Вправи, які допоможуть позбутися подвійного підборіддя

Поява подвійного підборіддя може бути пов’язана з генетикою або старінням. Хороша новина - ви можете позбутися подвійного підборіддя за допомогою вправ.
Вправи, які допоможуть позбутися подвійного підборіддя

Останнє оновлення: 13 жовтня, 2020

Подвійне підборіддя досить непривабливе для багатьох людей. Воно є результатом скупчення жиру на шиї. Хороша новина полягає в тому, що ви можете позбутися подвійного підборіддя за допомогою простого тренування. Хоча це правда, що ця заява не має наукових підстав, досвід людей у ​​всьому світі дійсно підтверджує її ефективність.

Причини появи подвійного підборіддя

Скупчення жиру під підборіддям (розмовно називається подвійним підборіддям) утворюється з різних причин. Старіння є основною з них, оскільки шкіра стає тоншою і втрачає еластичність. Однак є багато інших причин, таких як зайва вага, конституція тіла та структура кісток. А це означає, що вам не потрібно мати зайву вагу, щоб мати подвійне підборіддя.

Як і у випадку з іншими проблемами зі здоров’ям та зовнішнім виглядом, є й інші чинники, які сприяють його появі, такі як куріння, неправильне харчування, брак фізичного навантаження тощо.

Є різні процедури лікування подвійного підборіддя, тобто ментопластика або підтяжка обличчя – не єдиний варіант.

Найпопулярніша порада для зменшення подвійного підборіддя – робити конкретні вправи. Це також метод запобігання появі подвійного підборіддя.

Як бачите, схуднення недостатньо для усунення жиру з шиї та інших ділянок тіла. Ви повинні попрацювати, щоб привести їх у тонус.

Вправи, які допомагають позбутися подвійного підборіддя

Далі ми розповімо, які вправи можуть допомогти зменшити подвійне підборіддя.

Поцілунки

Для першої вправи, спрямованої на усунення подвійного підборіддя, потрібно витягнути шию, обережно відтягуючи голову назад. Так можна отримати кращу поставу.

  • Стисніть губи так, ніби ви збираєтесь когось поцілувати. Тримайте стільки, скільки зможете, поки м’язи шиї та підборіддя не будуть напружені.
  • Утримуйте цю позицію близько 15 секунд і повторюйте вправу щодня.

З висолопленим язиком

Ця вправа дуже проста. Вам потрібно лише максимально висолопити язик:

  • Намагайтеся утримати це положення також близько 15 секунд.
  • Робіть 10 повторень щодня, щоб ця вправа була ефективною.

Обертання шиї

які вправи допомагають позбутися подвійного підборіддя
Розтягування не тільки покращує здоров’я спини, але й тонізує шкіру навколо шиї.
  • Щоб виконати цю вправу, підніміть підборіддя і поверніть шию збоку на бік. Спробуйте зробити півколо, для цього пересуньте голову з одного плеча на інше.

Вправа з голосними

Це ще одна дуже проста вправа. Для початку встаньте вертикально, спину тримайте повністю прямою. Потім відкрийте рот, наскільки це можливо, і почніть вимовляти голосні повільно і дуже інтенсивно.

  • Повторюйте цю вправу за кожної нагоди протягом дня.

Підйом підборіддя

Як і в попередній вправі, цю також потрібно робити в положенні стоячи з прямою спиною. Подивіться на стелю, поступово піднімаючи підборіддя і утримуючи положення близько 10 секунд. Ви відчуєте зусилля і напругу в м’язах під щелепою.

  • Повторюйте вправу приблизно 10 разів на день для ефективних результатів.

Рухи язиком

Ця вправа також дуже проста і особливо стримана. Таким чином, ви можете її робити в будь-який час, не переживаючи, бачить вас хтось чи ні.

Для цього просто рухайте язиком по колах, намагаючись досягти нижнього та верхнього піднебіння.

Набурмоситися

Ця вправа для зменшення подвійного підборіддя досить схожа на поцілунки, про які ми згадували вище.

  • Для цього просто потрібно набурмоситися наче малюк.
  • Ви зможете активізувати м’язи шиї та помітити напругу, особливо з боків.

Жуйка

жування гумки допоможе позбутися подвійного підборіддя
Нарешті, ще одна проста річ, яку ви можете зробити в будь-який час дня – жувати гумку. Спробуйте без цукру, щоб уникнути карієсу.
  • Коли ви жуєте гумку, ви рухаєте щелепою вгору і вниз і активізуєте м’язи шиї, а це може допомогти позбутися подвійного підборіддя.

Почніть практикувати ці вправи для зменшення подвійного підборіддя

Як бачите, ці вправи можуть допомогти вам покращити свій імідж. Майте на увазі, що немає наукових доказів ефективності цих вправ і що ця порада виникла лише суто з досвіду. Тож, пам’ятайте, що, окрім регулярного виконання цих вправ, ви повинні виробити здорові звички та дослухатися до порад лікаря.

Нарешті, варто дотримуватися здорового способу життя, оскільки це важливо для підтримки оптимальної ваги. Не забувайте, що зайва вага сприяє появі подвійного підборіддя.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.