Вправи для того, щоб мати красиві руки

05 березня, 2019
Вправи для того, щоб мати красиві руки

Зарядка – це дуже важливо для вашого тіла, як і здорова дієта. І з правильним розкладом тренувань ви можете отримати справді великі переваги для свого життя, здоров’я та різних частин тіла. Красиві руки – це перевага для кожної людини.

Тренування не тільки вплинуть на естетику тіла, але і на ваше здоров’я. Коли ви себе добре почуваєте і маєте гарний вигляд, ваша самооцінка збільшується, і ви зможете досягти будь-якої мети, яку встановите для себе.

Через швидкий темп життя часто нам важко знайти час, необхідний для збереження форми. Якщо у вас буде чітко визначений розклад, ви матимете набагато більше часу для тренувань, коли у вас мало вільного часу.

Однією з частин тіла, яка найбільше турбує чоловіків і жінок, є руки, оскільки майже завжди їх бачать всі.

Однак зручно те, що вам не потрібно багато простору або дорогих тренажерів для того, щоб тренувати руки.

Якщо ви хочете привести в тонус або збільшити м’язову масу ваших рук, відтискання – це завжди прекрасний варіант. Ви можете робити їх у вітальні або у своїй кімнаті. Також є безліч різновидів цієї вправи.

Сьогодні ми подивимося на деякі інші чудові вправи для того, щоб мати красиві руки.

Вправи для тонізування рук

1. Руки до грудей

вправи для зміцнення рук

Найбільш традиційна версія – це поставити руки на ширину плечей та ноги разом на підлозі, ви також можете дещо змінити положення, щоб збільшити рівень складності: руки між грудей, одна рука та одна нога піднята та інше.

Цей вид вправ не тільки впливає на руки, але й на груди. Якщо ви  хочете працювати тільки своїми руками, найкраще робити той вид, де потрібно ставити руки разом.

Важливо пам’ятати, що ви ніколи не повинні робити понад 15 відтискань поспіль, оскільки це може бути контрпродуктивним для вашого тіла. Найкраще робити 4 підходи по 12 віджимань кожного разу.

 • Для початку ви можете зробити один підхід. Потім, коли ви відчуєте себе більш комфортно, ви можете додати ще один підхід, поки не досягнете 4.
 • Коли ви зможете легко це зробити, ви можете ускладнити тренування та поставити платформи, або змінювати положення рук, але не робити більше повторень.

2. Вправи з вагою, щоб мати красиві руки

вправи з вагою, щоб мати красиві руки

Ви також можете працювати руками з гантелями або вагою.

Для такого типу вправ дуже важливо не використовувати занадто велику вагу, підтримувати правильну позицію тіла і правильно виконувати рух. Усе це допомагає запобігти будь-якій травмі.

Під час цієї вправи ви будете працювати трицепсами.

 • Тримаючи гантелю поставте руку над головою, бажано приблизно на 70 градусів, майже повністю розкриту. Потім нахиліть назад.
 • Ви можете виконати три підходи по 10 або 12 повторень для кожної руки, які можуть бути одночасно з двома гантелями або по одній за раз.
 • Будьте обережними, згинаючи лікоть і тримайте плече закріпленим. Ви можете сидіти або стояти під час цієї вправи.

3. З двома гантелями

вправи з гантелями

Візьміть дві гантелі, встаньте, ноги – на ширині плечей, а коліна злегка зігнуті.

 • Візьміть гантелі в кожну руку, і розтягніть руки до тих пір, поки вони не будуть у положенні 180 градусів.
 • Ви можете робити 3 підходи по 10 або 12 повторень кожен.
 • Потім з двома гантелями і злегка зігнутими колінами, піднімайте руки до висоти плечей.
 • Продовжуйте піднімати гантелі вгору водночас, а потім опускайте в початкове положення.
 • Крім того, ви можете виконувати 3 підходи по 10 або 12 повторень на кожну руку. Ви повинні бути дуже обережними з позицією вашого тіла: пряма спина і вертикальна шия.

Пам’ятайте, що найважливіше під час тренувань – це робити все обережно і з правильним балансом зусиль, не більше, не менше.

Щоб виконати ці вправи, вам не потрібно зайвого часу чи простору. Отже, немає ніякого виправдання для того, щоб не зміцнювати і не приводити в тонус свої руки. Подякує не тільки ваша фігура, а й ваше здоров’я.

 • Cunningham, J. (2007). Strong arm tactics. Professional Engineering.
 • shelton, L. (2005). Taut toned TRICEPS. Shape.