоров’я волосся

властивості алое для волосся
допомагають відновити здоров’я волосся.

Щоб отримати бажаний ефект, просто зробіть маску для волосся, виконавши ці кроки та використовуючи ці інгредієнти:

 • 1 лист алое вера
 • 1 столова ложка мигдальної олії

Підготовка:

 • Розріжте лист вертикально й наріжте дрібно. Змішайте лист алое віра з мигдалевою олією. Потім треба нанести суміш на волосся. Почекайте 20 хвилин і змийте теплою водою.

3. Найкращий засіб для вашої шкіри

Якщо б треба було виділити лише одну головну характеристику алое вера, треба було б сказати, що це один із найкращих натуральних продуктів, які можна використовувати для шкіри.

Це рослина, яка може зволожити, збільшити еластичність шкіри та допомогти уповільнити процес старіння. Завдяки цій рослині ви можете запобігти утворенню плям або недоліків.

Нижче наведені інгредієнти, які ви можете використовувати для створення лосьйону з алое вера:

 • 100 г соку алое
 • 3 столові ложки води
 • 5 столові ложки спирту

Застосування:

Щоб лосьйон був ефективним, натирайте ним обличчя та шию щодня. Залиште його на 10 хвилин, змийте та нанесіть зволожувальний засіб.

4. Захищають від сонячних опіків

властивості алое проти опіків

Ви можете придбати засіб, який містить алое, або ви можете зробити його самостійно. Для цього візьміть лист рослини, дістаньте м’якоть і наносіть на постраждалі ділянки двічі або тричі на день.

5. Зберігають здоров’я кишкової флори

Властивості алое не тільки ефективні для зовнішнього застосування цілей. Вони також допомагають зберігати вашу кишкову флору в хорошій формі. Сік алое допомагає зняти синдром роздратованого кишечника, заспокоюючи слизову оболонку шлунку та кишечника.

30 мл соку алое двічі на день можуть зменшити симптоми цього незручного розладу.

Ба більше, ця рослина також має антибактеріальні властивості, що допомагають зменшити Helicobacter pylori бактерії, які викликають серйозні шлункові виразки.

6. Властивості алое знижують рівень цукру в крові

властивості алое проти діабету
Алое допомагає знизити рівень цукру в крові у пацієнтів із діабетом.

Це рослина, яка допомагає контролювати глюкозу. Це особливо корисно для пацієнтів із діабетом 2 типу. Однак треба використовувати алое з обережністю. Краще проконсультуватися з лікарем, оскільки в деяких випадках безперервне використання алое може призвести до розладу печінки.

Це може вас зацікавити ...
Алое вера позбавить від зморщок
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Алое вера позбавить від зморщок

Хотіли б ви ефективно позбутися зморшок за допомогою натуральних засобів? Важливо знати, що чим більше колагену у шкірі, тим менше зморшок на шкірі... • Jain S, Rathod N, Nagi R, Sur J, Laheji A, Gupta N, Agrawal P, Prasad S. Antibacterial Effect of Aloe Vera Gel against Oral Pathogens: An In-vitro Study. J Clin Diagn Res. 2016 Nov;10(11):ZC41-ZC44. doi: 10.7860/JCDR/2016/21450.8890. Epub 2016 Nov 1. PMID: 28050502; PMCID: PMC5198455.
 • Hekmatpou D, Mehrabi F, Rahzani K, Aminiyan A. The Effect of Aloe Vera Clinical Trials on Prevention and Healing of Skin Wound: A Systematic Review. Iran J Med Sci. 2019 Jan;44(1):1-9. PMID: 30666070; PMCID: PMC6330525.
 • Study Group., An international association between helicobacter pylori infection and gastric cancer. The Lancet, 1993.