Які переваги має радіочастотне підтягування шкіри обличчя?

Люди все частіше говорять про переваги, які має радіочастотне підтягування шкіри обличчя. Це не зовсім нова техніка, але вона вдосконалена. У цій статті ми розповімо вам, що це таке, а також про її наслідки.
Які переваги має радіочастотне підтягування шкіри обличчя?

Останнє оновлення: 17 березня, 2020

І лікарі, і пацієнти говорять про переваги, які має радіочастотне підтягування шкіри обличчя. Хоча у нього також є противники, правда в тому, що ця техніка останнім часом сильно розвинулася.

Хоча косметична хірургія – це інший підхід, ця методика стала її конкуренткою. Ця неінвазивна техніка дешевша і дає результати за короткий час.

Часто його називають нехірургічною підтяжкою обличчя, хоча це не точний опис. На відміну від хірургічних методів, вона не потребує наркозу і немає побічних ефектів, на відміну від інших процедур.

Ця методика використовує енергію як тепло. Радіочастотні пристрої випромінюють енергію, яка проникає в дерму для стимулювання вироблення та регенерації колагену.

Це досягає бажаного ефекту, оскільки тепло індукує фібробласти – тип клітин у шкірі, які виробляють новий колаген. Підтягування можна застосовувати майже на будь-якій частині тіла. Є техніка для шиї, сідниць, живота.

Переваги радіочастотного підтягування шкіри особливо помітні на обличчі. Пацієнтам потрібно більше ніж один сеанс, і, мабуть, не менше шести.

Радіочастотні пристрої

Радіочастотне підтягування шкіри обличчя роблять на різних пристроях. Вони можуть бути масажерами, тонерами або стимуляторами, і всі вони діють однаково.

Перш ніж проводити сеанс, очищають шкіру, змиваючи будь-які сліди макіяжу або будь-якої іншої речовини, яка може перешкоджати впливу теплової енергії.

Майстер наносить струмопровідний гель на шкіру. Іншими словами, це речовина, яка дозволяє пропускати енергію. Пристрій розміщують над гелем, і майстер починає переміщати його по ділянці.

Інколи радіочастотне підтягування шкіри обличчя поєднують із гіалуроновою кислотою, щоб підвищити його переваги. Однак це не найпоширеніший спосіб.

Є три радіочастотні системи:

 • Монополярна. Вона орієнтована на жирову тканину, наявну в глибоких шарах дерми.
 • Біполярна. Вона діє на поверхневі шари шкіри.
 • Триполярна. Вона поєднує монополярну та біполярну, стимулюючи вироблення колагену та еластину та видаляючи жир. Сьогодні це найбільш рекомендована система, завдяки її ефективності.

як роблять радіочастотне підтягування шкіри обличчя

Побічні ефекти та протипоказання

Побічні ефекти підтяжки шкіри на шкірі обличчя пов’язані з теплом, що передається шкірі. Хоча це не болісна техніка, вона може викликати набряки й подразнювати дерму. У більш екстремальних випадках це може викликати синці, які згодом зникають. Однак це не типове.

Деякі країни повідомляють про зміни провідності лицьового та трійчастого нервів після сеансів. Це призвело до серйознішого використання та чітких обмежень для тих, хто не повинен цим користуватися.

Отже, ось протипоказання щодо підтягування покривів шкіри на обличчі, які було узгоджено на міжнародному рівні:

 • По-перше, вагітність і лактація. Адипоцити (жирові клітини), вилучені за допомогою цієї техніки, пересуваються через лімфатичну систему і можуть потрапити до ембріона або дитини, яку жінка годує грудьми.
 • Онкологічні пацієнти. Загалом онкологи рекомендують почекати до 5 років після ремісії.
 • Кардіостимулятори. Тепло, яке випромінюють прилади, може змінити роботу кардіостимулятора.
 • Пацієнти з серйозними серцевими проблемами. Теплова енергія викликає розширення судин і вилучений жир циркулює через кров. Обидві ситуації є контрпродуктивними для пацієнтів з хворобами серця. Якщо ви все ще хочете зробити радіочастотне підтягування шкіри обличчя, вам варто оцінити переваги та ризики разом з кардіологом.

Переваги підтяжки шкіри обличчя

які переваги має радіочастотне підтягування шкіри обличчя
Експерти у всьому світі проводять все більше наукових досліджень, щоб перевірити переваги радіочастотного підтягування шкіри обличчя. Поки що експерти довели ефекти регенерації колагену. За допомогою нового колагену шкіра повертає стійкість і тургор, зменшуючи зморшки.

Калорійне стимулювання також збільшує кровообіг на ділянках і не лише кровообіг, але й обіг лімфи, що дає вивести відпрацьовані рідини та клітини.

У суто медичному та математичному плані дослідження показали:

 • Підняття брів до 1 мм після трьох місяців лікування.
 • Поліпшення носо-губної складки та зменшення зморшок у 50% оброблених випадків.
 • Увиразнення контуру щік у 60% пацієнтів.

Задоволеність користувачів досить висока. Загалом, ті, хто проходив сеанси терапії, вважають, що побачили переваги.

Незалежно від випадку, перед початком роботи важлива медична консультація. Крім того, обов’язково проходьте лікування у майстрів. • Mayoral F. A. Skin Tightening With a Combined Unipolar and Bipolar Radiofrecuency Device. Journal of Drugs in Dermatology. 2007.
 • Fernández, R. Rodríguez, and M. Mayo Ávila. “La radiofrecuencia contra el envejecimiento de la piel.” Cuestiones de fisioterapia: revista universitaria de información e investigación en Fisioterapia 34 (2007): 70-74.
 • Pumarino Santofimia, R. García, and A. Sanchez Olaso. “Láser, luz pulsada, radiofrecuencia y otras fuentes de energía:¿ complemento ocasional a la Cirugía Plástica?.” Cirugía Plástica Ibero-Latinoamericana 34.1 (2008).

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.