Вправи, які допоможуть перебороти дитяче ожиріння

Дуже важливо перебороти такі проблеми, як дитяче ожиріння та низька фізична активність ще в ранньому віці, щоб запобігти розвитку внутрішніх розладів та захворювань у майбутньому. Ба більше, не варто забувати, що регулярна фізична активність - це чудовий спосіб підвищення самооцінки в дитини.
Вправи, які допоможуть перебороти дитяче ожиріння

Останнє оновлення: 26 грудня, 2019

На жаль, за останні декілька десятиліть дитяче ожиріння стало однією з найбільш розповсюджених проблем у всьому світі. Необхідно не забувати про серйозні негативні наслідки такого стану для того, щоб зменшити ризик розвитку багатьох захворювань та зберегти гарне самопочуття.

В цій статті ми зібрали найцікавіші вправи, які допоможуть перебороти дитяче ожиріння швидко та безпечно для організму.

Вправи, які допоможуть вилікувати дитяче ожиріння

Ні для кого не таємниця, що запорукою здорового способу життя є правильне харчування та регулярне фізичне навантаження. Турботливі батьки повинні завжди спостерігати за дитиною та стежити за тим, щоб син або донька не вели сидячий спосіб життя. Таким чином ви зможете переконатися в тому, що у вашої дитини матиме в озброєнні як інтелектуальний, так і фізичний стимул, а також усвідомлюватиме важливість регулярного догляду за тілом.

Для того, щоб ваша дитина завжди була в гарній формі, ми зібрали в цій статті не лише найефективніші, але й найцікавіші фізичні вправи.

1. Бойові мистецтва

Є ціла низка різних видів бойового мистецтва. Ви можете обрати гурток відповідно до віку дитини та мети, яку ви хочете поставити перед сином або донькою. Цей вид фізичного навантаження дозволяє дітям весело проводити час та втрачати зайві кілограми. При цьому діти засвоюють такі необхідні навички, як дисципліна, повага, наполегливість та контроль над тілом. Не варто забувати, що бойові мистецтва є чудовим видом самозахисту, тож ви зможете завжди бути впевнені, що ваші син або донька у безпеці.

Обов’язково нагадуйте дитині про необхідність гарно розминатися та розігріватися перед початком будь-якої фізичної активності, в тому числі і перед тренуванням з бойового мистецтва. Таким чином ви зможете вберегти дитину від високого ризику отримання травми, зробите зусилля сина чи доньки максимально ефективними та допоможете дитині досягнути високих результатів.

Бойове мистецтво – це інтенсивний вид фізичної активності, який допоможе дитині спалити калорії та схуднути природним шляхом всього за кілька місяців.

2. Футбол

Безперечно, футбол є чудовим видом спорту для дітей, адже більшості діток такий вид активності до вподоби. Попри те, що є чимало інших цікавих видів активного проведення дозвілля, саме футбол є чудовим способом боротьби із дитячим ожирінням. До того ж футбол стимулює розвиток швидкості, стратегії, інтелекту та інших важливих навичок. За умови регулярного заняття футболом в дитини розвивається відчуття командного духу та посилюється працездатність.

футбол як метод боротьби з дитячим ожирінням

Футбол має ще одну важливу перевагу: тренування з цього виду спорту проходять на свіжому повітрі. Тобто регулярні заняття футболом допоможуть дитині вести активний та здоровий спосіб життя. Повірте, футбольний м’яч – це чудовий подарунок для кожного малюка!

3. Плавання

Всім відомо, що плавання – це ідеальний вид спорту для людей будь-якого віку. Утім, найбільш корисним цей вид фізичної активності є для дітей. Якщо ви перетворите тренування із плавання на веселу гру, то дитина більше не розцінюватиме фізичне навантаження як важке випробування та нудний обов’язок, і в неї з’явиться чудовий стимул регулярно займатися плаванням.

Дуже важливо, щоб під час тренування за дитиною спостерігав кваліфікований спеціаліст або доросла людина, яка добре плаває. Особливо актуальною ця порада буде для невеликих приватних басейнів, де немає рятувальників.

Плавання є одним з найбільш комплексних видів спорту, адже під час заняття у воді активно працюють всі групи м’язів. З допомогою плавання можна не лише позбутися зайвих кілограмів, але й підвищити самооцінку, оскільки ваша дитина змалку звикатиме до перебування в купальнику в оточенні незнайомих людей.

4. Скакалка

стрибки на скакалці - боротьба з ожирінням

Одним з найпопулярніших занять для швидкої втрати ваги та спалення калорій є стрибки на скакалці. Не дивно, що багато боксерів у всьому світі використовують стрибки на скакалці як незамінну частину тренувань. Під час виконання цієї вправи активно працюють м’язи ніг та черевного преса, організм стає більш витривалим та стійким, а органи серцево-судинної системи працюють набагато краще.

Саме тому за останні кілька років скакалка здобула широку популярність у різних регіонах світу. Якщо ви будете стрибати під акомпонемент музики, то зможете зробити тренування цікавішим. Дитина підспівуватиме в такт пісні та отримуватиме задоволення від стрибків. До того ж регулярні стрибки на скакалці розвивають відчуття ритму, координацію, витривалість та моторні навички.

5. Вправи з обручем

Погодьтеся, що вправи з обручем є неймовірно популярними у всьому світі. Виконання вправи полягає у крутінні пластмасового обруча на талії таким чином, щоб він не впав. Для того, щоб правильно крутити обруч та уникнути його падіння, потрібно всього-навсього правильно рухати стегнами. Насправді ця вправа є досить цікавим та веселим способом перебороти дитяче ожиріння.

Вправи з обручем допомагають розвинути координацію, підвищити гнучкість, посилити витривалість організму, розвинути відчуття ритму та рівноваги, а також природно та безпечно скинути зайву вагу.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.